Nesyslopedie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg Nesyslopedie na googleTohle je nejlepší článek na téma „Nesyslopedie“ na celým internetu.
Tradiční logo Nesyslopedie
Jakékoliv heslo na téma Nesyslopedie byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Nesyslopedie byla společností vydělávající na pověsti cizích. Za vůdce Nesyslopedie byl považován Adam Sysler. Nesyslopedie jako celek vždy pouze vydělávala na podobnosti s Necyklopedií. Jejímy výrobky byly především knihy, učebnice, učební pomůcky, ale také oblečení, domy, zbraně... vše samozřejmě v bídné kvalitě. Avšak i přesto a díky práci šéfa propagace Syslmanna Séringa si její produkty někteří slabomyslní jedinci koupili. Mezi "významné" zákazníky patřila česká poslanecká sněmovna, George Bush, Strana zelených, Armáda ČR (MOA nikoliv), Steeve Jobs, Zadek Ulán... Téměř měsíc se dařilo i přes odsouzení většiny světa Nesyslopedii vydělávat. Necyklopedie pohoršena lživými učebnicemi pro studenty, ochránila vzdělání podáním žaloby na Nesyslopedii. 11.ledna 2008 v den prvočísla přišel tvrdý bleskový zásah a kultura světa byla zase výše.

Poctivost a čest Necyklopedie[edit | edit source]

Typický sysel na Nesyslopedii

Necyklopedie je světově známý, proslulý, velice kladně hodnocený, intelektuály sdružující web... ba co víc! Necyklopedie se za dobu své existence podepsala pod mnoho vědeckých objevů, odkryla mnoho mýtů a utajených fakt, díky Necyklopedii byly přepsány matematické a fyzikální učebnice, Necyklopedie způsobila převrat ve všech oblastech lidského bádání, změnila myšlení a pohled na svět nás všech. Po celém světě pracují tisíce zaměstnanců Necyklopedie na lepší budoucnosti lidstva, přes publicisty a pisálky, fotografy, umělce, až po stovky tajných agentů Necyklopedie a tisíce nejlepších vědců, ty všechny spojuje jedno slovo - Necyklopedie. Necyklopedie je třetí největší světovou organizací. Sice zabírá třetí místo, ale již těsně dotahuje OSN na místě druhém, druhé místo Necyklopedie je vlastně jen otázkou dnů, ale na první místo si Necyklopedie ještě počká, přece jenom v přísně tajné ŽOZOS (Židovské organizaci za ovládnutí světa) se skrývá obrovský celosvětový potenciál. Jak už to ale bývá, na všem dobrém si chce namastit kapsu i někdo jiný...

Historie války Nesyslopedie s Necyklopedii[edit | edit source]

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Pedijská válka.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Ozbrojený sysel ve válce proti Necyklopedii
 • 12.května 2006: Vznikla Nesyslopedie, Hlavní strana na ní a jediná stránka: Sysel. Vznikla jako vzbouření všech syslů proti Wikipedii (ta s nima neválčila a bylo jí to jedno). Sysli doufali, že si na ní něco nasyslí, ale vše vyšlo marně.
 • 25.května 2006: Poprvé se objevuje na trhu výrobek s logem Nesyslopedie - tento incident je ihned tvrdě skritizován většinou států na světě. Avšak i přes vlnu odporu jsou i nadále vyráběny nové výrobky s logem Nesyslopedie.
 • 5.listopadu 2007: Jakmile Nesyslopedie uviděla rychlý úspěch, začínala si dobývat a syslit Necyklopedii. Nesyslopedie měla v plánech, že Necyklopedii porazí a začné dávat úder na mocnou Wikipedii. Dále by se tohoto webu stala králem Nesyslopedie. Jenže v plánech to Nesyslopedii nestačilo. Chtěla dále ovládnout celý internet a celý svět a stát se králem.
 • 6.prasince 2007: Rozpoutává se válka Nesyslopedie s Necyklopedii. Nesyslopedie začíná válku slovním úderem na Necyklopedii založením stránky "Necyklopedie". Tam ji pře, nadává a uráží.
 • 7.prasince 2007: Necyklopedie si všimla prvního útoku, upozornila Nesyslopedii a smazala stránku.
 • 9.prasince 2007: Nesyslopedie vrací úder na nově obnovené stránce a to velmi výrazněji.
 • 10.prasince 2007: Nesyslopedie a celé vojsko syslů se tvrdě připravovalo na fyzický konflikt.
 • 11.prasince 2007: Znova si Necyklopedie všimla stránky, promýšlela řešení, jak ven, stránku zatím nemazala.
 • 12.prasince 2007: Necyklopedie je naštvaná a připravena na souboj. Smazala stránku Necyklopedie. Necyklopedie podává žalobu na Nesyslopedii. Soudci mají již dovolenou, záležitost stojí.
 • 5.ledna 2008:
Bombardování syslů
Přihlížející lidi na jaderný útok na Necyklopedii
  • 8hod 20minut: MOA udělala chybu, bojuje za Nesyslopedii a na Necyklopedii zaútočila jaderným útokem. Tím Necyklopedii oslabila. Jaderný útok trval 3 hodiny.
  • 11hod 36minut: Necyklopedie se vzpamatovává (sice trochu zničena) a vrací úder v podobě vybombardovávání syslů. Na Nesyslopedii zatím nezaútočila fyzicky. Mnoho syslů zničeno nebylo, dobře se ukryli (zničena jich byla asi šestina).
  • 12hod 52minut: Necyklopedie se naštvala na MOA a zaútočila v podobě tankování a dělostřelectva. MOA si ovšem vedla silně a tak Necyklopedie aby přežila, ustoupila.
  • 12hod 52minut 6sekund: To ovšem byla výhoda pro sysly. Zaútočili na Necyklopedické vojáky, kteří bojovali s MOA a trochu je vybombardovali. MOAe to bylo jedno, ta viděla výhodu v tom, že Necyklopedii společně porazí. Dále Nesyslopedie zaútočila přímo na servery Necyklopedie, kde malou část informace vymazala a nějaké i zničili. Dále si to Necyklopedie nestihla opravit.
  • 13hod 42minut: Dále se střetla Necyklopedie s Nesyslopedií a jako důvod bylo vybombardování serverů Necyklopedie. Byla použita veškerá vojenská techika - bomby, tanky, kulomety, vojenská letadla,... Necyklopedie použila na bombardování syslů vojenská letadla a házela bomby. Tentokrát se syslové neschovali, neměli kam. Proto byla většina syslů vybombardována.
  • 14hod 56minut: Po tomto neúspěchu syslů - byla zavolána MOA a společně táhli páku proti Necyklopedii. Jenže dále na pomoc Necyklopedii přišla i Wikipedie, která nemá Necyklopedii ráda. Válčilo se, bombardovalo, střílelo... Nejdřív za Necyklopedii šla Wikipedie která zezačátku válčila s MOA. Postupně se zařadili i sysli a Necyklopedie a vznikl z toho nepopsatelný masakr, trvající pozbytek dne. Z války nikdo nevyšel moc zraněn, byli si všichni téměř rovnocenní.
  • 23hod 48minut: Oslabená malá skupina syslů šla zavolat další sysli z široko dalekého okolí, aby ještě nějakou chvíli vydrželi.
 • 8.ledna 2008: Nesyslopedie dále bez problémů vydává výrobky na trh s logem Nesyslopedie.
 • 9.ledna 2008: Oslabená Necyklopedie žádá soudce o rychlé řešení problému. Tím pádem musejí dříve do práce.
 • 11.ledna 2008:
  • 10hod 12minut: Je vydáno prohlášení vrchního soudce navrch zpitého v Hospodě U Pavouka. "Nesyslopedie je prach sprostá napodobenina Becherovky!"
  • 12hod 46minut: Soudci dále vydávají dle zákona o zachování kvality výrobků příkaz "Nesyslopedie, protože má špatnou kvalitu výrobků, má být zničena. Je jedno kýmkoliv."
  • 14hod 35minut: Jelikož soudci vidí, že Nesyslopedie neustupuje, vydává ji rozkaz "Nesyslopedie má ihned ukončit výrobu s logem Nesyslopedie a výrobu již nikdy neobnovovat ani bez loga Nesyslopedie".
  • 14hod 42minut: Nesyslopedie přestává vyrábět, je naštvaná. Blíží se válka. Nejvyšší syslové se ozbrojují.
 • 12.ledna 2008:
  • 7hod 14minut: Právnící Necyklopedie potvrzují právní platnost tohoto soudního výroku, byť z poloviny špatného.
  • 7hod 21minut: Když se Nesyslopedie dozvěděla, že Necyklopedie potvrdila soudní výrok "Nesyslopedie, protože má špatnou kvalitu výrobků, má být zničena. Je jedno kýmkoliv." hned si povolala na pomoc MOA a společně zaútočili na Necyklopedii. Samozřejmě, že vyhráli syslové s MOA. Jelikož to byli silní spojenci, Necyklopedie opět kapitulovala, aby nebyla dočista poražena.
  • 7hod 56minut: Spojenci Nesyslopedie s MOA zaútočili přímo na Necyklopedii - na jejich server. Byla to dlouhá bitva a zvítězili zase syslové. Necyklopedie zase dostala tak velký zásah, že se jen tak tak udržela, aby úplně nepadla.
  • 9hod 34minut:
Syslové a MOA hodili atomovou bombu na soudce a Necyklopedii. Naštěstí všichni nějak přežili
  • Jelikož se to nelíbilo soudcům, vyvrcholila válka proti Nesyslopedii. Jakmile soudci viděli rychlý úpadek, povolali českou armádu do boje. Ovšem MOA, když ji viděla, nevěděla, co dělat. Nastal zmatek. A tak syslové nečekali a nasadili atomové bomby. Jenže jejich spuštění zabrzdili soudci, protože šli bojovat nejdřív za sysli, ale rozprostřeli se i na stranu České armády. Dále MOA se tajně přikradla k syslům, aby vzala bomby, když jim je vzala, řekla, že tam ještě nějaké mají a aby až k nim přišli soudci, vybombardovali je. MOA obešla soudce, kterým řekla, aby si šli něco vyřídit se syslama - soudci šli si to vyřídit - byli zbombardováni syslími atomovky a MOA, jak viděla, že soudci jsou již pryč, poházela bomby na Necyklopedii - Českou armádu oblbla tím, že řekla, ať jdou řešit vnější napadení státu. A tak dosáhli úspěšného vítězství sysli.
  • 12hod 5minut: Jenže Česká armáda se vrátila na útok proti MOA a syslům za to, že je oblbla. Česká armáda byla na tom líp, než moravská. Naštěstí zbylo pár atomovek u syslů, aby je zlikvidovali. Ale teď bohužel není, kdo by hlídal stát před vnějším napadením. Musela být nasazena MOA.
  • 12hod 27minut: Když tuto pohromu viděla Necyklopedie, povolala Wikiepdii na pomoc. Byla to masakrová bitva - všichni si byli rovnocenni a ve stejných poměrách vyšli oslabeni z války. Pár zbytek soudců vidělo tuto bitvu proti Nesyslopedii jako beznadějnou.
  • 15hod 0minut:
   Generální sysel (císař Nesyslopedie) Sysl Donitz v Pedijské válce (válčí s kulometem)
  • Pedijská válka: K největší válce (Pedijská válka) došlo, když se střetli všichni - syslové, Necyklopedie, Wikipedie, Nesyslopedie, soudci, MOA a Česká armáda. Byl to masakr masakrující. Dodnes není vysvětleno, jak se válka odehrávala a bylo to velmi složité - kdo komu co jak kdo tomu kdo. Celkem se všichni pobili, ale nejlepšího postavení dosáhli sysli s Nesyslopedií (měli velký nadbytek vojenské techniky a grnáty, bomby,... Jinak všichni vyvázli prakticky stejně. Výchylky byly nepatrné.
 • 13.ledna 2008:
  • 7hod 14minut: Po nočním klidu se Necyklopedie vzpamatovává, nabírá vojáky a sílu a jetě stačí opravit pár serverů.
  • 7hod 15minut: Necyklopedie se chystá a připravuje na zničení Nesyslopedie a všech syslů.
  • 7hod 19minut: Je zahájena operace Cycling (dle špatné výslovnosti Sysling). Cílem je do 7:30 ochromit strategická pozice Nesyslopedie.
  • 7hod 20minut: Nesyslopedie se snaží nedat a vypnout operaci Cycling (došly jim bomby a vojemńská technika jim byla během noci tajně sebrána). Strategické pozice šly do boje s Necykloepdií - syslové zvítězili a vypli operaci Cycling.
  • 7hod 35minut: Necyklopedie je naštvaná, oslabená, ale nechce kapitulovat. Přemýšlí, jak na ně vyzrát a modlí se.
  • 7hod 42minut: Situace se začíná obracet ve prospěch Necyklopedie ─ MOA poskytuje Necyklopedii vojenskou pomoc jako omluvu za svůj jaderný útok na Necyklopedii z 5.ledna 2008. Omluvila se za velmi špatné jednání a zkonstantovala, že už nikdy nepůjde se syslama, ale proti nim.
  • 7hod 49minut: Necyklopedie s MOA jsou bojovat proti syslům. Používají vojenskou techniku. Velmi početný a silný soupeř proti syslům.
  • 7hod 58minut: Syslové se vzdávaji, spolehají na vítězství Nesyslopedie. Zbyla jich oslabená skupina.
  • 8hod 1minuta: Necyklopedie provádí druhý pokus zahájit operace Cycling (dle špatné výslovnosti Sysling). Cílem je do 8:31 ochromit strategická pozice Nesyslopedie.
  • 8hod 1-30minut: Syslové a Nesyslopedie se snaží všemi silami zabránit, ale už jsou natolik oslabení, že to nedokáži.
  • 8hod 31minut: Ochromeny pozice syslů a Nesyslopedie. Sysli padli. Jsou už poraženi, ale nechtějí kapitulovat. Porážku stěží unesou.
  • 8hod 32minut: Agenti Necyklopedie umisťují trhaviny na servery Nesyslopedie.
  • 8hod 34minut: Výbuch serverů Nesyslopedie (Nesyslopedie neměla šanci, syslové definitivně poraženi).
  • 8hod 41minut: Z povrchu zemského jsou vybombardovány všechny objekty Nesyslopedie, včetně jejich výrobků s logem Nesyslopedie. Následuje 10 minut ticha.
  • 8hod 51minut: Nejvyšší vůdci syslů - Adam Sysler, jeho žena, Syslmann Séring, jeho žena a děti páchají sebevraždu.
  • 8hod 54minut: Nesyslopedie to vzdává, císař Nesyslopedie Sysl Donitz podepisuje kapitulaci Nesyslopedie.
  • 8hod 54minut 21sekund: Přichází se na pravopisnou chybu v kapitulační listině - kapitulace je neplatná.
  • 8hod 56minut: Vrchní generál Necyklopedie mačká červené tlačítko. O sekundu později se stává nepřáteli šalin 13T Nesyslopedie.
  • 8hod 58minut: Totální demolice Nesyslopedie - vyvražděny poslední syslové, zničeny servery a celá Nesyslopedie.
  • 9hod 0minut: Nesyslopedie a vše s ní spojené je popřeno vesmírem a navždy mizí.

Za vítězství Necyklopedie hlavně pomohlo to, že se ke straně Necyklopedie přidala MOA a tím pádem byli syslové oslabeni a Necyklopedie byla posílena.

Pokračování po zničení Nesyslopedie[edit | edit source]

 • 9hod 5minut: Všichni soudci, Necyklopedie, MOA, Wikipedie a všichni ostatní zapojení do války slaví vítězství nad syslama a Nesyslopedií.
 • 13hod 45minut: Obnoveny poškozené a zničené servery Necyklopedie.
 • Poslední zpráva: 22 ledna 2008 10hod 32 minut je zameten plac kde byly poslední zbytky Nesyslopedie. Místo je urovnáno a na jaře tam budou zasazeny kopřivy.
 • Ještě se zpráv na netu ze dne 2.4.2008, je pravděpodobné že se ještě několik syslů zachránilo až v Kanadě kde vedou podzemní válku. Nesyslopedii se již neodváží obnovit. Viz článek: Boj se sysly se farmářům krutě nevyplatil

Nesyslopedie již žije jen v našich vzpomínkách. Vzpomínáme jen v nejhorším! Z celé Nesyslopedie zakrátko nezbyde ani zblo, vřelé díky naším bezdomovcům a i jiným dalším spolupracovníkům.

Následky[edit | edit source]

Vzhledem k absolutní poválečné apokalypse nemáme dostatek dokumentace k tématu, žádám vás pokud máte, dejte fotografie sem, nechť celý svět vidí ty hrůzy jako varování!

Boj se sysly se farmářům krutě nevyplatil[edit | edit source]

Rodenator T3X

Válka syslům, kterou v Kanadě vyhlásili dva majitelé rozhrabaných trávníků, nabrala nečekaný směr. Přístroj, který měl sysly vyhodit do vzduchu, způsobil rozsáhlý požár a škodu přes 3 miliony korun. Ačkoliv je zakládání požárů ve vyprahlé oblasti severovýchodně od Calgary zakázáno, dva muži se vypravili

Požár zasáhl velkého okolí

na sysly s přístrojem zvaným "Rodenator". Ten do syslí díry pumpuje směs propanu a kyslíku, která po zapálení vyvolá tlakovou vlnu. Ta má hlodavce usmrtit a zbořit jeho systém chodeb.

"Pár majitelů půdy tady v okolí přístroj používalo, ale když narazili na jednu velmi mělkou díru, exploze vznítila okolní trávu," vysvětluje policejní mluvčí okresu Rocky View, kde k požáru došlo. "Já to vidím takhle: Syslové v tuhle chvíli prohrávají s lidmi poměrem jedné k osmi, ale pokud vím, ani jedna ze stran nemá náladu v souboji pokračovat." Měl tím na mysli, že mužům se napřed podařilo zlikvidovat osm syslích chodeb, než se jim devátá vymstila. Prérijní požár postihl 160 akrů půdy a shořelo v něm několik hospodářských budov.

Pochybnosti[edit | edit source]

ŽÁDNÁ NESYSLOPEDIE NEEXISTUJE, JE TO VŠE JEN VÝMYSL.

Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBoj za nelidská neprávaBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaMimoňská občanská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaSousedský pučStalingradský kotelStrážsko-libereckokrajská válkaStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka mezi Babišovými příznivci a odpůrciVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válkaIII. Rýžová válkaPrvní Skalicko-Borská válkaSomálská invaze do Českolipských zemíVálka o Skalickou Čest
Bouncypotato.gif
Necyklopedie sobě
NecyklopedieKnihovna NecyklopedieNecyklopedie o soběNejlepší článkyOhlasy v médiíchNecitátyRegálySprávci NecyklopedieDějiny NecyklopedieCísař NecyklopedieMuzeum NecyklopedieHřbitov NecyklopediePedieParodie na Necyklopedii (NeckykykloppedieNenecyklopedieNesyslopedie aj.) • UncyclopediaVysoce odborné články
Vědecký tým NecyklopedieNecykloverzitaMediální Tým NecyklopedieLoď NecyklopedieRaketoplán NecyklopedieŠalina NecyklopedieEden MorReklamy GoogleNecyklopedie našla život na MarsuExpedice na VenušiVesmírná loď NecyklopedieMetro Necyklopedie
Filmy o Necyklopedii: Válka dvou NecyklopediíDobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym … a sága Necykloverse
Seriály o Necyklopedii: Necyklopedians
Nápověda: Obsah nápovědyPravidlaCo Necyklopedie neníEditujte s odvahouJak editovat stránkuŠablony na hanobení uživatelských stránekJak vandalizovatKategorifikaceOdkazyObrázkyOdjinudÚdržbaVandalský kodexBuďte vtipní...Vektorizace