Justin Bieber

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Justin-bieber.jpg
Justin Bieber
Džastyn Bíbr Bobrovsky
Biografické informace
Pohlaví malé,homosexuální (má bobra)
Barva očí uvádí se hnědá
Vlasy dle aktuálního trendu
Rodina otec: Basista matka: škoda mluvit
Národnost kanadská
Povolání kňoural
Zajímavosti
1 překypující invencí

Justin Bieber (čti Džastyn Bíbr, což mimochodem svádí k přímému překladu do jazyka cajzlovského: Just - právě, in - v, Bieber - bobr; => Právě v Bobru) je mladým idolem převážně homosexuálních teenagerů a nedospělých děvčat. Jeho okouzlující zpěv a hluboké texty dokáží oslovit široké masy. Podléhá představě, že produkuje směs popu a R&B. Ti, kteří jeho "hudbu" (schválně dáno do uvozovek, protože Džastyn nepochopil, co to ta hudba vlastně je) jednou uslyšeli, odsoudili se sami k doživotní demenci (později záhubě), jelikož jim brzy odumřou všechny (některým velmi silným jedincům jen 99,9%, což bohužel není prvočíslo, ale aspoň většina) mozkových buněk.

Životopis[edit | edit source]

Vzácná fotografie Justina s Usherem, povšimněte si gangsta gesta 'nůžky', které značí, že Usher Justina přávě přešmik

Džastyn, celým jménem Džastyn Drů Bobr, se vyskytl 1. 3. 1994 (což bohužel není prvočíslo) v kanadském Stratfordu. Jako každé dítě, i on vydával kňouravé zvuky, ale narozdíl od ostatních dětí mu to vydrželo. Zneužitím portálu TyTroubo se stal známým a tam ho ulovil Scooter Braun pro své nízké plány na ovládnutí světa pomocí výplachu mozků mladé generace. Což, jak vidno, se mu úspěšně daří.

Poměrně neznámým faktem je jeho příslušnost k několika gangům. Bohužel pro něj, kvůli několika hendikepům (barva předkožky, absence dredů a neschopnost naučit se správná gangsta-killa gesta), hraje až třetí housle ve společenském životě gangů a je proto poměrně obtížné jej zastihnout ve společnosti jeho kumpánů.

Džastyn, si dále myslí, že nafocením několika aktů na kole se z něho stane biker, ale vše nevyšlo podle plánů i přes nafocení se na kole jezdit nenaučil a řekl bych, že už to nedožene. Proto se dal na nelegální závody aut.

Sexuální orientace[edit | edit source]

Převažující názor, že Justin je gay, se podařilo podrobným studiem fotografií vyvrátit. Zjistili jsme, že Justin je lesbička. Dle kňouravého hlasu jsme pak opravili výsledek bádání na "vykastrovaná lesbička".

Hudební zločiny[edit | edit source]

Pod taktovkou svého manažera Skůtra Brauna (všimněte si podobnosti jména s Evou Braunovou, manželkou nejslavnějšího malíře pokojů na světě) nakdákal několik teroristých hitů. O komplikovanosti a duševní hloubce textů svědčí například následující úryvek:

And I was like
Baby, baby, baby ooh
Like
Baby, baby, baby noo
Like
Baby, baby, baby ohh
I thought you'd always be mine (mine)

překlad z kňouralštiny do lidštiny:

A já jako
bejby bejby bejby óch (orgasmus)
Jako
bejby bejby bejby néé 
Jako
bejby bejby bejby óch (orgasmus)
Sem si myslel, že budeš dycky moje (moje!)

Jak vidno, předstírání orgasmu není výsadou pouze něžné polovičky lidstva, ale i mužů (i když se vedou spory o pohlaví jmenovaného, například Máňa z prasečáku, jistý to zdroj informací, se nechala slyšet, že Džastyn může být v nejlepším případě kleštěnec, nikoli plnohodnotný muž, k čemuž jí vede zejména hloubka jeho hlasu).

Co se týče slovní zásoby, zdá se, že ta Justinova je plně rovnocenným soupeřem košaté mluvy Billa a Bena, notorických to žvanilů, což není překvapivé, vezmeme-li v potaz, že zde Justin vyzpívává ze své pedofilie.

Odboje[edit | edit source]

Proti tomuto homosexuálnímu ,,zpěvákovi" bojuje spousta lidí: Facebooková stránka Nemáme radi teplú hudbu Facebooková stránka Justin Bieber - Ultra Gay

Vydané desky[edit | edit source]

Justin je velmi inventivní. Bezpochyby. Nezvratným důkazem jsou kreativní názvy jeho vydaných desek. Ruku na srdce pánové, kdo z vás to má?

  • My World (2009)
  • My World 2.0 (2010)
  • My World Acoustic (2010)
  • Masturbation Sounds (2011)
  • I Found a Boy (2015)
  • I blow magic cock (2016)

Literární zločiny[edit | edit source]

Tento velkolepý (subjektivní dojem subjektu) zpěvák již ve velikosti svého ega dohnal mistra v egoismu a tak se po vzoru mnohých rozhodl vydat autobiografii. Jmenuje se My Story (Můj příběh - velmi originální název, blahopřejeme) a u nás se bohužel bude prodávat již příští rok. Nakupujete-li tedy v knihkupectví, nakupte si nyní, neboť pak se již nebude možno dostat ke kase přes rozvášněný dav fanynek a fanoušků.

Oblíbené zábavy[edit | edit source]

  • Prorážení skleněných stěn hlavou, zatím bez úspěchu.[1]
  • Výše zmíněné kňourání.
  • Nelegální závody pod vlivem alkoholu a drog.[2]
  • Házení vajec na baráky sousedů[3]

Další pohromy[edit | edit source]

Aby toho nebylo málo, rozhodl se nás Justin oblažit ještě další radostnou událostí. V dubnu 2011 se se silou orkánu vřítil do kin film, který vypráví jeho příběh. Jmenuje se Never say Never. Což znamená "Nikdy říkej nikdy". Dále vystupuje v několika homosexuálních pornech, ale Bíbrovi se povedly všechny stopy po účasti při natáčení pornografie zahladit.

Justin ztrollován při setkání s Meme vozem

Začátky[edit | edit source]

Gay[edit | edit source]