Nesyslopedie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg Nesyslopedie na googleTohle je nejlepší článek na téma „Nesyslopedie“ na celým internetu.
Jakékoliv heslo na téma Nesyslopedie byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Poctivost a čest[edit]

Necyklopedie je světově známý, proslulý, velice kladně hodnocený, intelektuály sdružující web... ba co víc! Necyklopedie se za dobu své existence podepsala pod mnoho vědeckých objevů, odkryla mnoho mýtů a utajených fakt, díky Necyklopedii byly přepsány matematické a fyzikální učebnice, Necyklopedie způsobila převrat ve všech oblastech lidského bádání, změnila myšlení a pohled na svět nás všech. Po celém světě pracují tisíce zaměstnanců Necyklopedie na lepší budoucnosti lidstva, přes publicisty a pisálky, fotografy, umělce, až po stovky tajných agentů Necyklopedie a tisíce nejlepších vědců, ty všechny spojuje jedno slovo - Necyklopedie. Necyklopedie je třetí největší světovou organizací. Sice zabírá třetí místo, ale již těsně dotahuje OSN na místě druhém, druhé místo Necyklopedie je vlastně jen otázkou dnů, ale na první místo si Necyklopedie ještě počká, přece jenom v přísně tajné ŽOZOS ( Židovské organizaci za ovládnutí světa) se skrývá obrovský celosvětový potenciál. Jak už to ale bývá, na všem dobrém si chce namastit kapsu i někdo jiný...

Typický sysel.

Nesyslopedie[edit]

Sysel.jpg

Nesyslopedie byla společností vydělávající na pověsti cizích. Za vůdce Nesyslopedie byl považován Adam Sysler. Nesyslopedie jako celek vždy pouze vydělávala na podobnosti s Necyklopedií. Jejímy výrobky byly především knihy, učebnice, učební pomůcky, ale také oblečení, domy, zbraně... vše samozřejmě v bídné kvalitě. Avšak i přesto a díky práci šéfa propagace Syslmanna Séringa si její produkty někteří slabomyslní jedinci koupili. Mezi "významné" zákazníky patřila česká poslanecká sněmovna, George Bush, Strana zelených, Armáda ČR (MOA nikoliv), Steeve Jobs, Zadek Ulán... Téměř měsíc se dařilo i přes odsouzení většiny světa Nesyslopedii vydělávat. Necyklopedie pohoršena lživými učebnicemi pro studenty, ochránila vzdělání podáním žaloby na Nesyslopedii. 11.ledna 2008 v den prvočísla přišel tvrdý bleskový zásah a kultura světa byla zase výše.

Historie konfliktu Nesyslopedie x Necyklopedie[edit]

Svistak 05.jpg

27.října 2007: Poprvé se objevuje na trhu výrobek s logem Nesyslopedie - tento incident je ihned tvrdě skritizován většinou států na světě. Avšak i přes vlnu odporu jsou i nadále vyráběny nové výrobky s logem Nesyslopedie.

 • 12.prasince 2007: Necyklopedie podává žalobu na Nesyslopedii. Soudci mají již dovolenou, záležitost stojí.
 • 11.ledna 2008:
 • 7hod 13minut: Je vydáno prohlášení vrchního soudce navrch zpitého v Hospodě U Pavouka. "Nesyslopedie je prach sprostá napodobenina Becherovky!"
 • 7hod 14minut: Právnící Necyklopedie potvrzují právní platnost tohoto výroku, byť z poloviny špatného.
 • 7hod 15minut: Je zahájena operace Cycling (dle špatné výslovnosti Sysling). Cílem je do 7:30 ochromit strategická pozice Nesyslopedie.
 • 7hod 16minut: Agenti Necyklopedie umisťují trhaviny na servery Nesyslopedie.
 • 7hod 17minut: Výbuch serverů Nesyslopedie. MOA poskytuje Necyklopedii vojenskou pomoc jako omluvu za svůj jaderný útok na Necyklopedii z 5.ledna 2008.
 • 7hod 18minut: Z povrchu zemského jsou vybombardovány všechny objekty Nesyslopedie. Následuje 10 minut ticha.
 • 7hod 28minut: Adam Sysler, jeho žena, Syslmann Séring, jeho žena a děti páchají sebevraždu.
 • 7hod 29minut: Sysl Donitz podepisuje kapitulaci Nesyslopedie. O 21 sekund později se přichází na pravopisnou chybu v kapitulační listině - kapitulace je neplatná.
 • 7hod 30minut 3sekundy: Vrchní generál Necyklopedie mačká červené tlačítko. O sekundu později se stává nepřáteli šalin 13T Nesyslopedie.
 • 7hod 30minut 5sekund: Nesyslopedie a vše s ní spojené je popřeno vesmírem a navždy mizí.

Nesyslopedie již žije jen v našich vzpomínkách. Vzpomínáme jen v nejhorším!

Vzhledem k absolutní poválečné apokalypse nemáme dostatek dokumentace k tématu, žádám vás pokud máte, dejte fotografie sem, nechť celý svět vidí ty hrůzy jako varování!

Hlavní pancéřový syslí server po výbuchu
Poslední pozůstatky rychle mizí v okolních zběrnách

Z celé Nesyslopedie zakrátko nezbyde ani zblo, vřelé díky naším bezdomovcům a i jiným dalším spolupracovníkům.

 • Poslední zpráva : 22 ledna 2008 10hod 32 minut je zameten plac kde byly poslední zbytky Nesyslopedie. Místo je urovnáno a na jaře tam budou zasazeny kopřivy.
 • Ještě se zpráv na netu ze dne 2.4.2008, je pravděpodobné že se ještě několik syslů zachránilo až v Kanadě kde vedou podzemní válku viz článek:

Boj se sysly se farmářům krutě nevyplatil[edit]

Válka syslům, kterou v Kanadě vyhlásili dva majitelé rozhrabaných trávníků, nabrala nečekaný směr. Přístroj, který měl sysly vyhodit do vzduchu, způsobil rozsáhlý požár a škodu přes 3 miliony korun. Ačkoliv je zakládání požárů ve vyprahlé oblasti severovýchodně od Calgary zakázáno, dva muži se vypravili na sysly s přístrojem zvaným"Rodenator". Ten do syslí díry pumpuje směs propanu a kyslíku, která po zapálení vyvolá tlakovou vlnu. Ta má hlodavce usmrtit a zbořit jeho systém chodeb.

"Pár majitelů půdy tady v okolí přístroj používalo, ale když narazili na jednu velmi mělkou díru, exploze vznítila okolní trávu," vysvětluje policejní mluvčí okresu Rocky View, kde k požáru došlo. "Já to vidím takhle: Syslové v tuhle chvíli prohrávají s lidmi poměrem jedné k osmi, ale pokud vím, ani jedna ze stran nemá náladu v souboji pokračovat." Měl tím na mysli, že mužům se napřed podařilo zlikvidovat osm syslích chodeb, než se jim devátá vymstila. Prérijní požár postihl 160 akrů půdy a shořelo v něm několik hospodářských budov.

Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeČesko-norská válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaSlovensko-francouzská válkaStalingradský kotelStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válka
Bouncypotato.gif
Necyklopedie sobě
NecyklopedieKnihovna NecyklopedieNecyklopedie o soběNejlepší článkyOhlasy v médiíchNecitátyRegálySprávci NecyklopedieDějiny NecyklopedieCísař NecyklopedieMuzeum NecyklopedieHřbitov NecyklopedieParodie na Necyklopedii (NeckykykloppedieNenecyklopedieNesyslopedie aj.) • UncyclopediaVysoce odborné články
Vědecký tým NecyklopedieNecykloverzitaLoď NecyklopedieRaketoplán NecyklopedieŠalina NecyklopedieEden MorReklamy GoogleNecyklopedie našla život na MarsuExpedice na VenušiVesmírná loď NecyklopedieMetro Necyklopedie
Filmy o Necyklopedii: Válka dvou NecyklopediíDobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym … a sága Necykloverse
Seriály o Necyklopedii: Necyklopedians
Nápověda: Obsah nápovědyPravidlaCo Necyklopedie neníEditujte s odvahouJak editovat stránkuŠablony na hanobení uživatelských stránekJak vandalizovatKategorifikaceOdkazyObrázkyOdjinudÚdržbaVandalský kodexBuďte vtipní...Vektorizace