Rap

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?

„S takovým neřádem nemravným a jistě také chrápe!“

- Kelišová

„Každá věc se dá logicky vysvětlit. Teda až na počet fanoušků rapu.“

- Neznámý

„Víš, kolik rapperů si holí koule? Všichni, protože na hlavě nemají co holit.“

- Ruský Car

„Czech rap is CRap.“

- Ňákej Amík

Původ[edit | edit source]

Když přijeli černoši do Arabie, tak už toho moc nevymysleli, protože byli zotročení. A jako pomst začali zpívat. Většina jich za to skončila ve vězení, jako vibrátory policajtům. Tam se taky zrodila nová móda - gatě na půl žerdi. Tím vlastně dávalo najevo kolik stojí, čím byly gatě níž, tím více.

Někteří moc chytří hip hopeři je pokládají za své syny. To se jim zle vymstilo, když na ně zavolali policii a ta je odvezla do lágrů. Podobně jako u hip hopu také se zde vyskytuje hodně dysfemismů. Za otce jejich otce se pokládají indiáni, kteří denně vyžvýkali i pár stovek betelových ořechů, aby pak ve změněných stavech vědomí mohli promlouvat k přírodě. Ale to nezůstalo dlouho po příjezdu lidí bez povšimnutí. Můžeme s politováním konstatovat, že i tenhle nehudební směr brzo v i umění pustil své kořeny.

Český rap[edit | edit source]

„Proboha!“

- Eminem

„Větší nesmysly jsem v životě neslyšel...“

- Jeden z obyvatel základní školy

Tenhle řev je spíš zralý na cvokhaus. Ale protože by mohli zmanipulovat ostatní chovance ústavu, je nutné je držet pryč od ostatních a zaměstnanci, kteří pracují v těchto oblastech musí povinně nosit chrániče sluchu. Mezi takové řadíme třeba Rytmuse, Egouše, Ektora a mnoho dalších. Američtí vědci zjistili, že jejich DNA je shodná ze 135% s DNA neandrtálce. Až se tihle stvolové narodí, tak budou vytvořeny stránky i o nich.

Ten kdo chce poslouchat tento hudební směr, musí být buď někdo hodně odolný, nebo někdo kdo zažil něco hodně traumatizujícího. Tím se myslí třeba ulechtání k smrti, poslouchání Justina Biebera nebo být zotročen zlatokopkou. Proto je označení posluchače tohoto žánru (rapl) synonymem slova blázen. Nejvíc raplů je samozřejmě v Práglu, což je dokázáno zde: Rapl.jpeg ¨