PUDr. David Srath

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Rath macek facka.jpg
David Rath
Biografické informace
Pohlaví

hermafrodit

Vlasy

Oranžový přeliv krytý parukou

Narození

ano

Rodina

Nejraději má milenku, občas i svoji manželku

Národnost

československá

Tituly

PUDr.

Přezdívka

Dráth, Kraken, všeználek, „doktor“

Povolání

bývalý prezident (ČLK)
sráth lidi

Zajímavosti
1

dRáth

2

sRáth

3

pRáth

4

sRathčka

5

protektoRath

6

von NeuRath

7

„Hahahahahahahaha!“

- 50 tisíc lidí na Proboštské louce, když David Rath přivítal papeže ve svém kraji
Nové triko

PUDr. David Srath (svahilsky डेविड रथ) je český lékař, básník, oráthor, designér a dřívější politik za ČSSD, v nedávné době rovněž nevinná oběť justiční mafie.

Biografie[edit]

Po zaplacení diplomu na Lékařské fakultě UK v roce 1990 pracoval jako patolog-internista v pražské Všeobecné patologii, později na Jednotce intenzivní kremace na Fakultní patologii v Motole. Byl vedoucím a předákem Asociace Somráků v Lupech na Hlavě. V čem od mládí vynikal, je řitní speleologie a s(t)raní všech, od tud pochází zřejmě jeho jméno Sráth.

Po ukončení pitvání zjistil, že v pitvání to dotáhl na absolutní vrchol a málokdo poznal, zdali právě pitvá nebo operuje. Výsledek byl vždy stejný. Rozhodl se živiti se politikou. Správně usoudil, že se v politice nepředře a bude si pěkně sedět v teple za pěkné peníze. Jistě prožil muka, ke které partaji se přidat, nakonec se rozhodl, že pude postupně do všech. Tady si pozorný čtenář všimne jaký to byl mistrný tah. Jediná strana, kterou nepošťastníl svým příchodem byla Chucak Norris Partei. V době jeho stranického turismu neexistovala.

Obdivovatel Adolfa
Billboard

Je též literárně činný – v roce 2003 vydal povídkovou knihu Zápisy z pitevny, na jejímž vydání má svůj podíl JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, DrSc., multi dr.h.c., kardinál český, sedmý markrabě moravský etc. etc. etc. Od října 2006 provozuje svoji horkou linku u společnosti Erika a. s. Nažhavený DRath. V této době začíná psát fantastické romány, jež píše dodnes. První titul z 29. ledna 2009 říká: „Tím, že ČSSD splnila svůj předvolební slib a hradí za občany v lékárnách zřizovaných krajem Regulační poplatky“. Byla by to skutečné pěkná pohádka, jen kdyby to ČSSD hradila ze svého rozpočtu.

Rath je šťastně ženatý, s manželkou Evou má tři děti, zároveň má milostný poměr s lékařkou Renatou Horkou. Je velkým obdivovatelem Adolfa Hitlera, jeho konečné řešení nezaměstnanosti a hospodářského růstu čerpá z Hitlerových zkušeností. Proto si dobře rozumí s panem Paroubkem, který má podobné představy o vývoji České republiky. Těší se, že po zvolení Paroubka prezidentem nebo kancléřem bude u něho dělat ministra propagandy. Minule takový úřad neexistoval, Rath tak musel na ministerstvo zdravotnictví.

V únoru 2009 spustil své mezinárodní internetové stránky, kde se věnuje designu a může zužitkovat letitou lékařskou praxi. V roce 2012 vyšla jeho další knížka Co jste nevěděli o Protektoráthu. Vydala ji Petra Paroubková na vlastní náklady.

Rathova hvězda[edit]

Hvězda El Nath je hraniční mezi souhvězdími Vozky (jako Gamma Aurigae) a Býka (jako Beta Tauri). Stačí změnit jedno písmenko a máme z toho El Rath. Díky sklonu měsíční dráhy o 5° 9' vůči ekliptice může Měsíc v některých letech (19letá perioda) procházet touto hvězdou. Naposledy se tak stávalo v onom roce 2006, kdy došlo k potyčce s modrým trpaslíkem Miroslavem Mackem. David Rath si myslel, že když Měsíc prochází jeho hvězdou, tak si může dělat, co chce. A tak o Mackovi napsal onen výrok o oženění se pro peníze. V poslední době sice uvažovali na PR oddělení krajské radnice mírnou obměnu šťastné šťastné hvězdy (dvakrát šťastné, neboť za takového chráněnce je určitě i hvězda šťastná), nicméně vzhledem k poslednímu vývoji již bohužel asi ke spuštení kampaně „Dr. D. Ráth — Hejtman Slunce“ nedojde. Čímž je zřejmě zpečetěn i osud tzv. klimatického alarmismu.

Démon alkoholu[edit]

David Rath tvrdí, že je od roku 2012 střízlivý

Podle fám samotným D. Dr. Ráthem vypouštěných si na Hejtmana Slunce zasedl mocný démon Alkoholu. Snad v odvetě za inzultace vrchního démonologa české státní kasy, alchymisty Ing. Sovy Kalouska. Nebo si snad myslíte, že by si vysokoškolsky vzdělaný léčitel nevšiml, že mu lahve s vínem necinkají a šustí? K možnosti transmutace lahví v měnu se bohužel zatím Ing. Vejr Kalousek nevyjádřil.

Rathovo víno 2012[edit]

Jednoho krásného dne si David Rath objednal z Argentiny víno značky Chateau Buštěhrad odrůdy Korupční šedé. Aby mu ho někdo nevypil, nechal si jej zabalit do krabice od bot. K jeho úžasu mu přišel balíček se 7 melouny. Podle Ratha ho policisti sledovali jenom proto, aby mu víno sebrali a vypili. Prokurátor celou situaci posoudil odlišně a šprýmař Rath putoval do vazby za omezování policistů v požívání nezákoně zabaveného alkoholu.

Soud[edit]

Soudní řízení s Davidem Rathem se tak táhne několik let. Pro stěží příčetné soudce už tak dlouhý nečas Rath komplikuje sáhodlouhými výstupy v řádu hodin či dní. Přihlédneme-li k tomu, že je Rath hvězda s velkou gravitací, dochází pro u soudu přítomné k tzv. diletace času. Jeho řečnění je tak ještě delší. Nakonec byl přeci jen odsouzen, soud mu (na příkaz Miloše Zemana) uložil trest odnětí svobody na 8 a půl roku, které stráví ve vězení na brněnských Vinicích.

Rathimus[edit]

Krátce po zatčení Davida Ratha obletěla svět šokující zpráva v následujícím znění:

"Chtěl bych se s vámi podělit o velmi důležitý poznatek v celé kauze okolo hejtmana Davida Ratha. David Rath je nový prorok. S očekáváním jsem poslouchal jeho projev v parlamentu, bohužel zde svá zjevení ještě nepředstavil. Nevím, co přesně obsahují, ale určitě je v nich recept na celosvětovou morální, ekonomickou a ekologickou krizi. Zatčen byl ihned poté, co vykonal zázrak a sice - proměnil víno v peníze. Ježíš proměnil vodu ve víno a Rath ho následoval proměněním vína v peníze. Šlo pravděpodobně pouze o první zázrak, kterým si chtěl získat pozornost, aby mohl odhalit svá zjevení. Peníze, které vytvořil z vína chtěl určitě rozdat nemajetným, bohužel netuším, jak chtěl dál postupovat. Nicméně sledujme ho, věřme mu a on nám odhalí boží protoctví, které bůh seslal lidem v těchto těžkých časech. Až se tak stane, vyjďeme hromadně do ulic a zablokujme celé Litoměřice. Nedejme si ho popravit tak, jak to učinili Ježíši. Rád se stanu koordinátorem celé akce. Kontaktujte mě na e-mailu (rathismus@email.cz), věřím, že se nám podaří zachránit proroka. Prosím vás, aby jste tuto zprávu posílali svým známým a jestli vás napadne, jak ji ještě více rozšířit mezi lidi, tak mi to napište sem. Na závěr bych vás požádal o návrhy, jak konstruktivně pomoci našemu prorokovi a trochu netrpělivě také o nápady, co by nám mohl prorok Rath vyjevit a kdy. Založil jsem prozatimní internetové útočiště všech lidí věřících v Rathismus. Nejvíce je obdivován v Hostivicích, Hostivice ho přímo milují. [1] Pokud jste schopni vytvořit lepší, rád své úsilí přesunu na něj."

Čestný občan Hostivic[edit]

David Rath se zároveň se zvolením do čela hejtmana středočeského kraje stal čestným občanem jeho rodného města Hostivic. S jeho zatčením mu bylo ovšem odebráno zpět.

Prstní vousy[edit]

Módním doplňkem Doktora Davida Ratha jsou prstní vousy.

NARCISTA[edit]

250px

DAVID RATH[edit]

DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH. DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH. DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH. DAVID RATH DAVID RATH.

DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH.

DAVID RATH
DAVID RATH
DAVID RATH
DAVID RATH
DAVID RATH
DAVID RATH
DAVID RATH
DAVID RATH
DAVID RATH
DAVID RATH
DAVID RATH

DAVID. RATH.[edit]

DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH :

DAVID RATH?[edit]

DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH. DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH. DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH DAVID RATH.

Čtěte více[edit]

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif
Zločin
Kapsář.png Zločiny

PedofilieKrádežProstituceSebevraždaVražda

Lidé ikona.png Zločinci

David RathJack RozprašovačJessica FletcherováJiří KajínekLáďa HruškaFrankie CappuccinoJoe BananaLuigi Simoncelli

Lidé ikona.png Zločinecké organizace

AgrofertBerdychův gangJakuzaKutnohorská mafie

Znuděná ikona.png Ostatní

BankaJak vykrást bankuBetonové botyKrádež traktoru v Horním Rakousku v roce 2007Trest smrti