Konec třešní v Čechách

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Důkaz věty Kolik třešní tolik višní.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

KSČM.gif

Konec třešní v Čechách, aneb jak utopit Grebeníčka s Filipem je nová zákonodárná iniciativa senátorů Martina Mejstříka a Jaromíra Štětiny.

Zákaz používání komunistických symbolů na veřejnosti je prvním krokem k likvidaci KSČM, dosud trpěného pohrobka zločinecké organizace KSČ. Česká společnost by se tím po sedmnácti letech konečně vydala správným směrem. Vydělat na tom mohou všichni. S blížícím se 17. výročím listopadové revoluce se na půdě parlamentu opět rozhořela diskuse, zda zakázat symboly přímo spjaté s komunismem. V první řadě jde o srp a kladivo na rudém podkladu. Ti radikálnější požadují umístit na černou listinu i rudou hvězdu.

Senátoři Martin Mejstřík a Jaromír Štětina jdou ještě dál, požadují totiž zakázat třešně, jakožto symbol KSČM. De facto tím vrcholí kampaň za záchranu mladé, české demokracie, která začala veřejnou podpisovou akcí „Zrušme komunisty“, pokračovala úředním zákazem Komunistického svazu mládeže a parlamentním zahájení debaty o zřízení Ústavu paměti národa, který má zkoumat československou komunistickou minulost.

Nevyhovující stav[edit | edit source]

Zatímco policie a soudy pořádají hony na příznivce a sympatizanty ultrapravice, tvrdě trestají jakýkoliv náznak propagace nacismu a neonacismu a specialisté zkoumají vývoj nejrůznějších symbolů, krajní levice si v klidu pořádá mítinky, demonstrace, na náměstích a v médiích otevřeně volá po revoluci, která by změnila systém, a diktatuře proletariátu. V programu mají omezení vlastnických práv občanů.

Před očima mučených lidí současní komunisté i tolik let po sametovém převratu mávají prapory, kterými si jejich přímí předchůdci násilím vynucovali duši lidí, kterými celá desetiletí zakrývali nesčetné zločiny. Prapory, pod kterými Klement Gottwald zvolal: "My se od ruských bolševiků do Moskvy chodíme učit, jak vám zakroutit krkem. Přejde vás smích." Ne, tomu je potřeba udělat utrum. Držme pánům senátorům palce.

Některé pasáže ze Deníku malého poseroutky[edit | edit source]

Třešně prokazatelně škodí lidskému zdraví
Třešně.jpg

§ 2084

(1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, nebo veřejně propaguje jejich symboly srp, kladivo, rudá pěticípá hvězda a třešně, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejným nošením, pojídáním nebo jiným podobně účinným způsobem,
b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, nebo
c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(3) Nuceným vypitím litru mléka při zadržení bude pachatel potrestán, pokud jeho čin souvisí s třešněmi. "Hlavně se neposrat!"

§ 2085

Kdo nevykácí všechny třešňové stromy na svém, nebo obecním pozemku, nebo kdo třešňové stromy vysazuje, ten veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 2084 a bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

První reakce[edit | edit source]

  • Vojtěch Filip v rozhovoru pro TASS ostře odmítl snahy Bushových pohůnků o destabilizaci politické scény u nás. Jeho strana je rozhodnuta zažalovat Česko u mezinárodního soudního tribunálu, který je, prý, někde v Hugu. Filip dále prohlásil, že kdyby bylo nejhůř, v záloze mají klementýnky.


Sarracenia flava.jpg
Rostliny
AcerAdelaide kratzmariAnálnasBanánovníkBez černýBolševník velkolepýBombax pentandrumBrokoliceCelerCibule kuchyňskáCírkevČajovník čínskýČerný hypízČuhýřDynamitový stromEjakulyptusFrňákovník smrtelnýHopsinkyInteligence rostlinJílovec MaďarJmelíKaktus polárníKlausovec obrovskýKulčibaKlementýnkaKokoticeKonopí setéKvitko domácíLilek bramborLípaLopata pracovníMák setýMasožravé rostlinyOkurka setáPampeliška domácíPleskatec zavlhlýPýr zkroucenýRůžeSlunečnice ročníSmrk velkýŠalinovníkTrnka obecnáTřešeňTrdelníkTučňákVařené větveVlas člověčíVlaštovičníkVrbaZelí