Evropská unie

From Necyklopedie
(Redirected from Evropa)
Jump to navigation Jump to search
Zeichen 101.png
Democrat-medium.png


Stop hand.png Tento článek obsahuje text, který není vhodný pro děti a nevyrovnané osoby Stop hand.png


Exploding-head.gif Tento článek obsahuje příliš mnoho informací.
Pokud se je budete snažit všechny vstřebat, může se stát, že vám exploduje hlava.
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Čtvrtá říše.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.


EU patří mezi největší souhvězdí
Průměrný bruselský transsexuální úředník hodnotí jednotlivé národy podle toho, zda jsou dostatečně rasově kvalitní, dostatečně věrné Bruselu, dostatečně otevření bruselské moci a zda dostatečně cenzurují internet, zda dostatečně podporují změny pohlaví dětí, potraty, eutanazii a další skvělé moderní pokrokové věci. Porovnává, zda má národ vládnout jiným nebo mu mají vládnout Germáni a určovat mu jeho zákony, aby byl dostatečně tolerantní.

„To by byla švanda kdybychom prosadili tento zákon, který je tak morálně zkažený a občany urážející, že by ho ani Česká vláda nevymyslela!“

- Europarlament, alespoň dvakrát měsíčně

„Evropské projekty jsou systémem „Milouš Jakeš“. Ten ostatně v nějakém historickém dokumentu říkal: Soudruzi, my vám dáme peníze, ale jen na to, na co chceme my.“

- Jaroslav Kubera

„Ne, nelze si představit Spojené státy evropské - lze si však představit cosi na způsob Svazu socialistických evropských republik.“

- Josif Vysralionovič Stalin

„Stačí kopnout do dveří a celá ta shnilá stavba se zhroutí.“

- Adolf Hitler

„Tentokrát to opravdu bude na věčné časy a nikdy jinak.“

- José Mao-nuel Barroso

„"Kohn, prosím jich, nevědi voni, co je to ten klíčový summit k záchraně eura?" "A to se ptaj voni, Ábeles? Voni, kterej už třikrát udělali bankrot?" “

- Kohn
Islam Reichsadler.png
Flag of EUS.svg
Propagační mapa Evropy.
Politická mapa Evropy.
Mapa lepší Evropy(po globálním oteplení).
Dotace nesnížíme, nesnížíme, nesnížíme a nesnížíme.
Pošetilý pokus Turků podpořit svoji snahu o připojení k Evropské unii.
Unijní vlajka si získává stále více příznivců (a příznivkyň).
Také v Berlíně jsou hrdí na svou příslušnost k EU.

Evropská unie, tj. Evropský Svaz Socialistických Republik (anglicky: Eunion, řecky: Eunuchia, německy: Drank nach Osten, turecky: Bruselıstán, česky: Eunie, rusky: Европейский союз, Евросоюз, ЕС, rumusky JÁ) je mezinárodní mocensko-byrokratická konspirace Francie a Německa za účelem dobýt Evropu nenásilnými prostředky, částečně také založená za účelem nekontrolovaného rozdávání peněz jako odměny za

a) vybrané peníze
b) aktivní podíl na eurofikaci

Evropská unie je komunistickonacistickofeministickosatanistická tyranie rozkládající se na většině území Evropy. Evropská unie je čtvrtá říše a ač oficiálně považuje Adolfa Hitlera za zlo, ve skutečnosti je Hitler jejím vzorem. Po vzoru Hitlera Evropská unie vyhlazuje menšiny - nenarozené děti, postižené a nemocné děti. Dalším vzorem Evropské unie je Herodes, protože stejně jako on tato nenávistná diktatura vraždí děti, které už sedm týdnů od početí cítí bolest. Tolik dětí by si mohlo teď (tedy až skončí Koronavirus) hrát na hřišti, ale kvůli zločincům, co je nechali zamordovat, přišlo o celý život. Umělý potrat není zločin rovný vraždě, ale zločin horší než vražda. V některých svých částech vyhlazuje též staré, nemocné, postižené a nešťastné lidi a říká tomu euthanasie. Euthanasie je zatím většinou dobrovolná, kromě Nizozemska, kde se vraždí kojenci (Groningen protocol). zdroj: https://www.instagram.com/zivot_detem_prolife_cz_sk/

Dále Evropská unie vraždí imigranty svou vítačskou politikou, kteří se kvůli vítačům i se svými dětmi vrhají na gumových člunech na moře a mnoho jich zemře, včetně dětí, které nemají rozum. Evropská unie také porušuje práva na národní identitu, vlastence označuje za nacisty a nejvíce porušuje lidská práva Cikánů na jejich národní identitu a hrdost tím, že slovo Cikán považuje za urážku. Osobně znám několik Cikánů a nemají problém s tím, když jim někdo řekne, že jsou Cikáni. Stejně krutě vystupuje vůči černochům, kterým se nesmí říkat černoch. Dále porušuje právo občanů na bezpečný život tím, že zakazuje trest doživotní bez možnosti propuštění i pro ty nejstrašnější vrahy.

Svou nenávist šíří Evropská unie skrze údajná "práva". Vnucuje svým zemím právo na rozčtvrcování a udušení svých dětí, právo na to, nechat se přinutit rodinou k vraždě (euthanasie), právo na to nemít národní identitu, právo utopit se v moři, právo na genderovou identitu. Podobně Hilter argumentoval "právem" Němců na životní prostor a na čistou rasu.

Evropská unie ovládá naše školství tak dokonale, jak nedokázal ani samotný Dement Gottwald (omlouvám se lidem s demencí). Sám jsem mladý student střední školy a všude kolem sebe vidím, jak většina mých spolužáků je zmanipulovaná touhle nenávistnou propagandou a jen tleskají vraždění nenarozených dětí, euthnasii, 70 pohlavím a dalším zvrácenostem. Hrdinské státy, které nenechají rozčtvrcovat pinzetami, dusit pilulkami RU-486 nebo dokonce vraždit částečným porodem (jak se u nás vraždí děti s Downovým syndromem) své děti, jsou označené za fašisty, sexisty a nebezpečí pro demokracii (demokracie je jen zdání, v demokracii v současnosti pouze nadlidé nastolili diktaturu nad podlidmi - nenarozenými dětmi). Slawa Polsce!

Tichým společníkem EU je firma Microsoft, která vlastní 98 % akcií Irské vlády, veřejné s. r. o., a jejím prostřednictvím je zastoupena ve vedení klíčových institucí EU.

Evropská Unie je silně inspirována Čínskou politikou podpory osobních svobod, proto prosazuje zákony jako Článek 13 nebo zákaz End-to-end enkrypce.

Vznik EU[edit | edit source]

Otcem EU je celkem jistě Jára Cimrman. Cimrman viděl předobraz dnešní unie v Rakousko-uherské monarchii. "Měl k ní takový dvojlomný vztah. Na jedné straně ho velmi mrzelo, že české království v ní nemá důstojné postavení a celý život usiloval o přejmenování na Rakousko-Uhersko-Česko, což se mu, jak známo, nepodařilo," prohlásil další restaurátor Cimrmanova díla Ladislav Smoljak. "Ale na druhou stranu si uvědomoval, že Rakousko je současně soustátím, které své menší části dokáže uchránit."

Cimrmanologové zjistili, že zneuznaný český myslitel a umělec zavítal do belgické metropole během světové výstavy v roce 1910. Své vynálezy ovšem vystavoval pod cizím jménem ve Francouzko - britském pavilónu, aby sláva nepřipadla právě habsburské monarchii. Požár pavilónu ovšem důkazy o Cimrmanově cestě zničil. Až nedávno archeologové objevili otisk bosé, prchající pravé nohy, která nese anatomické rysy Járy Cimrmana. "Jak známo, největší ze všech Čechů měl mezi malíčkem a palcem pravé nohy blánu, což mu vyneslo přezdívku kachna", vysvětlil český velvyslanec při EU Jan Kohout. Tato nehoda však přispěla k pojmenování jeho nového objevu základní částice vesmíru a tak ji pojmenoval podle bosé nohy: boson, (později ji teoreticky zdůvodnil nějaký pan Higgs).

Otisk géniovy nohy v betonu nyní zdobí chodník před vchodem na české zastoupení při unii. Kohout s divadelníky na velvyslanectví také odhalili "pamětní desku" věnovanou právě návštěvě českého světoběžníka. "Velice nás to potěšilo. V zahraničí jsme měli dosud jen jednu stopu, a to v Londýně. Tam si Cimrman zlomil nohu na schodišti domu, který stával na místě, kde dnes stojí české velvyslanectví," řekl Svěrák.

Nechvalně známý vídeňský cimrmanolog prof. Fiedler proto navrhl Evropskou unii přejmenovat na Belgicko-Bulharsko-Česko-Dánsko-Estonsko-Finsko-Francouzsko-Chorvatsko-Irsko-Italsko-Kypersko-Litevsko-Lotyšsko-Lucembursko-Maltsko-Německo-Nizozemsko-Polsko-Portugalsko-Rumunsko-Řecko-Slovensko-Slovinsko-Spojenokrálovsko-Španělsko-Švédsko-Rakousko-Uhersko.

Poslání Evropské unie[edit | edit source]

Evropská unie je k zániku odsouzený integrační projekt několika evropských států. Jeho účelem je napomoci především rozvojovým státům, Číně, Indii a africkým zemím, aby dosáhly mnohem lepší konkurenceschopnosti a starou Evropu ekonomicky převálcovaly. Jako účinný nástroj pro svůj zánik Evropská unie používá rozsáhlý byrokratický aparát, složitý systém nesmyslných vyhlášek, zákonů a nařízení, jakož i jednotnou měnu. Jedním z úkolů Evropské unie je také v návaznosti na starou tradici vychovávat příslušníky zaostalejších národů v oblasti kultury a humanity. Stěžejní akce jsou: určování názvů másla, tvarůžek, rumů a dalších nezbytných výrobků.

Evropské instituce[edit | edit source]

 • Evropská komise
 • Evropský parlament (oficiálně Cirkus na kolečkách stěhující se mezi Bruselem a Štrasburkem)
 • Evropská banka
 • Evropská rada (neplést s Radou Evropské unie, Radou Evropy či Radou EU)
 • Rada Evropské unie (neplést s Evropskou radou, Radou Evropy či Radou EU)
 • Rada Evropy (neplést s Evropskou radou, Radou Evropské unie či Radou EU)
 • Rada EU (neplést s Evropskou radou, Radou Evropské unie či Radou Evropy)

Základní údaje[edit | edit source]

Hlavním městem Evropské unie je Brusel, ačkoli někteří uvádějí též Hák či Schengen, exekutiva sídlí ve Štrasburku a soudy v Amsterdamu. Pravým hlavním městem by mohla být též Paříž, avšak tam již sídlilo NATO a muselo být vystěhováno. Původně byl zvažován Frankfurt, ale jeho obyvatelé jsou příliš oškliví a už zde ani nežijí. Po vstupu Turecka bude sídlem EU ustanoven Istambul, protože změna musí být. Hrdým králem Eunije je Václav Klaus.

Národním jídlem EU je Döner Kebab (francouzsky Dônier Kebaab) (grilované kousky francouzského jehněčího zabalené do typicky eurounijního arabského chleba - jídlo představuje multikutluralismus, hlavní ideologii EU).

Dodneška se neví, jak se správně nazývají obyvatelé Evropské unie. Mohou to být evropští unové, unijci, unijané nebo unijáci.

Národní hymna[edit | edit source]

Národní hymna Evropské unie je Vanderkneuthövena píseň nazvaná Brother John.

Hymna byla přeložena do všech evropských jazyků s výjimkou holandštiny:

 • švédsky: Broder Jakob
 • dánsky: Mester Jakob
 • španělsky: Martinollo
 • finsky: Jaakko Kulta
 • německy: Ich Habe Sauerkraut In Meinen Lederhosen
 • francouzsky: Je Vous Emmerde, bande de suceuses de queues Republicaines
 • italsky: Questa Pizza Sa Di Mozzarella Rancida
 • rumunsky: Fii Bambucea! (obvykle ale Vlad Zugravu)
 • portugalsky: De Puta Madre Empresa
 • slovensky: Žial zas nič
 • česky: Jiřík Paroubek

Znělkou EU je "U Can't Touch This ('cos I'm Part of The Union)" od Mozarta. Tuto znělku svého času propagoval americký komik MC Hammer

Členské státy[edit | edit source]

EU vás všemožně podpoří, ale peníze vám nedá

EU má v současnosti 20 členských států, plus minus 5. V této otázce panuje všeobecný zmatek. Někteří jsou členy, ale nepoužívají euro, protože "je to vopruz". Jiní jsou členy, ale ne doopravdy, protože se právě připojili, a v zásadě jediné, co je zajímá, jsou peníze. Ti, kteří peníze mají, chtějí mít garance, že jim z nich zůstane co možná nejvíce. Některé státy jsou tak malé, že je ani nelze považovat za státy a proto byly EU anektovány (např. Monako). Nikdo přesně neví, kolik států opravdu Evropskou unii tvoří. Jediná území, která z EU vystoupila, jsou Faerské ostrovy, Špindlerův Mlýn, Grónsko a nově též Spojené královenství Velké Brutánie a Severního Irska bez Severního Irska a Skotska. Jsou také státy, které v EU nikdy nebyly a euro používají (např. Černá Hora).

Geografie[edit | edit source]

Evropská unie se rozkládá na všech světadílech:

 • Afrika: Ceuta, Melila, Kanárské ostrovy, Azory...
 • Asie: Kypr, ostrovy v Egejském moři...
 • Amerika: Francouzská Guayana, Martinik...
 • Oceánie: Pitcairn, Nová Kaledonie, Zeleň...
 • Antarktida: Moravská dřevěnice...
 • Evropa: Několik nevýznamných území...
 • Vůbec nikde: Réunion, Roztroušené ostrovy (neplést s roztroušenou sklerózou; jedním z roztroušených ostrovů je i Europa, 28 km²)

Podmínky vstupu[edit | edit source]

Jednou z podmínek vstupu do EU je udržení klidu a pořádku

Pro připojení k EU se musí uchazečská země tři po sobě jdoucí roky účastnit televizní soutěže Eurovize, výjimku tvoří Israel, který musí být účastníkem této plísňové soutěže nepřetržitě 103 let. Každá země, která chce do EU vstoupit musí na svém území zavést ekologické daně, např.:

Ústava EU[edit | edit source]

 • 1. Německo si v Evropě bude dělat, co chce. Běda, jestli ne.
 • 2. Francie si v Evropě taky bude dělat, co chce, pokud nenarazí na bod 1).
 • 3. Pokud se bod 2 dostane do sporu s bodem 1, platí ZATÍM bod 1 (vono se jestě uvidí…).
 • 4. Na Anglii serem, ta je za vodou. Proto se na nás vysrala.
 • 5. Na Španělsko taky serem, to je za Pyrenejema.
 • 6. Na Itálii taky serem, ta je za Alpama.
 • 7. Na ostatní státy EU serem o to víc, jsou mrňavý a zaostalý.
 • 8. Státy, zmíněné v bodech 4 – 7 budou radostně odebírat zboží Německa, popř. Francie.
 • 9. Dojde-li ke konfliktu s domácí konkurencí, domácí konkurence se přizpůsobí.
 • 10. Pokud se domácí konkurence nepřizpůsobí, bude zlikvidována.
 • 11. Státy, zmíněné v bodech 4 – 7 budou za všech okolností podporovat prosperitu a hospodářský rozvoj Německa (no jo, dobře, tak teda Francie taky).
 • 12. Dojde-li ke stagnaci či k recesi Německa (no jó, Francie taky), je to vina USA a ostatních států EU. V tom případě Brusel neprodleně zajistí nápravu a potrestání viníků.
 • 13. Rozhodování Bruselu se řídí zájmy Německa a mozná i Francie. Bruselský úředník se zdrží jednání, které by mohlo Německo a Francii popudit.
 • 14. Národní parlamenty států zmíněných v bodech 4 – 7 mají právo schvalovat rozhodnutí Bruselu aklamací. Pověřený úředník kontroluje spontánnost projevu. Při nedostatku spontánnosti budou zjištěné nedostatky neprodleně odstraněny (i s jejich nositeli).
 • 15. Národní parlamenty států zmíněných v bodech 4 – 7 mají právo vysvětlovat občanům svých států blahodárnost rozhodnutí Bruselu.
 • 16. Občané států zmíněných v bodech 4 – 7 mají právo
  • a. držet hubu a krok
  • b. radostně přijímat a naplňovat všechna usnesení Brusele
  • c. pověřeným úředníkům oznamovat osoby, které dle jejich názoru nedostatečně využívají práva dle 16a a 16b
 • 17. Pokud u občana vznikne podezření na nedostatečné využití práva 16c, bude považován za neuvědomělého a podroben převýchově.
 • 18. Bruselský úředník bude vybírán ze zvlástě uvědomělých občanů, pokud Německo a Francie neurčí jinak.
 • 19. Kursy rektálního alpinismu pro uvědomělé občany pořádá každý stát ve vlastní režii pod dohledem pověřeného úředníka.
 • 20. Platnost bodů 3 – 19 se řídí rozhodnutím Německa a Francie. Evropskou unii si pozvracet nedáme.

Vilájety[edit | edit source]

Přerozdělovači všech zemí, spojte se
Typická eurovlastenka
Multikulti spolupráce je důležitá
 • Belgie (to jsou ti, kteří mají v rukou finance)
 • Bulharsko (chceme peníze! a už nechceme Rusy! A taky se zbavit oslích potahů na silnicích)
 • Česko (připojilo se, aby mohlo exportovat své pivo a jezdit do Tater bez občanky)
 • Dánsko (nemají potuchy, proč udělali takovou pitomost, jako bylo připojení k EU)
 • Estonsko (připojilo se, aby se přiblížilo Finsku a bylo konečně uznáno za severskou zemi)
 • Finsko (připojilo se ... hmmm, protože se připojilo Švédsko)
 • Francie (Bez Francie není EU. Francie je bůh!)
 • Horní Uhry (aby ukázali těm smradlavým kočovníkům z panonské nížiny, kdo je tu civilizovaný národ)
 • Irsko (Jsou jediní, kteří se připojili pro peníze, a jediní, kteří všechny požadované peníze dostali. Obvykle se schovávají za Brity)
 • Itálie (není žádná Evropa bez Itálie, ne? A navíc se nám tu nějak hromadí imigranti, potřebovali bychom je šoupnout někam dál na sever...)
 • Kypr (připojil se, aby vystrnadil Turecko)
 • Litva (někdo musí připomínat Bruselu dědečky elektrikáře s dvěma blesky)
 • Lotyšsko (protože si ho v Bruselu při zápisu spletli s Litvou)
 • Lucembursko (jsme tak malí, že jsme se museli připojit... a chceme dobýt svět! Máme peníze a nikdo neví odkud.)
 • Maďarsko (aby ukázali těm vidlákům ze severních hor, kdo je tu civilizovaný národ)
 • Malta (byla zcela ztracena plujíc kdesi poblíž Indie, takže jí EU musela pomoci)
 • Německo (Lepší než všechny dobýt je ovládnout je „demokratickým“ způsobem, ne? Francie to tak dělá už léta...)
 • Nizozemsko (jedni z těch, kteří sytí ty nejhladovější, připojili se, aby otravovali Němce a sami sebe)
 • Polsko (připojilo se, aby mělo kam vozit vlaky plné zeleniny... to budou mít Francouzi radost)
 • Portugalsko (připojilo se pro peníze a aby mohlo nasytit Španělsko)
 • Rakousko (a konečně prosadíme celoevropskou směrnici o zákazu jaderných elektráren!)
 • Rumunsko (notáák.. Pár Dacií Evropu nepoloží...)
 • Řecko (Nejsme Balkán! Jsme vyspělá země, kolébka civilizace a člen EU! Mimochodem, nepůjčili byste nám dalších pár miliard? My to fakt splatíme, čestný pionýrský!)
 • Slovinsko (lepší připojit se na chvost EU, než na chvost Jugoslávie)
 • Spojené království (připojilo se k EU proto, protože zevnitř ji lze lépe rozvrátit, ale pak si to rozmyslelo a rozhodlo se utrhnout)
 • Španělsko (další, kdo se připojil pro peníze a jen a jen pro peníze.. Aneb myslíte, že ty stovky km španělských dálnic postavili španěláci za svoje? ha ha...)
 • Švédsko (aby mohli skrzevá eurozatykač zavřít všecky nadržené cizince, co przní naše baby)
 • Chorvatsko (Spojíme se opět se Slovinskem, Bosnou a Hercegovinou, Makedonií, Černou Horou a Srbskem v EU.... počkat.. se Srbskem...SE SRBSKEM!!! NIKAD!! JEDINA DRŽAVA HRVATSKA!!! ANTE GOTOVINA=HRVAT !!!)

Země, které nemohou počítat s přijetím[edit | edit source]

 • Albánie (no, to bude další případ Španělska - Albánie postaví stakilometry silnic, které nemá (30 km dálnice u Tirany se nepočítá) a pak bude prodávat nakonec zeleninu)
 • Bosna a Hercegovina (docela dobrý nápad, jak zařídit, aby Srbové nemlátili Chorvaty... Připojit se k něčemu většímu... Počkat, to už tu přece bylo ne?)
 • Černá Hora (znáte lepší způsob jak vytočit Srby?)
 • Makedonie (My jsme Makedonie a Řekové ať táhnou někam do řiti... teď už o nás bude vědět každý)
 • Moldavsko (chceme peníze! A pryč s Rusy. Třeba by EU mohla Podněstersku vysvětlit, KDO je tady pánem, když to my neumíme)
 • Moravstán (pryč s Českými okupanty! Brno musí nahradit Brusel a hantec se musí stát oficiálním jazykem EU)
 • Skotsko (svoooobooooooduuuuuuuu!)
 • Švýcarsko (EU měla dost problémů s východním rozšířením a tak se nemůže rozšířit současně na východ, jih, sever a západ...)
 • Turecko (Ale notak, už nejsme osmanská říše... jsme moderní evropský stát. O nějakých útocích na Vídeň nevíme... O Řecku ale přeci nepadlo ani slovo. Natož o Kypru. A ti Arméni, to byli jako kdo?)
 • Ukrajina (Klidně třeba vstoupíme do Pekla, jenom aby tu nebyli ti Rusáci! ...černobylské fondy se zevnitř tunelují lépe. Sojuz jako sojuz - Sojuz náš osud)

Uniklo z jednání[edit | edit source]

"A na vás taky dojde! Už se připravuje směrnice o průměrné váze Evropana a každý, kdo bude mít nad ní, tak bude platit daň z váhy! A uvidíme potom, jak se ti propagátoři omezování budou tvářit, až vám zakážou pivo, bůčky a všechny tyto požitky. A vrcholem bude zákaz sexu v neděli, protože je jasně prokázané, že v pondělí lidé, kteří užívají sexu v neděli, nepodávají vůbec žádný pracovní výkon - a to je, prosím, úřední den!"

Historie původu Evropské unie[edit | edit source]

Popud ke vzniku Evropské unii vzešel z Říše.

Jak dokládá dobová fotografie už na patnáctém slavnostním sjezdu se začali někteří vojáci vůči svastice vymezovat a za asistence nesmírné osobní statečnosti vyměnili prapor.

Prapor nese hrdina Evropské unie Karl Helmut Gesteiglich, který byl kancléřem za tento přečin poslán do koncentračního tábora Osvětlín.

Herman von Rompuy chystá vystavět Gesteiglichovi pomník na Bruselském náměstí.

Základní kámen (doslova beton) však položil až Jára Cimrman viz: Vznik EU.[1]

Hlasy lidu[edit | edit source]

Já mám evropskou unii ráda, protože je antikoncepce levnější.

—Eržika, slovenská obchodnice s rozkoší

Je zajímavé, že když z Ústavy USA 300 slov odeberete a dalších 28 578 přidáte, dostanete Směrnici Evropské unie pro dovoz karamelových bonbonů. Je také zajímavé, že tato směrnice má přesně o 28 278 slov více, než Ústava USA.

—Neznámý šťoural

EU je super, kromě NATO bysme měli vstoupit ještě někam!

—Helmut Stempel, výrobce razítek

Miluji EU, mám zde právo na život a kvalitní stravu.

—Muhammad Nasralláh, matkovrah, sestrovrah a tetovrah

EU by pro jistotu měla zakázat všechno, aby se snad na něco nezapomnělo.

—Anonymní eurohujer

Jména hloupých na všech sloupích. Málokdo ví, že vznik tohoto přísloví se váže ke vzniku EU. (viz obrázek: https://uloz.to/!kORCUIOe9JRj/jmena-hloupych-na-vsech-sloupich-jpg)

Galerie[edit | edit source]

Země Koruny české BohemiaBójskoBudvajzskoBrněnská republikaČeskoČeská říšeČeskoslovenskoČeskoslovenská říšeČeskotskoHoráckoChacharstánChánovIslámský stát v TeplicíchJesenická republikaJirenský sultanátJižní ČechyKatolická AOKarlovarské VelkovévodstvíKlesterlieKrhútistánKřivočeskoLužiceLužistánMaleschauMexxikoMongolská kolonieMoravstánNRVKOsoblažskoPráglSámova říšeSlezmorčeSlizkoSudetenlandTěšínskoTuzemskoValašskoVelká MoravaVietnamVysočinaZarakovnickoŽernovská říše

EvropaAlbánieAnglieBaskickoBavorskoBělehradský pašalíkBelgieBěloruskoBulharskoČerná HoraČeskosaské ŠvýcarskoČtvrtá říšeDámskoDánskoEstonskoFinskoFrancieChorvatskoIrskoItálieIslandIslandský státKatalánskoKosovoSA KosovoKurvystánLiberlandLichtenštejnskoListenbourgLitvaLotyšskoLucemburskoMaďarskoMalá BritánieMoldavskoNěmeckoNDRNizozemskoNorskoNultá říšePolskoPortugalskoRakouskoRumunskoŘeckoSealandSeverní KyprSicílieSkotskoSlovenskoSlovinskoSrbskoSRDVatikánSvobodné město HamburkŠpanělskoŠvédskoŠvýcarskoUkrajinaWalesOsmanská říše

Kdó de pořád doléva, octné se vprávo

AsieCajzlistánČečenskoČínaIndieÍránIslámský státIsraelJaponskoJižní KoreaKatarKazachstánKLDRKurvajtLibanonMíránMongolskoOnánOlympijští sportovci z RuskaPakostánRuskoRusko podle západuSovětský svazStanSýrieTaiwanThajskoTibetTureckoTurkmenistánTydlistán

AfrikaBurkina FasoEgyptGambieJihoafrická republikaKarlovarská Jihozápadní AfrikaLibyeLSRNigérieMoravská Jihovýchodní AfrikaSomálskoSúdánTogo

AmerikaArgentinaBrazílieGrónskoJamajkaKanadaKolumbieRepública Socialismo o Muerte de CúbaMexikoSpojené státy americkéUruguayVenezuela

AzuraBilírieKatowská federaceSolovijstersko

OstatníAbsurdistánAntarktická říšeAtlantidaAustrálieBanánová republikaÇek CumhuriyetiČudlíkistánDámskoGighaHavajHněďKrakoziaKrálovství kněze JanaLiberlandNový ZélandPapu PapuPirátský státSadistánSeychellyTokelauUsámova říšeZeleň

Atlantic ocean.jpg
Mezinárodní organizace
EU  •  IFPI  •  NATO  •  OPEC  •  OSN  •  V4