Jaderná serenáda

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Atomové bomby na velryby.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Atomová bomba podomácku.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Jaderná serenáda je známá pro své zabijácké účinky

Jaderná serenáda je death-metalová skupina, jejíž hudba má nedozírné vlastnosti a dokáže s vámi všelicos.

První úspěch[edit | edit source]

Skupina Jaderná serenáda vznikla v USA v rámci projektu Manhattan. První koncert byl uspořádán roku 1945, kdy měla skupina ukončit druhou světovou hádku a hlásat mír. Koncert byl uspořádán v japonském městě Hirošima. Členové skupiny byly s instrumenty vysazeny z bombardéru Enola Gay záchranným modulem Little Boy. Koncert byl velmi úspěšný, přišlo na něj 130 000 lidí, přičemž 100 000 z nich se samou radostí rozplynulo a ostatní zemřeli brzy po koncertu. Důvodem byla ohlušující hudba. A opravdu, Jaderná serenáda přiměla Japonce, aby se vzdali a podřídili se diktátu Trumanovu. Hitler se již tři měsíce před koncertem rozbrečel a upadl do deprese, a jako každý správný emař, který je v depresi, spáchal sebevraždu a Churchill se Stalinem se za zvuků Jaderné serenády z rádia dohodli na rozdělení dortu nazvaného Evropa.

Chuck Norris je vlivný člen Jaderné serenády

Uplatnění ve světě[edit | edit source]

Vůdci a příteli sovětsého lidu Stalinovi se poslech Jaderné serenády tak zalíbil, že jednoho dne řekl, že má v držení i sovětskou odnož Jaderné serenády. Stalin se jí však pro její devastující účinky neodvážil použít. Odvahu našel 5. března 1953, kdy si nechal na plný koule pustit. To mu přivodilo smrt. Později vznikly různé odnože Jaderné serenády i u Alžběty II., Sarkózyho, velkého Maa, Indiánů a velkého vůdce Koreje Kim-Čong-ila. Americká Jaderná serenáda však měla nenahraditelnou výjimku. Jejím členem byl Chuck Norris, jehož hudba byla ta nejsmrtící a nejbrutálnější, přičemž použití Jaderné serenády v Čechách by zasadilo krutou ránu už tak pokulhávajícímu českému hospodářství. Ještě že nám Brusel posílá ty dotace...

Ničení věhlasu Jaderné serenády[edit | edit source]

Barack Obama - vrah Jaderné serenády

Smrtelnou ránu Jaderné serenádě způsobil prezident USA Barack Obama. Ten se po svém zvolení prezidentem zavázal, že vytvoří svět bez Jaderné serenády. Narozdíl od svých předchůdců výjimečně nemluvil z cesty. Ze začátku se myslelo, že je si dělá srandu, bohužel to se zákonitě minulo účinku. Za toto prohlášení o eliminaci Jaderné serenády dostal v Norsku Nobelovu cenu. Navíc, ničitel Jaderné serenády Obama pozval roku 2009 Medveděva do Prahy, kde ho v hospodě U zlatého tygra opil vodkou a nechal ho podepsat papír, známý jako Pražská smlouva, která ukončila činnost Jaderné serenády. Ne však úplně. Islámista Usama bin Ladin se Jaderné serenády nehodlá vzdát tak snadno a chce ji užít ke zničení amerického kapitalismu. Nobelova cena za záchranu Jaderné serenády Usámovi bin Ladinovi? Proč ne?

Google uncyc.jpg Jaderná serenáda na googleTohle je nejlepší článek na téma „Jaderná serenáda“ na celým internetu.