Člověk nehumorný

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tento článek pojednává o lidském druhu. O něčem k snědku pojednává článek suchar.

Člověk nehumorný
Stupeň ohrožení
běžný (jaro - podzim), vzácný (zima)
Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (Animalia)
Kmen: strunatci (Chordata)
Podkmen: obratlovci (Vertebrata)
Třída: savci (Mammalia)
Řád: primáti (Primates)
Čeleď: hominidi (Hominidae)
Rod: člověk (Homo)
Binomické jméno
Homo Sapiens Sapiens Non-faceta


Člověk nehumorný, Homo Sapiens Sapiens Non-faceta (čti "non-faseta"), se vyskytuje po celém světě, ale nejčastěji v České republice, a nejhojněji ve Střevočeském kraji. Často se plete s člověkem neandrtálským, který sice má rád srandu, ale tu primitivní.

Základní popis[edit | edit source]

Stavba těla[edit | edit source]

Bouncypotato.gif
Necyklopedizovat!
Odkazy, styl - Jak na to?
Logo Necyklopedizovat.jpg

Člověk nehumorný dorůstá výšky 150 cm až 179 cm, ojediněle až 180 cm. Přičemž šířky dorůstá od 30 cm do 245 cm a ojediněle až 300cm.

Zhruba 0,000025% světové populace jsou Homo S. S. Non-faceta, což je zhruba 7 493 jedinců, a to znamená, že je to velmi ohrožený druh, ale kvůli jeho nehumornosti se zbytek lidstva nesnaží o jeho záchranu.

Většinou mají problémy se zrakem takže nosí brýle, kde mají od (+/-) 0,1 až do (+/-) 15 dioptrií. Samičky jsou většinou ještě méně humorné než samci a to často až do záporných čísel humornosti.

Vznik a rozmnožování[edit | edit source]

Vznikají tak že běžný Homo Sapiens Sapiens

  1. zažije nějaký druh traumatického šoku (změna prostředí, lidí v okolí, nebo problémy s rodinou nebo přáteli), což výrazně ovlivní jeho humornost;
  2. nebo když bude vystaven stupni retardace, alespoň o síle 12,5, kdy vzniká minimální šance na vznik Homo S. S. Non-faceta. Pokud bude Homo S. S. naráz vystaven retardaci o síle 47,9, umírá. Teprve plně retardovaný jedinec Homo S. S. Non-faceta dokáže odolat náporu retardace o střední a vysoké síle.

Poté si musí zvyknout na zvýšenou hodnotu retardace v těle. Toto adaptování trvá zhruba týden až dva měsíce a poté je možné přejít na aplikování střední retardace po které se musí adaptovat dvojnásobný čas než u slabé retardace. Po další adaptaci se muže přejít na vysokou hodnotu retardace, která je už od stupně 102,8 kritická. Nejvyšší zaznamenané hodnoty jsou 156,3, ale 34 dnů, osm hodin a patnáct minut po aplikaci tento vysoce vyvinutý jedinec zemřel.

Pokud Homo S. S. jednou zažije minimální hodnotu retardace síly 12,5 už je navždy pozměněna humornost a už není tomuto jedinci pomoci.

V 86,4% pozorovaných případů vznikají ze samiček Homo S. S.m ve zbylých případech (13,5%) jsou to samci. Pozorný čtenář si všiml, že dohromady je to 99,9%. 0,1% pozorovaných jedinců jsou totiž jiného (nebo žádného) pohlaví. Rozmnožování není u tohoto druhu známo.

Stupně retardace[edit | edit source]

0 - 12,4 = normální hodnota ve které žije Homo Sapiens Sapiens
12,5 = vznikají nehumorné buňky
12,6 - 19,9 = 51% - 99% šance na vznik Homo S. S. Non-faceta
20 = 100% šance na vznik Homo S. S. Non-faceta
20,1 - 47,8 = nízká dávka retardace
47,9 - 102,7 = střední dávka retardace
102,8 a více = vysoká až kritická hodnota retardace

Uplatnění[edit | edit source]

Člověk nehumorný může nalézt široké uplatnění v naší společnosti, například v politice, na úřadech, nebo při psaní tohoto článku na Necyklopedii.


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýnečlověk obecnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmamilmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid