Hopsinky

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Odpočívající dělnice na hopsinkové plantáži ležící v okvětních lístcích hopsinek
Hopsinky jsou důležité pro brněnskou dopravu. Tyto jsou sebrané z okolí Brna
Sklizeň hopsinek pomocí žací šaliny

Hopsinky jsou jednou ze surovin, ze kterých se vyrábí palivo pro brněnské šaliny. Nejsou nijak nebezpečné člověku, (podobně jako např. atomová bomba); můžete je sežrat, pokud chcete vyhnat někoho, koho vážně nemáte rádi, páč po jejich požití se vám tak nadujou střeva, že dotyčný nestihne skočit po plynové masce!!!

Mají červenou (čínské hopsinky) nebo zlatou (moravské hopsinky) barvu. Sbírají se v lesích okolo Brna; v rámci Moravsko-čínského přátelství se budou dovážet též i z Číny, což rozhopsá bojové šaliny (nebo rozhopsaj váš žaloudek) do neuvěřitelných výkonů (to je pravda to co z vás vyrazí bude neuvěřitelný výkon a navíc bude neuvěřitelně smrdět!!), takže budou schopné se pohybovat i více jak 20 km/h. A to je právě problém; při testu přeplňovaného hopsinkového motoru došlo k havárii šaliny na Mao-Ce Tungově třídě, což zablokovalo půl Brna na půl dne. A vám to zablokuje přístup do práce!!!!

Údajným objevitelem hopsinek je americký plnočerný raper Hopsin, který se při svém turné náhodou zatoulal taky do Moravstánu. V jedno sobotní ráno natáčel záběry pro svůj videoklip a náhodou v lese natrefil na podivný smradlavý materiál, který následně zkusil aplikovat při svých experimentech s výrobou barevných kontaktních čoček, kterých nošením je proslulý. Krátce po objevu hopsinek studenti fakulty chemické VUT v Brně výzkumem zjistili jejich výjimečné vlastnosti v oblasti petrochemie. S brňenským DPMB uzavřeli smlouvu na využívání jejich patentované přísady do paliv.

Viz též[edit | edit source]


Sarracenia flava.jpg
Rostliny
AcerAdelaide kratzmariAnálnasBanánovníkBez černýBolševník velkolepýBombax pentandrumBrokoliceCelerCibule kuchyňskáCírkevČajovník čínskýČerný hypízČuhýřDynamitový stromEjakulyptusFrňákovník smrtelnýHopsinkyInteligence rostlinJílovec MaďarJmelíKaktus polárníKlausovec obrovskýKulčibaKlementýnkaKokoticeKonopí setéKvitko domácíLilek bramborLípaLopata pracovníMák setýMasožravé rostlinyOkurka setáPampeliška domácíPleskatec zavlhlýPýr zkroucenýRůžeSlunečnice ročníSmrk velkýŠalinovníkTrnka obecnáTřešeňTrdelníkTučňákVařené větveVlas člověčíVlaštovičníkVrbaZelí