Islámské nebe

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Do islámského nebe vejde i Homer Simpson
72 muslimských panen

Stejně tak, jako příslušníci jiných náboženství, i muslimové přijdou po své smrti do nebe.

Nebe v islámu je však poněkud specifické. Muslimové především věří, že je tam budou obšťastňovat hurisky: Pro bohabojné však je místo blažené, zahrady a sady révy vinné, dívky s plnými ňadry, věkem s nimi stejné, a poháry po okraj naplněné. Neuslyší tam plané tlachání starých klepen ani lži [ani žádné politické debaty], odměnou od Pána tvého dar to dobře rozpočtený! (Korán 78:31–36) Těchto hurisek bude na každého zbožného muslima 72. Všechny budou panny, a po každém pohlavním styku se jim panenství obnoví. Nikde však není specifikováno, zda-li půjde o panny ženského, či mužského pohlaví, na což většina Islamistů spoléhá. Kromě toho bude v ráji dostatek ovoce, zejména hroznů a banánů.

Aby se muslim dostal do nebe, musí dle učení Mohameda spáchat nějaký dobrý skutek. Nejlepším činem je podřezání nevěřícího, ovšem existuje i mnoho dalších Alláhovi se líbících činů, např. znásilnění nevěřící ženy, okradení nevěřícího či rozmlácení jeho osobního auta. (Poznámka VTN: Korán jsme sice nečetli, ale domníváme se, že o autech se tam píše velmi podrobně.) Čím více takových činů muslim udělá, tím lépe se bude mít v nebi.

Tyto části Koránu podrobil Vědecký tým Necyklopedie (zejména jeho religionistická a sexuologická sekce) důkladnému rozboru. Podle názoru VTN je muslimské nebe ve skutečnosti peklo. Posuďte sami. Za prvé v tomto nebi má vyvolený muslim pobývat věčně. To nejsou jenom tísíce, milióny, bžilióny let. To je nekonečno let. Jak dlouho by vás bavilo každý den souložit s huriskami? Týden? Rok? Padesát let? Co potom? Zeptejte se nějakého staršího muže, který má za sebou padesát let sexuálního života, zda by chtěl prožít dalších tisíc.

Neptejte se ani, co znamená věku stejného. Zřejmě jim také bude několik tisíc, posléze dokonce mnoho miliónů let. Hm, nic pro nás pedofily. A zeptejte se také nějakého znalce žen (tj. odborníka na gender studies), zda je možné, že ve společnosti dvaasedmdesáti žen neuslyší plané tlachání ani žádné lhaní. To prostě není možné. Ani v nebi. Tečka.

Má-li člověk každý den osouložit 72 dívek, musí každých 20 minut skočit na jednu (už z této představy jednoho bolejí koule), nepočítaje čas, který potřebuje na spánek, jídlo a chlast. Ostatně s chlastem (konkrétně vínem) je další problém, neboť ho Korán zakazuje. Takže víno tam sice bude (poháry po okraj naplněné), ale pravověrný muslim se ho nebude smět dotknout: Víno, hra majsir, obětní kameny a vrhání losů šípy jsou věru věci hnusné z díla satanova. (Korán, 5:90)

Staří Řekové něčemu takovému říkali Tantalova muka a byl to zvláště zákeřný posmrtný trest. A když jsme u těch starořeckých zásvětních trestů, slušelo by se zmínit i Sisyfa, jenž musí valit ohromný kámen na kopec, aby se mu pak vždy skutálel dolů a on musel začít znova. Podobně se jistě cítí každý, kdo namáhavě defloruje 72 panen a všem přes noc jejich hymen znovu naroste a on je musí další den odpaňovat zas. Zatracená práce, nevysr nevykašlal by se jeden na to?!

Muslimský terorista se po úspěšném atentátu dostane přímo do ráje. Rozhlíží se a vidí všechno tak, jak sliboval Korán, ale něco přece jen chybí:

"Kde jsou ty krásné panny, jichž se ruka muže nedotkla?"

"Ty si nafasuješ tamhle ve skladu, ale nafouknout si je musíš sám..."