Islámský stát v Teplicích

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Islámský stát.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Hrdlořezy.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Islámský stát v Teplicích
Islámský stát v Teplicích vlajka.png
Islámský stát v Teplicích znak.png
vlajka znak
Motto: „Úsvit přímého islámu“
Hymna: „Kde umma má“
Mapa-Teplice TP CZ.png
Teplice v Česku
Status vazalský stát podřízený chalífátu IS
Hlavní město Teplice
Vláda islámská teokracie
Politický systém emirát
Emír Tóman al-Kamurí
Vznik 2014
Jazyk arabština, čeština
Náboženství přímý islám
Měna Českokoruna, Morgoš
Spojenci Tento stát uzavřel spojenectví s těmito zeměmi:

IS-IslamicState-vlajka.png Islámský stát

Islámský stát v Teplicích (IST) je teplická odnož Islámského státu (IS) působící na území Iráku a Sýrie, je to arabská kolonie a stát ve státě, napojená na české Ústředí muslimských obcí. Území státu spravuje jeho veličenstvo emír Muneeb Hassan Alrawi. Členská základna IST je tvořena z migrace početných arabských rekreantů, kteří přijeli do Teplic za účelem využití místních lázeňských služeb.

Program a cíl[editovat | editovat zdroj]

Cílem této organizace je nastolení islámského státu a práva šaría na území českého města Teplic, jedná se o zákony globální lásky a pozitivního myšlení manifestující se v nadpřirozené bytosti zvané Alláh. Šaría hlásá univerzální a velmi prospěšné principy lásky, tolerance a míru všem lidem bez rozdílu, jsou určeny a ušity na míru pro celé lidstvo Zeměplacky[1], sjednocené pod černým praporem Islámského státu s podobiznou vousatého proroka Mohameda. Vlajky jsou volně inspirovány od somálské organizace Aš-JeDžibába, jedná se o příbuznou somálskou organizaci, která šíří islámskou osvětu ve své somálské domovině.

Jana Bobošíková (vlevo) kandiduje na prezidentku Islámského státu v Teplicích. Na snímku se svým budoucím mluvčím Jiřím Ovčáčkem.

Kandidát na prezidenta[editovat | editovat zdroj]

Kandidátem na prezidenta Islámského státu v Teplicích je samozřejmě Jana Bobošíková. Jejím mluvčím se stane Jiří Ovčáček.

Ideologie[editovat | editovat zdroj]

Základním pilířem myšlenek IST je šíření islámské osvěty míru a lásky v zemích bezvěrců, kam nedosáhly hranice Islámského státu ani Usámovy říše, světové ummy a muslimského chalífátu, který obnovil neohrožený kavalír Abú Bagr al-Bagdádí. V okamžiku hrozby konce světa, kdy budou hrdinní muslimové z řad IS vítězně bojovat proti Římanům u vesnice Dabiq, se původně mírumilovná IST promění v armádu nelítostných mudžáhidů a spojenců IS, vedoucí džihád hluboko na území nevěřících. Všichni budou obráceni na islám a osvobozeni spravedlivým právem šaría, tak bude Šajtán poražen s konečnou platností. Členové IST by stejně jako IS rádi věnovali odřezáváním hlaviček zmatených nešťastníků, ale prozatím se musí spokojit s taktikou vyčkávání. Hranice Islámského státu se ještě nepřiblížili ani k hranicím bývalého Rakousko-Uherska, aby mudžáhidé zasadili poslední smrtící úder do srdce křižáckého kontinentu. Prozatím zůstává IST bezvýznamnou organizací džihádistických snílků.

Jana Bobošíková ukazuje prognózu vývoje nemuslimské populace v Teplicích. Graf lze zpětně číst zleva doprava nebo zprava doleva v závislosti na výsledku voleb.

Urbanistický program[editovat | editovat zdroj]

Teplicím má vítězství Islámského státu a zejména jeho prezidentky přinést novou architektonickou památku. Vedle teplického nového židovského hřbitova vyroste Úplně nový multikulti hřbitov jako místo posledního odpočinku těch, kteří se Janě vysmívali.

IST se od terorismu v poslední době distancuje.

Teroristický program[editovat | editovat zdroj]

30. května 2010 odpálil IST plynovou nálož v Novosedlicích na Teplicku. Od terorismu se však poslední dobou distancuje, což dokládá i fakt, že video z místa činu již není dostupné.

Odtržení od Al-Káidy[editovat | editovat zdroj]

Většina hrdinných bojovníků teplické IST (stejně jako syrsko-irácká IS) operovala v řadách organizace Al-Káida, jež se stala příliš „umírněnou“ poté, co její vůdce Ajmán Zavahrí počal vést složité operace neúspěšně přes svůj mobilní telefon a nekvalitní videonahrávky z nepřiměřeně zbabělé vzdálenosti. Většina bojovníků takovýto stav neunesla a vzala svůj osud do svých rukou. Během občanské války v Sýrii se od Al-Káidy odtrhli a vyhlásili nezávislost své odnože s Abú Bagrem al-Bagdádím v čele. Ten se osvědčil jako zdatný vůdce a vyzval všechny džihádisty z celé ummy (muslimského světa), aby zabíjeli nevěrce všude, kde na ně narazí - to jest včetně Teplic.

Fotogalerie[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

Země Koruny české BohemiaBójskoBudvajzskoBrněnská republikaČeskoČeská říšeČeskoslovenskoČeskoslovenská říšeČeskotskoHoráckoChacharstánChánovIslámský stát v TeplicíchJesenická republikaJirenský sultanátJižní ČechyKatolická AOKarlovarské VelkovévodstvíKlesterlieKrhútistánKřivočeskoLabe nad ÚstímLužiceLužistánMaleschauMexxikoMongolská kolonieMoravstánNRVKOsoblažskoPráglSámova říšeSlezmorčeSkalická velkoříšeSlizkoSudetenlandTěšínskoTuzemskoValašskoVelká MoravaVietnamVysočinaZarakovnickoŽernovská říše

EvropaAlbánieAnglieBaskickoBavorskoBělehradský pašalíkBelgieBěloruskoBulharskoČerná HoraČeskosaské ŠvýcarskoČtvrtá říšeDámskoDánskoEstonskoFinskoFrancieChorvatskoIrskoItálieIslandIslandský státKatalánskoKosovoSA KosovoKurvystánLiberlandLichtenštejnskoListenbourgLitvaLotyšskoLucemburskoMaďarskoMalá BritánieMoldavskoNěmeckoNDRNizozemskoNorskoNultá říšePolskoPortugalskoRakouskoRumunskoŘeckoSealandSeverní KyprSicílieSkotskoSlovenskoSlovinskoSrbskoSRDVatikánSvobodné město HamburkŠpanělskoŠvédskoŠvýcarskoUkrajinaWalesOsmanská říše

Kdó de pořád doléva, octné se vprávo

AsieCajzlistánČečenskoČínaIndieÍránIslámský státIsraelJaponskoJižní KoreaKatarKazachstánKLDRKurvajtLibanonMíránMongolskoOnánOlympijští sportovci z RuskaPakostánRuskoRusko podle západuSovětský svazStanSýrieTaiwanThajskoTibetTureckoTurkmenistánTydlistán

AfrikaBurkina FasoEgyptGambieJihoafrická republikaKarlovarská Jihozápadní AfrikaLibyeLSRNigérieMoravská Jihovýchodní AfrikaSomálskoSúdánTogo

AmerikaArgentinaBrazílieGrónskoJamajkaKanadaKolumbieRepública Socialismo o Muerte de CúbaMexikoSpojené státy americkéUruguayVenezuela

AzuraBilírieKatowská federaceSolovijstersko

OstatníAbsurdistánAntarktická říšeAtlantidaAustrálieBanánová republikaÇek CumhuriyetiČudlíkistánDámskoGighaHavajHněďKrakoziaKrálovství kněze JanaLiberlandNový ZélandPapu PapuPirátský státSadistánSeychellyTokelauUsámova říšeZeleň

StatistikyStáty podle počtu obyvatel