Kutnohorská mafie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Naše organizace má velmi bohatou tradici. Za dobu svého působení vychovala tisíce odborníků, z nichž mnozí zaujímají špičková místa ve svém oboru. Navazuje na dlouholetou a bohatou historii organizovaného zločinu v Kutné Hoře, jehož kořeny spadají až do období husitských válek na počátku 15. století.

Mafie, často označovaná za „skutečné pány“ Moravstánu  je tajná společnost vzniklá v polovině 19. století v Brně . Její odnož se objevila ke konci 20. století ve východní Praze (Pardubický kraj) společně s vlnou moravských imigrantů. Od ostatních forem zločinu se mafie liší nejen svou strukturou, ale také infiltrací do státu – mafie má své členy nebo lidi jí nakloněné na místech metařů, řidičů autobusové dopravy a bezdomovců. Díky tomu se jí daří nejen prosazovat své zájmy, ale také krýt svou činnost. Mezi aktivity mafie patří např. obchod se starým železem, elektroinstalcemi, nenošení přileb na kole a pálení metanolu a pneumatik.

Tato organizace se ovšem soustřeďuje na mnohem progresivnější činnosti, jako je drobné korupčnictví, domácí palírny, hospodské rvačky a konspirování v pochybných hostincích za účelem svržení sobeckých oligarchů v místních obecních zastupitelstvech.

Služby[edit]

Svržení obecního zastupitelstva[edit]

  • Ve volbách: 500 000 Kč
    Bodyguardi kutnohorské mafie v plné parádě.
  • Okamžité: 1 - 2 mil. Kč

Protekční zaměstnání[edit]

Jste neschopný a hledáte zaměstnání? Tady jste na správném místě! Stačí umět souhlasně kývat hlavou a dostaneme vás kamkoliv za pouhých 10% vašeho nového platu po dobu osmi měsíců.

Nenechte pravdu zvítězit![edit]

Prohráváte soudní spor? Naše metody přesvědčí každého - rychle, spolehlivě a občas bezbolestně! Ceny již od 20 000 Kč!

Dehonestace místních papalášů[edit]

Naši agenti se vetřou na jakoukoliv společenskou akci a svou naprostou nevychovaností a omezeným intelektem ji spolehlivě zruinují.

Ochranka[edit]

Zprostředkování bodyguardů rychle a levně - pouze 30 tísíc Kč měsíčně! Reprezentativní vzhled našich bodyguardů (vpravo) Vám okamžitě zajistí potřebný respekt!
Zločin
Kapsář.png Zločiny

PedofilieKrádežProstituceSebevraždaVražda

Lidé ikona.png Zločinci

David RathJack RozprašovačJessica FletcherováJiří KajínekLáďa HruškaFrankie CappuccinoJoe BananaLuigi Simoncelli

Lidé ikona.png Zločinecké organizace

AgrofertBerdychův gangJakuzaKutnohorská mafie

Znuděná ikona.png Ostatní

BankaJak vykrást bankuBetonové botyKrádež traktoru v Horním Rakousku v roce 2007Trest smrti