Islámský stát v Teplicích

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Islámský stát.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Hrdlořezy.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Islámský stát v Teplicích
Islámský stát v Teplicích vlajka.png
Islámský stát v Teplicích znak.png
vlajka znak
Motto: „Úsvit přímého islámu“
Hymna: „Kde umma má“
Mapa-Teplice TP CZ.png
Teplice v Česku
Status vazalský stát podřízený chalífátu IS
Hlavní město Teplice
Vláda islámská teokracie
Politický systém emirát
Emír Muneeb Hassan Alrawi
Vznik 2014
Jazyk arabština, čeština
Náboženství přímý islám
Měna Českokoruna, Morgoš
Spojenci Tento stát uzavřel spojenectví s těmito zeměmi:

IS-IslamicState-vlajka.png Islámský stát

Islámský stát v Teplicích (IST) je teplická odnož Islámského státu (IS) působící na území Iráku a Sýrie, je to arabská kolonie a stát ve státě, napojená na české Ústředí muslimských obcí. Území státu spravuje jeho veličenstvo emír Muneeb Hassan Alrawi. Členská základna IST je tvořena z migrace početných arabských rekreantů, kteří přijeli do Teplic za účelem využití místních lázeňských služeb.

Program a cíl[edit]

Cílem této organizace je nastolení islámského státu a práva šaría na území českého města Teplic, jedná se o zákony globální lásky a pozitivního myšlení manifestující se v nadpřirozené bytosti zvané Alláh. Šaría hlásá univerzální a velmi prospěšné principy lásky, tolerance a míru všem lidem bez rozdílu, jsou určeny a ušity na míru pro celé lidstvo Zeměplacky[1], sjednocené pod černým praporem Islámského státu s podobiznou vousatého proroka Mohameda. Vlajky jsou volně inspirovány od somálské organizace Aš-JeDžibába, jedná se o příbuznou somálskou organizaci, která šíří islámskou osvětu ve své somálské domovině.

Jana Bobošíková (vlevo) kandiduje na prezidentku Islámského státu v Teplicích. Na snímku se svým budoucím mluvčím Jiřím Ovčáčkem.

Kandidát na prezidenta[edit]

Kandidátem na prezidenta Islámského státu v Teplicích je samozřejmě Jana Bobošíková. Jejím mluvčím se stane Jiří Ovčáček.

Ideologie[edit]

Základním pilířem myšlenek IST je šíření islámské osvěty míru a lásky v zemích bezvěrců, kam nedosáhly hranice Islámského státu ani Usámovy říše, světové ummy a muslimského chalífátu, který obnovil neohrožený kavalír Abú Bagr al-Bagdádí. V okamžiku hrozby konce světa, kdy budou hrdinní muslimové z řad IS vítězně bojovat proti Římanům u vesnice Dabiq, se původně mírumilovná IST promění v armádu nelítostných mudžáhidů a spojenců IS, vedoucí džihád hluboko na území nevěřících. Všichni budou obráceni na islám a osvobozeni spravedlivým právem šaría, tak bude Šajtán poražen s konečnou platností. Členové IST by stejně jako IS rádi věnovali odřezáváním hlaviček zmatených nešťastníků, ale prozatím se musí spokojit s taktikou vyčkávání. Hranice Islámského státu se ještě nepřiblížili ani k hranicím bývalého Rakousko-Uherska, aby mudžáhidé zasadili poslední smrtící úder do srdce křižáckého kontinentu. Prozatím zůstává IST bezvýznamnou organizací džihádistických snílků.

Jana Bobošíková ukazuje prognózu vývoje nemuslimské populace v Teplicích. Graf lze zpětně číst zleva doprava nebo zprava doleva v závislosti na výsledku voleb.

Urbanistický program[edit]

Teplicím má vítězství Islámského státu a zejména jeho prezidentky přinést novou architektonickou památku. Vedle teplického nového židovského hřbitova vyroste Úplně nový multikulti hřbitov jako místo posledního odpočinku těch, kteří se Janě vysmívali.

IST se od terorismu v poslední době distancuje.

Teroristický program[edit]

30. května 2010 odpálil IST plynovou nálož v Novosedlicích na Teplicku. Od terorismu se však poslední dobou distancuje, což dokládá i fakt, že video z místa činu již není dostupné.

Odtržení od Al-Káidy[edit]

Většina hrdinných bojovníků teplické IST (stejně jako syrsko-irácká IS) operovala v řadách organizace Al-Káida, jež se stala příliš „umírněnou“ poté, co její vůdce Ajmán Zavahrí počal vést složité operace neúspěšně přes svůj mobilní telefon a nekvalitní videonahrávky z nepřiměřeně zbabělé vzdálenosti. Většina bojovníků takovýto stav neunesla a vzala svůj osud do svých rukou. Během občanské války v Sýrii se od Al-Káidy odtrhli a vyhlásili nezávislost své odnože s Abú Bagrem al-Bagdádím v čele. Ten se osvědčil jako zdatný vůdce a vyzval všechny džihádisty z celé ummy (muslimského světa), aby zabíjeli nevěrce všude, kde na ně narazí - to jest včetně Teplic.


Fotogalerie[edit]

Reference[edit]

Související články[edit]

Externí odkazy[edit]

Země Koruny české BohemiaBójskoBudvajzskoBrněnská republikaČeskoČeská říšeČeskoslovenskoČeskotskoHoráckoChacharstánIslámský stát v TeplicíchJižní ČechyKatolická AOKarlovarské VelkovévodstvíKřivočeskoMaleschauMexxikoMongolská kolonieMoravstánOsoblažskoPráglRepublika Tercie ASámova říšeSlezmorčeSlizkoSudetenlandTěšínskoTuzemskoValašskoVelká MoravaVietnamVysočinaNRVK

EvropaAlbánieAnglieBaskickoBělehradský pašalíkBelgieBěloruskoBulharskoČerná HoraČeskosaské ŠvýcarskoČtvrtá říšeDámskoDánskoFinskoFrancieChorvatskoIrskoItálieIslandIslandský státKosovoSA KosovoLiberlandLichtenštejnskoLucemburskoMaďarskoMoldavskoNěmeckoNDRNizozemskoNorskoPolskoPortugalskoRakouskoRumunskoŘeckoSeverní KyprSicílieSkotskoSlovenskoSlovinskoSrbskoSRDSvobodné město HamburkŠpanělskoŠvédskoŠvýcarskoUkrajinaWalesOsmanská říše

Kdó de pořád doléva, octné se vprávo

AsieCajzlistánČečenskoČínaIndieIslámský státIsraelJaponskoJižní KoreaKatarKLDRKurvajtMíránMongolskoOnánOlympijští sportovci z RuskaRuskoRusko podle západuSovětský svazStanSýrieTibetTureckoTydlistán

AfrikaBurkina FasoEgyptGambieKarlovarská Jihozápadní AfrikaMoravská Jihovýchodní AfrikaSúdán

AmerikaBrazílieGrónskoJamajkaKanadaRepública Socialismo o Muerte de CúbaSpojené státy americkéVenezuela

OstatníAbsurdistánAntarktická říšeAtlantidaAustrálieBanánová republikaÇek CumhuriyetiČudlíkistánDámskoGighaHavajHněďKrakoziaKrálovství kněze JanaLiberlandNový ZélandPapu PapuPirátský státSadistánSeychellyTokelauUsámova říšeZeleň