Třetí světová válka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Zobrazení stran při 3. světové válce - USA a jeho věrní služebníci (červeně), Svobodný odpor (modře)

Švýcarsko se soustavně odmítalo podrobit a připojit se k evropskému superstátu zvaném Evropská federace (de facto německá Čtvrtá říše), sdružující porobené státy Evropy. Švýcarská invaze do Lichtenštejnska v červenci 2017 se stala rozbuškou třetí světové války. Ihned poté byla vytvořena aliance „Svobodného odporu“ sestávající z Číny, Severní Koreje, Venezuely, Ekvádoru, Kuby, Íránu, Irska a Švýcarska, proti americkému impériu a jeho vazalským státům (tzv. NATO). "Lichtenštejnsko je již po desetiletí vředem Evropy, nastal čas zlikvidovat tuto zbytečnou monarchii," prohlásil čínský prezident Si Ťin-pching. Třetí světová válka otřásla světem jako žádná jiná předešlá světová válka vyjma té druhé. Po jejím ukončení již svět nebyl takový jako býval předtím. Byl jiný.

Počátek[edit | edit source]

Během 30. února 2017 bylo slavnostně otevřeno nové centrum Českopedie v Lichtenštejnském Vaduzu. Švýcarsko to pojalo jako provokaci ze strany Čtvrté říše, a vyzvalo Evropskou (z)radu k uzavření centra do 48 hodin. Rada na to nijak nereagovala, proto 2. července 2017 zahájila jednotka 170 švýcarských pěšáků útok. Elitní jednotky, vybavené proslulými zavíracími noži do druhého dne obsadili celé Lichtnštejnsko. Říšská kancléřka Angela Merkel to označila ve svém projevu před Reichstagem ve Štrasburku jako "schweinisch Sache". Čína, Severní Korea, Venezuela, Ekvádor, Kuba, Írán a Švýcarsko pak ohlásili vytvoření vojenské aliance „Svobodný odpor“. Severní Korea napadla Jižní Koreu, Švýcarsko napadlo Německo, Francii a Itálii, Kuba napadla USA, Írán napadl Irák a Afghánistán, Irsko napadlo Velkou Británii. Svět se začal v prdel obracet a měnit se v prach.

Rusko takticky vyčkává. Nejprve uvalí sankce na africkou Gambii, další den tuto sankci odvolá. Po tomto vynikajícím manévru prezidenta Putina jej ruská veřejnost v dramatickém referendu zvolí carem po výsledku 100% hlasů pro Vladimira Putina. Poté Rusko takticky vyčkává. Chce zpět svou zemi. Svou Ukrajinu, svou Besarábii, svou Aljašku.

Švýcarská taktika boje je koupení si nepřátelské armády což se u Německa daří. Výsadek 5 profesionálů Švýcarských vyzbrojených puškami a kufříky peněz se dne 10.10. 2018 vysadil u Reichstagu a koupil si ho. Tento výsadek zničil Německo a německá kancléřka Angela Brekekel se narychlo stáhla do bunkru u Bruselu. Teď zde čeká až si Švýcaři koupí i ten.

Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBoj za nelidská neprávaBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaMimoňská občanská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaSousedský pučStalingradský kotelStrážsko-libereckokrajská válkaStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka mezi Babišovými příznivci a odpůrciVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válkaIII. Rýžová válkaPrvní Skalicko-Borská válkaSomálská invaze do Českolipských zemí
Neverscript.png
Dějiny světa
Velký třesk (stvoření světa) - Pravěk (lovci mamutů - doba plastová) - Starověk (antika - rok nula - starověký Říp) - Středověk (křižácké výpravy) - Renesance - 17. století - 18. století - 19. století - 20. století (1. světová válka - 2. světová válka - 3. světová válka - studená válka - teplá válka) - 21. století - 22. století - 48. století - Věčnost