Boj za nelidská nepráva

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
zde měly základnu USA

Boj za nelidská práva, častěji válka o nelidská práva je boj a válka zároveň o nastolení nepráv pro nelidi.

Válka, hádka nebo boj?[edit | edit source]

Dlouho se vede hádka o to jestli je to válka, hádka nebo boj. Vznikla kvůli tomu pravděpodobně Válka lidí, kteří říkají že Boj za nepráva lidí byl boj, proti lidem, kteří říkají, že to byla válka a možná i druhá světová.

Začátek[edit | edit source]

zde měla základnu EU

První pokus o nastolení práv pro nelidi byl v roce 1939, který ale skončil katastrofou. To se některým lidem nelíbilo a začali říkat, že nelidé práva nesmí mít. A ti ostatní říkali, že to byla chyba a že nelidé práva mít musí. Ti, kterým se to nelíbilo se usadili v Americe a ti kterým se to líbilo se usadili v Evropě a podplatili EU aby jim pomohla. To se nelíbilo vládě USA, a tak se rozhodla že pomůže těm, co se to nelíbilo. Jak napětí stoupalo, rozhodlo se, že bude válka. A že bude přísně tajná.

Průběh[edit | edit source]

Ze začátku byly cenzurované učebnice (jenže ta cenzura byla jenom nalepená, tekže ji každy mohl odloupnout)

K udržení války v tajnosti pomohla druhá světová válka a (hlavně) tahle pravidla:

 1. když k vám někdo přiveze atomovku, nechte ji vybouchnout
  1. kdyby letěla vzduchem, bylo by to moc nápadné
  2. výbuch vždy zamaskujte třeba testem zbraní
 2. všichni vojáci, kteří bojovali v téhle válce budou podplaceni, aby o ní nikomu neřekli
 3. plakáty, propagandy a další prasárny zakázány
 4. Hitlerovi nic neříkejte!!!
 5. Stalinovi ale můžete, stejně je to dement
 6. cenzura!!! cenzura!!! cenzura!!!
 7. ten, kdo něco o téhle válce zjistí, dostane pivo zdarma

V té válce se nic zajímavého nestalo. Vlády se rozhodli, aby byla válka utajena, bude se pojovat s plastovými tyči z Číny (Číně totiž nikdo nevěří).

Konec[edit | edit source]

Válka skončila rychle. Všechny tyče se rozpadly a znudění vojáci, kteří 10000000000000000000000000 hodin čekali na další zásilku tyčí odešli domů. Základna byla sice hlídaná, ale vojáci měli jen tyče a dětské pistolky na hraní, takže je nezastavili. A tak znudění vojáci odešli domů a ani je nenapadlo to někomu říct. Válka nakonec skončila tak, že EU už neměla dostatek peněz a tak to vzdala.

Odhalení[edit | edit source]

O válce se nakonec zjistilo tak, že to nejprve řekl nějaký vožrala, potom EU a nakonec to přiznala i USA. Jenže ta válka byla tak nudná, že se ani do učebnic (a to už musí být fakt nudná) nedostala.

Podobné[edit | edit source]

Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBoj za nelidská neprávaBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaMimoňská občanská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaSousedský pučStalingradský kotelStrážsko-libereckokrajská válkaStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka mezi Babišovými příznivci a odpůrciVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válkaIII. Rýžová válkaPrvní Skalicko-Borská válkaSomálská invaze do Českolipských zemí