Nelidé

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Nelidská nepráva.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Boj za nelidská nepráva.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Nečlověk
Časová osa: 300 000 let př.n.l. - současnost
Nelide.jpeg
Nohomus maximus

Stupeň ohrožení
přemnožený
Vědecká klasifikace
Doména: všude
Nadříše: podživočichové
Říše: živočichové
Podříše: neživočichové
Kmen: strunatci
Nadtřída: čtyřnožci
Třída: dvounožci
Podtřída: zvířata
Nadřád: ne
Řád: nelidé
Binomické jméno
Nohomus maximus


Nečlověk je velký řád živočichů. Latinsky (vědecky nebo jak je to) se jmenuje Nohomus. Velmi rychle se množí a často taky vznikají nové druhy. Toto slovo se také často používá jako nadávka. Tento řád tu byl dlouho před vznikem lidstva. Podle některých tu byl taky dlouho před vznikem vesmíru. V některých zemích probíhá pokus o nastolení nepráv pro nelidi, někde dokonce i boj, ale zatím končí katastrofou.

Známé druhy[edit | edit source]

Tyto druhy jsou stále ještě na živu.

Nečlověk neobecný[edit | edit source]

Prvním významem slova nelidé je živočišný druh. Často u něj dochází k záměně s nečlověkem obecným, to je ale úplně jiný řád. Také se často neví, že existují.

Základní informace[edit | edit source]

Problém s přemnožením[edit | edit source]

U tohoto druhu je velký problém s přemnožením. Je všude. Množí se rychle.

Nečlověk vesmírný[edit | edit source]

Druh nelidí, který nepochází ze Země. Pro ty co to nepochopili: nečlověk vesmírný je druh který nepochází ze Země. Často si je ale můžeme splést s obyčejnými neufouny.

Znaky[edit | edit source]

Tady je návod, jak je odlišit od neufounů:

nelidé podle facebooku
odlišení nečlověka od neufouna
nečlověk vesmírný neufoun obecný
spadl někdy z nebe? ano ne
jak vypadá? jako člověk, může mít menší změny, ale musí to být stejná třída úplně jinak, člověku se nepodobá
kde žije alespoň 1 rok na Zemi méně než 1 rok na Zemi

Některé parametry mohou být ovšem jiné. Všechno ostatní mají taky stejné. A teď už vidíte, jak je to těžké.

i němci mají rádi nelidi

Padání z nebe[edit | edit source]

Nelidé vesmírní se často na Zemi dostávají padáním z nebe. Nebojte se, je to nebolí. Po spadnutí se ale často leknou a utečou, proto je těžké je ulovit. Některé vlády je taky loví, protože si myslí, že jsou zlý, ale oni ani neví, co to zlo znamená. Často se potom dostanou někam, kam by ani nechtěli. Nebo pracují pro někoho velmi tlustého, velkého a zlého. Proto je pro ně padání z nebe depresivní. Snad jediný Aštar Zeman to přežil (ano on je nečlověk vesmírný).

Nečlověk divnočlověčí[edit | edit source]

Nelidé divnočlověčí, známý také jako divní lidé. Divné lidi můžete potkat všude. Všude, úplně všude můžete potkat divné lidi, ať už je to v MHD, nebo na ulici, v klubu, v lese, prostě všude. Někteří lidé je tak nenávidí, že je dokonce loví. Divné lidi znali už od středověku. Kreslili je a honili je (stejně jako ptáky) všude.

Výskyt[edit | edit source]

Často můžete slyšet, že nelidé se vyskytují všude. To je pravda - tenhle druh je taky přemnožený. Nejčastěji se ale vyskytují v MHD, metru a Brně. Najdeme ho taky v armádách, ale jen v těch malých, protože ty velké mají k dispozici normální vojáky (Nelidé vždy všechno sprasí). Malé armády je používají proto, že pro ně udělají cokoliv.

Charakteristika[edit | edit source]

Charakteristika se podle různých zdrojů liší. Podle některých jsou to prostě divní lidé, podle jiných normální lidé a podle jiných nový živočišný druh. Pravděpodobná je asi ta třetí varianta.

Lov[edit | edit source]

Divní lidé jsou často loveni. Důvod je u každého jiný. Někomu se prostě nelíbí, někdo rád loví zvířata a někdo je prostě loví a ani o tom neví. Existuje dokonce fackabooková skupina na lovení divných lidí [1]. Funguje od 9. září 2013, ale nic víc se o ní neví. Je totiž přísně tajná.

Vývoj[edit | edit source]

Druhy[edit | edit source]

Různé druhy se vyvíjeli z těchto druhů. Dnes nejvyspělejší a nejznámější jsou Nelidé divnočlověčí. Z většiny druhů se pak vyvinul člověk (nebo to bylo naopak?). Známé druhy v průběhu vývoje:

  1. Nohomo Nichthabillis (Nelidé nezruční) - druh co všechno skazí
  2. Nohomo náledí - rád loví mamuty
  3. Nohomo erekcius
  4. Nohomo Heilderbergensis - více info níže
  5. Nohomo neneadrtalis - jméno za všechny prachy
  6. Nohomo hlavněnesapiens (sapiens = moudrý)

Nohomo Heilderbergensis[edit | edit source]

Tento druh je nejzajímavější. Objevil ho neznámý německý lovec ďivňolidí pan Bergensis (američany nazýván Beergensis). Byl objeven v jedný z německých jeskyní, ale prý se dostal až na konec světa. Už měl nějaké zbraně a prý to byli předchůdci pro německé zbraně. Je velmi významný a většina dnešních druhů je vyvinutá právě z něj. Bohužel zemřel.

Galerie[edit | edit source]

PraZdroje[edit | edit source]

Nekoukej se na[edit | edit source]

Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýnečlověk obecnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid