Nightwish

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Nightwish.jpg

Nightwish finsky Yötoive jsou původně finský rituální spolek věnující se černé magii původně založený ve 12. století. Bývají mylně označování jako heavy-metalová skupina, což je ovšem jen jejich způsob vydělávání si peněz na snadné a pohodlné živobytí, aby se po nocích mohli věnovat temným rituálům.

Ťulpas Holocaustcauser[edit | edit source]

N262503-76104.jpg

Ťulpas Holocaustcauser, označován jako "Frontman hudební skupiny" je ve skutečnosti ve středověku několikrát ze satanismu a čarodějnictví obviněný finský šlechtic, často se dají objevit i narážky na jeho příbuzenskou spojitost s panovnickým rodem tehdejší doby. Ve svém mládí studoval černou magii, kterou pak aplikoval, aby k sobě připoutal "zbývající členy skupiny" temným rituálem, který mu i jim zajišťuje věčný život. V případě zrady ostatních členů skupiny Holocaustcauser pozře jejich duše a stane se tak prakticky nesmrtelným.

Marconius Hietala[edit | edit source]

Marco.jpg

Marconius Hietala, viking, kterého kapela vzala z rituálních důvodů (umí přivolat boha Mr. Finlandii a jako jediný s ním umí plně komunikovat) hraje v této "hudební skupině" na basu od piv. Mimo tuto kapelu se věnuje závodně následujícím sportům: pití vodky na čas, úprk z hospody bez zaplacení a několikrát vyhrál i soutěž o nejhezčí plnovous Finska. Hlavní rituální činnost provádí v okultních spolcích Northern Kings a karetním spolku Tarot, který slučuje nejvyhlášenější vikingské mágy severu.

Na obrázku ho vidíte při jedné masové evokaci boha Finlandii, kde byl Marconius již v tranzitivním stavu. Nutno dodat, že kvůli špatně zvolené lahvi a značce magického moku se evokace nezdařila a vikingský šaman se musel spokojit "pouze" s fanatickým pokřikem fanoušků, volající rituální slovo: PERKELE, které vyjadřuje nejvyšší úctu k posvátné věci a smí se používat pouze při evokacích.

Jeho královský původ byl prozrazen po vstupu do spolku Northern Kings, který slučuje čtyři severské krále, kteří si po temných rituálech a uctívání boha Finlandii vysloužili nesmrtelnost.

"Kempu" Vuorinen[edit | edit source]

Emppu.jpg

Není jasné, zda je tento člen "kapely" člověk, ačkoli on sám to tvrdí; objevují se spekulace, zdali to není pouze přerostlý skřet, nebo naopak zakrslý troll. Zřejmě byl přivolán Marconiusem při jednom z nepovedených rituálů vyvolávání boha Mr. Finlandii - bůh byl lidově řečeno "na sračky", a tak za sebe poslal tuto chabou náhradu, kterou si spolek ponechal jako nosiče vodky a jako křoví na koncertech. Na obrázku ukazuje podle prstové binární soustavy vztyčenými prsty číslo 19, což je pochopitelně prvočíslo.

Jukka "Julius Caesar" Nevalainen[edit | edit source]

Jukka.jpg

Ano, tento známý skinhead je také členem tohoto okultního spolku. Proslavil se první porážkou Frantíků v dějinách, dějiny pak ovšem ukázaly, že se o nic tak světoborného nejednalo. Spousta lidí se toho však zřejmě dovtípila už tehdy, a proto byl Julek nucen použít svůj dlouho skrývaný talent pro známý trik s prostěradlem, aby se vyhnul atentátu (až na to, že jej provedl s tógou). Poté, co pomocí nekromancie udělal zombie sám ze sebe a prodělal čtyřnásobnou lobotomii, se několik set let skrýval v moravské vesnici Černá Hora, kde už tehdy stál pivovar s nejdelší tradicí na Moravě. Z opice se probral se až někdy ve středověku a stal se prvním členem Holocaustcauserova okultního spolku.

Jak je vidět již na obrázku, po zombifikaci a čtyřnásobné lobotomii už jeho schopnosti stratéga nejsou co bývaly; alespoň že má tolik soudnosti, aby to, co mu z hlavy zbylo, zakryl šátkem. Hrou na bicí si uvolňuje agresivitu, které má jako skinhead i tak víc než dost. Ale už jen ve sklepě. V roce 2014 ho nahradil Davidu Karadinen.

Ženy ve spolku[edit | edit source]

NETTIE!!!!.jpg

V rituálním temnomagickém spolku se v historii objevily i ženy, nicméně ty během let vždy potkala nějaká nehoda. Tak například Marie Antoinetta byla popravena, Marie Terezie měla 16 dětí, Britney Spears dočista zešílela, Tarja Trumpeten byla pro své křesťanské sklony zbavena veškeré magické moci a vyloučena ze spolku. Bohužel pro Mrs. Trumpeten byla obnažena na pranýři, přesně jak naplánoval Ťulpas.

Další ženou byla Antena Ozónová, která se nedobrovolném odchodu ze skupiny chystala sepsat historii skupiny. Ťulpas nebohou Antenu proklel a ta není od té doby schopná nic dotáhnout do konce. Proto je sepsání historie skupiny prokládáno nahráváním vlastních magických rituálů na CD a sepisováním vlastních pamětí.

Poté Ťulpas do řad Nightwish přizval nizozemskou polobohyni Xenu Podlahovou-Jansenovou.