Jižní Korea

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Korejská tanelidověnedemokratická republika
조공화국선민DRINK PEPSI!인주주민
Korejská tanelidověnedemokratická republika – vlajka

Toto není jihokorejská vlajka, ale chutná podobně

státní zřízení: Sponzor Pepsikoly
hlavní město: 시할직양평
jazyk: Nelidově nedemokratická nekorejština
náboženství: Alkofeinismus
počet obyvatel: 6 000 000 001
premiér: Pinda Mirinda
hymna: Reklamní znělka od MC 7UP
měna: Bottle caps
národní sport: Starkraft 2 + datadisky

Jižní Korea, neboli Korejská tanelidověnedemokratická republika (korejsky: Tén Vygum 대한민국, Republika velkého národa Han) má spoustu zbytečných jmen a vytváří dojem, že v ní žije spousta Han. Což ovšem není pravda, většina Korejců se jmenuje Kim.

Jihokorejská vlajka
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Jižní Korea na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Historie[edit]

Korejský národ vznikl tak, že za Chuckem Norrisem přišel tygr a medvědice a chtěli se stát lidmi. Chudl neměl ten den co dělat a tak jim přání splnil pod podmínkou, že budou 10 dní jen o chlebu a soli, což byl odkaz na zdravou českou stravu. Tygr to ale nevydržel, a Chuck proměnil v člověka jen těhotnou medvědici. Nepřímým důsledkem byl bohužel vzhled Korejců a příšerné stravovací návyky.

Moderní doba[edit]

Z historického hlediska Korea leží na místě, které jí ani Česko nemůže závidět. My máme na západě útvar, připomínající Pacmana, který se nás snaží sežrat (a v minulosti se o to taky několikrát pokusil) a pak máme moře. Korea má Japonsko a Čínu, což se dá definovat, jen jako poloha na NIC. V době „míru“ pak byla střídavě vykořisťována jednou, nebo druhou stranou. Korea tedy sama nic nedělala, jen se divila.

Rozdělení Koreji[edit]

Proto, když se v lednu 1945 mělo obyvatelstvo rozhodnout, jestli půjde východním (v Koreji na západ), nebo západním (v Koreji na východ), byli z toho tak zmateni že se vydali na sever a na jih. Později se u obyvatel severní části Koreje ozval Stockholmský syndrom a jaderný sadomasochismus.

Ovšem jiná teorie praví, že se Korea se rozdělila na základě fantasy románů, a rozhodla se, že na světě musí někdo mít ono ďábelské dvojče, a proto máme dnes Koreu Severní a Koreu Jižní.

Odkoupení Pepsikolou[edit]

Po rozdělení Koreí se Jižní Korea dostala do těžkých dluhů způsobených tím zatraceným kapitalismem. Po úmorném období strádání, hladomoru a několikanásobného bankrotu, v únoru 1945 Jižní Koreu odkoupila společnost Pepsi a začala ji využívat jako reklamní plochu. Příkladem jest státní vlajka.

Obyvatelstvo[edit]

Korea má v současné době nad sebou další Koreu, která žije ve světě Snů, a proto je ta pod ní všemi vehementně přehlížena. Jižní Korejci si to proto snaží kompenzovat různými způsoby, například vydáváním se za Japonce. Jednou z Korejských zviditelňovacích triků je fráze „Hele –libovolné slovo- a víš, že –libovolné slovo- bylo vynalezeno v Koreji?“

Plastická chirurgie[edit]

Korea také drží prvenství v počtu plastických operací, což je pravděpodobně jeden z důvodů, proč všichni asiaté vypadají stejně. Kromě toho, navštěvovala spousta Korejek kouzelnickou školu Beďary a proto umí perfektně maskovat svůj původ. Pokud se vám na tom něco nezdá, polijte namalovanou Korejku vodou. Napřed uvidíte pandu a pak rozkládající se medvědici.

Penis[edit]

Co ovšem ani plastika nezachrání, je velikost korejského penisu. Ačkoliv Korejci údaje výzkumu zfalšovali, umocnili, znásobili, rozmnožili, přidali nulu a pak znovu umocnili, pořád je průměrná délka Korejského penisu udávána 9 cm. (Povšimněte si, že to není prvočíslo)

Důležité fráze[edit]

  • 비료주세요 - Nejlepší auta na světě
  • 나라 문을 설정 - Japonsko
  • 북한은 살인자의 나라입니다 - Milujeme severní koreu.
  • 내 호버크라프트는 장어로 가득 차 있어요 - Mé vznášedlo je plné úhořů

Země Koruny české BohemiaBójskoBudvajzskoBrněnská republikaČeskoČeská říšeČeskoslovenskoČeskotskoHoráckoChacharstánIslámský stát v TeplicíchJižní ČechyKatolická AOKarlovarské VelkovévodstvíKřivočeskoMaleschauMexxikoMongolská kolonieMoravstánOsoblažskoPráglRepublika Tercie ASámova říšeSlezmorčeSlizkoSudetenlandTěšínskoTuzemskoValašskoVelká MoravaVietnamVysočinaNRVK

EvropaAlbánieAnglieBaskickoBělehradský pašalíkBelgieBěloruskoBulharskoČerná HoraČeskosaské ŠvýcarskoČtvrtá říšeDámskoDánskoFinskoFrancieChorvatskoIrskoItálieIslandIslandský státKosovoSA KosovoLiberlandLichtenštejnskoLucemburskoMaďarskoMoldavskoNěmeckoNDRNizozemskoNorskoPolskoPortugalskoRakouskoRumunskoŘeckoSeverní KyprSicílieSkotskoSlovenskoSlovinskoSrbskoSRDSvobodné město HamburkŠpanělskoŠvédskoŠvýcarskoUkrajinaWalesOsmanská říše

Kdó de pořád doléva, octné se vprávo

AsieCajzlistánČečenskoČínaIndieIslámský státIsraelJaponskoJižní KoreaKatarKLDRKurvajtMíránMongolskoOnánOlympijští sportovci z RuskaRuskoRusko podle západuSovětský svazStanSýrieTibetTureckoTydlistán

AfrikaBurkina FasoEgyptGambieKarlovarská Jihozápadní AfrikaMoravská Jihovýchodní AfrikaSúdán

AmerikaBrazílieGrónskoJamajkaKanadaRepública Socialismo o Muerte de CúbaSpojené státy americkéVenezuela

OstatníAbsurdistánAntarktická říšeAtlantidaAustrálieBanánová republikaÇek CumhuriyetiČudlíkistánDámskoGighaHavajHněďKrakoziaKrálovství kněze JanaLiberlandNový ZélandPapu PapuPirátský státSadistánSeychellyTokelauUsámova říšeZeleň