Člověk nerozumný

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Člověk nerozumný.jpg
Člověk nerozumný
Biografické informace
Pohlaví

různé

Barva očí všechny, které vás napadnou
Vlasy

někdy ano, někdy ne

Narození

různě

Úmrtí

většina ano

Rodina

celá zeměkoule a možná i měsíc

Děti

generace vymírají

Národnost

4 základní typy

Tituly

existují jich stovky

Přezdívka

Lidi

Povolání

Někteří ano, ale většina ne

Zajímavosti
1

Všechno, co kdy člověka nerozumného zabilo, si vytvořil sám.

2

To, že lidé vymírají, je novinka.

3

Lidí nerozumných jsou miliardy.

4

Lidé nerozumní se sami navzájem likvidují.

Člověk nerozumný (Homo insapiens) je vzpřímenná bytost obvykle se pohybující po dvou zadních končetinách, svým pohybem se pravděpodobně snaží napodobit člověka (homo sapiens sapiens), protože jiné vysvětlení pro jeho šouravé kroky a přískoky prostě neexistuje.

Jeho vlastní vzhled by mohl být pro laika nesmírně matoucí, je téměř k nerozeznání od člověka. Pouze křivé nohy a orangutanoidní obličej bývá znakem této rasy. Člověk nerozumný má neobvykle malou mozkovnu a několik chybějících nervových zakončení ho činí takřka imunním vůči bolesti. Nesmírně silná lebka a mohutné svalstvo po celém těle tvoří jeho jedinou výhodu oproti standardnímu člověku. Za povšimnutí také stojí výrazné nadočnicové oblouky a velmi malý vzrůst genitálií.

Výskyt[edit]

Člověk nerozumný pochází původně z ostrova Assgart, který se nacházel někde v severním ledovém oceánu, ale s pomocí přirozené migrace pevniny se Assgart i se zárodkem budoucího Člověka nerozumného přidal ke přirozenému pobřeží Evropy a umožnil tak šíření Člověka nerozumného do celého světa.

Vývin[edit]

Zárodek člověka nerozumného není znám, ale pravděpodobně se vyvinul podobnou cestou jako ostatní lidské druhy. Zajímavostí je že výviny Homo sapiens sapiens a Homo insapiens probíhaly naprosto odděleně a společně se smísily až ve své finální podobě.

Reprodukční procesy[edit]

Vzhledem k malému vzrůstu genitálií a nedostatečnému množství ženských zástupkyň Homo insapiens jsou samci donuceni hledat si partnerku mezi populací homo sapiens sapiens, snaží se jim imponovat pomocí své mohutné postavy a síly. Bohužel pro ně kvůli pachu a omezeným dorozumívacím a psychickým schopnostem samci často narážejí na nechuť samiček homo sapiens sapiens k reprodukčnímu aktu. Pod tíhou těchto okolností se často dopouštějí únosů a listopadu do začátku února a k znásilnění dochází především ve venkovních prostorách, ve kterých genitálie samců nejsou schopny dosáhnout plné velikosti, tak ze znásilnění většinou sejde, protože vzhledem ke svým omezeným psychickým schopnostem mají samci problém najít svůj vlastní úd (mimo jiné jen rozepnutí kalhot zabere příslušnému samci okolo 5-10 minut).

Člověk nerozumný dnes[edit]

V době, kdy se rody člověka nerozumného a člověka dnešního typu smísily, převládal člověk rozumný nad člověkem nerozumným v poměru 10 000:1. Dnes se tento poměr prohloubil do poměru 1000 000:1. Do dnešních časů si ovšem náš druh nese některé zvyky a tradice, které si člověk nerozumný vyvinul v průběhu věků. Mezi nejznámější příklady patří například: pojídání vlastních výkalů a hraní si s nimi (po celou dobu existence), neschopnost práce s nástrojem složitějším než kolo (převzetí technologie kola od člověka rozumného probíhalo až do 18.století, kdy s pomocí školské reformy zavedené v Rakousko-Uhersku a neskomírající trpělivosti učitelů pochopil č. nerozumný, že kulatý předmět se valí rychleji než hranatý) a špičatý kámen (od doby kamenné), neschopnost hájit si vlastni území a život jinak než značkováním území (od středověku), fascinace vlastními tělesnými výměšky (od vynálezu kapesníku), chronická závislost na počítačových hrách (od vydání Pacmana). Veškeré tyto zvyky a ještě mnohé jiné si uchoval nerozumný člověk dodnes. Zajímavostí také je, že rodokmeny, ve kterých se člověk nerozumný vyskytuje nedegenerují postupně, ale průměrně každé 37. narozené dítě se nepočítá do rodu Homo sapiens sapiens, ale do rodu Homo insapiens.

Význam[edit]

Ve starověku měl Člověk nerozumný své využití jako pracovní síla a/nebo chovná zvěř, s nástupem středověku došlo k částečné společenské reformě a Člověk nerozumný našel své uplatnění v řadách dvorních šašků, obecních bláznů a dokonce došlo i k několika politováníhodným incidentům, při kterých se nějaký zástupce Člověka nerozumného dostal na trůn (následováno rozpadem dotyčné říše). V novověku se zástupci Člověka nerozumného dostávali na pódia panoptik, divadel a pojízdných bestiářů. Z této doby také pochází první písemné označení Člověka nerozumného, neboť jakýsi Voloďa Sarvorov popisuje Homo insapiens jako:

...Mohutná plec i vzrůst malou mysl ukrývá, není radno dotýkati se neboť mnoho nemocí malomyslný tento ukrývá ve svém zbídačeném těle. Našinec chytit může Mozkočervy které hladové, tělo idiota valně opouští...

—Codex Apatikus-Nemoci lidské

Po první světové válce se přestalo využívat Člověka nerozumného jako levné pracovní síly, nyní se začaly zřizovat speciálně zařízené ústavy, kam vládni orgány internovaly většinu populace Člověka nerozumného spolu s mentálně postiženými jedinci Homo sapiens sapiens. Tito postižení jedinci byly většinou po několika letech propouštěni zpět do rodin, které byly ochotné se o ně postarat, ale v análech žádného ústavu nebyla nalezena zmínka o tom že by tohoto privilegia nabyl nějaký zástupce Homo schpatenkus. Po druhé světové válce kdy byla ve východní Evropě většina těchto zařízeních omezena a populace Homo schpatenkus se přesunula do vedoucích pozic komunistických výborů a sdružení. Nyní po pádu většiny komunistických diktatur, se Člověk nerozumný pohybuje mezi běžnou populací, nebo vstupuje do vysoké politiky.

Závěr[edit]

Homo Schpatenkus antisapient je živočišný druh vzdáleně příbuzný s Homo sapiens sapiens, od lidí dnešního typu se odlišují několika tělesnými odchylkami, mimo jiné zvýšenou musculaturou a malou mozkovnou. Vyskytují se po celém světě, ale většina populace je soustředěna v Evropě.


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid