Válka mezi Babišovými příznivci a odpůrci

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Válka mezi Babišovými odpůrci a příznivci nebo také Babišovo karavanové tažení byl dlouho trvající válečný konflikt mezi Babišovo feláky a Nahněvanými domorodci. Sám Velecísař Andrejko Babiš I. se přímo v bojové vřavě nikdy neukázal, ale vždy zastával velice důležité role, jako například provokatér, zachránce celé situace, přilévač do ohně, či onen třetí z pořekadla: když se dva perou, třetí se směje a dělá kampaň. Obvyklý průběh bitev byl vždy většinou velice obdobný. Provaktér přijel se svým vozidlem do dalšího města potěšit jeho místní obdivovatele. Na místo však dorazila spolu s nimi také velmi nasraná domobrana, která svými plakáty, ozdobenými slovy jako: Táhni do hnoje! nebo: Make Babiš Slovák again! vždy spolehlivě zasadila psychologickou ránu. Mnoho ochotných důchodců se však našeho nomáda s karavanem zastalo a situace se začala vyostřovat. Někdy v tomto stádiu situace se z provokatéra stává přilévač do ohně nebo třetí, co se směje a dělá si reklamu. Naštěstí se dost často před začátkem samotného střetnutí, a to díky zásahu locus confabulationes, neboli drbny místní, dostane na místo televizní štáb a redakce časopisu Blesk! včas. Ti pak ukořistí přímo hollywoodské záběry, se kterými již Zdeněk Troška nejednou vyhrál Oskara za nejlepší bitevní scénu. Mimo jiné také právě tyto dokumentace sloužily autorovi jako hlavní (a jediný) zdroj při výtvorů tohoto článku.

Jako kouzlem se po příjezdu televize, novin a především policie Slovenské lidové monarchie stane z hlavního aktéra celé situace zachránce a spása, když začne své stoupence uklidňovat slovy z Bible - sdílejte, než to zakážou, což je efektivní asi jako každoroční předsevzetí Haliny Pawlowské, aby už konečně zhubla. Pokud se domorodcům, pobouřeným z Velecísařova příjezdu, nepodaří nic dokázat, jsou většinou rozehnáni, s tím, že to tomu prašivýmu Lojzovi, co se toho kreténa dneska zastal, vysvětlí večer před hospodou. Ti nejodvážnější se ještě večer po posilnění Braníkem a vlastní hruškovicí vydají dvacet kilometrů do kempu, kde to Babiš se svým fárem na noc ukotvil. Všech se však dřív nebo později zmocní únava, a ta jim v přepadu nedovolí pokračovat. Říká se však, že jednoho dne dorazí táborník s karavanem k hoře Řiť v údolí Prdele, kde ho za nejtemnější noci přepadnou Blatničtí rytíři, kteří zbaví národ jeho existence jednou pro vždy.

Vlajka Československa.svg Války, bitvy, revoluce, povstání, puče a rvačky týkající se Česka edit 

Pravěk: Studená válka
Středověk: Nultá světová válkaDívčí válkaHusitské válkyBlitva u Sudoměře
Raný novověk: Defenestrace (1618)Bitva na Bílé hoře (1620)Bitva u Vídně (1683)Malá Desenská válka (1691)
Světové války: Revoluce 1848První světová válkaVálka s čolky (1939)Druhá světová válkaPrvní Desenská válka (1945)
Studená válka: Druhá Desenská válkaVálka volů (1987)Sametová revoluce
Devadesátá léta: Studená občanská válka
Nultá léta: Česká válka za nezávislostMoravská válka za nezávislostMimoňská občanská válkaKopřanská krizeSedmidenní válka s Rakouskem (2008)Šumavské povstání
Desátá léta: Česká válka za nezávislostMoravská válka za nezávislostChilsko-česká válka (2011) • Česko-norská válka (2016)Střetnutí u Tábora (2016)Sousedský puč (2016)Milovická revoluce (2017)Povstání chemikářů (2018)
Dvacátá léta: Česká válka za nezávislostŘeporyjská válka (2020)Covidová válka (2021)Válka mezi Babišovými příznivci a odpůrci (2022)Ruská invaze na Ukrajinu (2022)
Třicátá léta Strážsko-libereckokrajská válka Čtyřicátá léta První Skalicko-Borská válka

Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBoj za nelidská neprávaBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaMimoňská občanská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaSousedský pučStalingradský kotelStrážsko-libereckokrajská válkaStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka mezi Babišovými příznivci a odpůrciVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válkaIII. Rýžová válkaPrvní Skalicko-Borská válkaSomálská invaze do Českolipských zemí