Čečensko

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Čečenská autonomní oblast
Чеченская республика
Нохчийн Республика
Čečenská autonomní oblast – znak
Čečenská autonomní oblast – vlajka
státní zřízení: stavebnická diktatura
hlavní město: Groznyj
jazyk: Čečenština a Ruština
náboženství: Islám
počet obyvatel: 800 142
prezident: Bořek Stavitel
hymna: Znáte Bořka, všecko spraví
měna: falešný dolar
národní jídlo: Medovník - univerzální hnědý koláč (UHK)
národní sport: krevní msta

Čečensko (zkráceně též Česko) je autonomní oblast v jižním Rusku. Od roku 1994 se zde nachází největší open-air paintballový areál na světě, který se jmenuje na počest státu také Čečensko a zabírá také celou autonomní oblast.

Historie[edit]

Čečensko jako takové bývalo kdysi dávno malá a nezajímavá oblast někde na jihu Ruska a bylo relativně normálním státem a to až do první války v zálivu, kdy Rusové lehce zaspali a nevyužili možnost účastnit se tvorby paintballového areálu v Iráku, který si postavili Američani po vyhrané válce. Rusko bylo samozřejmě naštváno, že je Američani v něčem předběhli a od roku 1991 vytvářeli monstrózní plán na tvorbu vlastního open-air paintballového hřistě na svém vlastním území, což bylo odůvodněno: Aby to zákazníci neměli tak daleko. Od té doby areál narostl do obrovských rozměrů a modernizací byl lépe zajištěn i provoz paintballových tanků, helikoptér, letadel a dělostřelectva.

Plně vyzbrojený útočný sysel.

Obyvatelstvo[edit]

Obyvatelstvo se dělí na turisty, provozovatele areálu a nespokojené čečenské ekoteroristy, kteří nesouhlasí s areálem z "ekologických" důvodů, když tvrdí že barvičky v kuličkách prý poškozují přírodu, což je nejspíš nesmysl, protože tu žádná příroda není. Teroristé prý poslední dobou začali znovu cvičit své elitní bojové sysly pro zesílení své aktivity. Také díky tomu si tato teroristická organizace dala název Divoký Sysel a podle nejnovějších informací působí jedna její frakce poblíž Olomouce.

Průmysl, zemědělství a zahraniční obchod[edit]

Bořek Stavitel, prezident Čečenska při prezentaci své stavební firmy.

V podstatě jediným vysoce vyspělým odvětvím průmyslu je stavebnictví. Vlastníci firem vydělávají na neustálém přestavování hlavního města, které se při paintballových turnajích musí neustále měnit, aby se turisté nenudili. Význam tohoto odvětví je tak velký, že i prezidenta volí předsedové jednotlivých firem, přičemž největší vliv má místní stavitelský guru a zatím jediný moderní prezident Bořek Stavitel.

Kromě stavebnictví existuje ještě nějaké to zemědělství projevující se občasným výskytem polí a pastvin.

Hlavním vývozním artiklem jsou falešné peníze a terorističtí ekologičtí aktivisté. Dováží se všecko ostatní a to převážně paintballové zbraně a náboje.

Kultura[edit]

Světovou proslulost si získal divadelní soubor Čečenčik. Jeho inscenace Puškinova Kavkazského zajatce na prknech moskevského divadla Dubrovka vzbudilo takový zájem publika, že se divadelníci museli v divadle uzavřít s těmi šťastlivci, kteří sehnali lístky v předprodeji. Kultury milovní moskevští vojáci však do divadla pronikli násilím, aby se mohli tohoto představení účastnit, což se neobešlo bez obětí z řad ostatních diváků.

Země Koruny české BohemiaBójskoBudvajzskoBrněnská republikaČeskoČeská říšeČeskoslovenskoČeskotskoHoráckoChacharstánIslámský stát v TeplicíchJižní ČechyKatolická AOKarlovarské VelkovévodstvíKřivočeskoMaleschauMexxikoMongolská kolonieMoravstánOsoblažskoPráglRepublika Tercie ASámova říšeSlezmorčeSlizkoSudetenlandTěšínskoTuzemskoValašskoVelká MoravaVietnamVysočinaNRVK

EvropaAlbánieAnglieBaskickoBělehradský pašalíkBelgieBěloruskoBulharskoČerná HoraČeskosaské ŠvýcarskoČtvrtá říšeDámskoDánskoFinskoFrancieChorvatskoIrskoItálieIslandIslandský státKosovoSA KosovoLiberlandLichtenštejnskoLucemburskoMaďarskoMoldavskoNěmeckoNDRNizozemskoNorskoPolskoPortugalskoRakouskoRumunskoŘeckoSeverní KyprSicílieSkotskoSlovenskoSlovinskoSrbskoSRDSvobodné město HamburkŠpanělskoŠvédskoŠvýcarskoUkrajinaWalesOsmanská říše

Kdó de pořád doléva, octné se vprávo

AsieCajzlistánČečenskoČínaIndieIslámský státIsraelJaponskoJižní KoreaKatarKLDRKurvajtMíránMongolskoOnánOlympijští sportovci z RuskaRuskoRusko podle západuSovětský svazStanSýrieTibetTureckoTydlistán

AfrikaBurkina FasoEgyptGambieKarlovarská Jihozápadní AfrikaMoravská Jihovýchodní AfrikaSúdán

AmerikaBrazílieGrónskoJamajkaKanadaRepública Socialismo o Muerte de CúbaSpojené státy americkéVenezuela

OstatníAbsurdistánAntarktická říšeAtlantidaAustrálieBanánová republikaÇek CumhuriyetiČudlíkistánDámskoGighaHavajHněďKrakoziaKrálovství kněze JanaLiberlandNový ZélandPapu PapuPirátský státSadistánSeychellyTokelauUsámova říšeZeleň