Hafo

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.
Hafo kozy

Hafo je označení velkého množství, většinou většího než 42 (čtvrtočíslo) ale menšího než bžilion; množství větší než jedna a menší nebo rovno 42 se nazývá chobotnáct). Slovo hafo pochází z maďarského slova hafoskotroszok což znamená něco jako velké množství čehosi. Odtud se dostalo do němčiny a z ní do hantecu, odkud ho pak do češtiny neoprávněně zkopíroval známý Čechistánec čínského původu K.L.D.R. (Karel Lobotóm David Rath), který byl praprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapradědečkem (pra je tam 19krát což je prvočíslo) Rosse Hedvíčka. Nejmenší hodnota hafo je vždy větší než malé množství (což je přesně definováno u nezákonného držení drog).

Nesprávné použití[edit]

Někdy se slovem hafo nepřesně označuje jakékoliv větší množství, ovšem bžilion a zvláště bambilion označují ještě větší množství. Toto je většinou způsobeno debilitem, arogantinem nebo bursíkem, někdy ve směsi s womaniem a/nebo chrastíkem. Někteří zmutovaní lidé si myslí, že hafo neexistuje, protože jim plesniví a hnijí mozky,a kvůli tomu věří každé píčovině. Zmíněný stav může být způsoben například anonismem.


Metr2.jpg :: Jednotky ::
BambilionBrazilský pytelBhuptgBžilionDANGlompHafoJednotka bolestiJednotky SIKiloKilofreudMajlantMetrMilošekundaŇPalecPrduchovo čísloStlačenýStupeň FahrenheitaSoustava jednotek TVVelaZblo