Nevinná réva

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Nevinná réva je opak vinné révy. Vyrábí se z ní nevíno, které obsahuje vysoké množství nelkoholu, tudíž vás dokáže ostřízlivět.

Protože Čechistán a Moravistán jsou země, kde pijí alkohol i malé děti (i když někdy jen proto, že jim chybí 2 koruny na limonádu), předpokládá se, že rozšíření nevinné révy není příliš pravděpodobné. Zvlášť, setkáváme-li se s tvrzením, že se nevinná réva "nedá chlastat".

Dá se ale očekávat, že se nevinná réva a nevíno rozšíří v zemích, kde je pití alkoholu společensky nepřijatelné. To jest v zemích, kde je buď islám nebo prohibice (nebo obojí).

Rovněž není vyloučeno, že se nevíno rozšíří v katolické církvi. I po trinaci bude kněz úplně střízlivý.

Botanické informace[edit]

Nevinná réva je takzvaná antičasová rostlina, což znamená, že pluje časem pozpátku.

Dá se vypěstovat tak, že si pomyslíte na to, že ji chcete zasadit. Poté se na určitém místě objeví uschlá rostlina, která se po čase změní v mladou rostlinu s plody, a poté zaleze zpátky do semena. To musíte ovšem do týdne vyndat ze země, jinak by se mohlo protrhnout časové kontinuum.

Nejlepší podmínky pro pěstování nevinné révy je ne moc teplé, ale zas ne studené podnebí a nějaká přírodní zvláštnost v okruhu 100 km.

Nevíno[edit]

Nevíno je nápoj vyráběný z nevinné révy.

Postup výroby je v podstatě stejný jako u vína, až na to, že musí být přítomný alespoň jeden alkoholik, jinak nevíno nebude mít ten správný říz.

Po požití nevína můžete ucítit jemné šimrání v mozku, protože se do něj dostává nelkohol. Po jedné nebo dvou hodinách bude nelkohol vstřebán a vy ostřízlivíte, a to ne jako normálně, ale úplně, takže většinou vás celý vesmír flákne do obličeje v celé své kráse. Pokud se tohle stane, může se také dostavit samomluva, halucinace, delirium, deprese nebo špatné fungování některých částí mozku.

Takže je celkem těžké rozpoznat člověka opilého a člověka ostřízlivěného.