Kutnohorská mafie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Naše organizace má velmi bohatou tradici. Za dobu svého působení vychovala tisíce odborníků, z nichž mnozí zaujímají špičková místa ve svém oboru. Navazuje na dlouholetou a bohatou historii organizovaného zločinu v Kutné Hoře, jehož kořeny spadají až do období husitských válek na počátku 15. století.

Mafie, často označovaná za „skutečné pány“ Moravstánu  je tajná společnost vzniklá v polovině 19. století v Brně . Její odnož se objevila ke konci 20. století ve východní Praze (Pardubický kraj) společně s vlnou moravských imigrantů. Od ostatních forem zločinu se mafie liší nejen svou strukturou, ale také infiltrací do státu – mafie má své členy nebo lidi jí nakloněné na místech metařů, řidičů autobusové dopravy a bezdomovců. Díky tomu se jí daří nejen prosazovat své zájmy, ale také krýt svou činnost. Mezi aktivity mafie patří např. obchod se starým železem, elektroinstalcemi, nenošení přileb na kole a pálení metanolu a pneumatik.

Tato organizace se ovšem soustřeďuje na mnohem progresivnější činnosti, jako je drobné korupčnictví, domácí palírny, hospodské rvačky a konspirování v pochybných hostincích za účelem svržení sobeckých oligarchů v místních obecních zastupitelstvech.

Služby[edit]

Svržení obecního zastupitelstva[edit]

  • Ve volbách: 500 000 Kč
    Bodyguardi kutnohorské mafie v plné parádě.
  • Okamžité: 1 - 2 mil. Kč

Protekční zaměstnání[edit]

Jste neschopný a hledáte zaměstnání? Tady jste na správném místě! Stačí umět souhlasně kývat hlavou a dostaneme vás kamkoliv za pouhých 10% vašeho nového platu po dobu osmi měsíců.

Nenechte pravdu zvítězit![edit]

Prohráváte soudní spor? Naše metody přesvědčí každého - rychle, spolehlivě a občas bezbolestně! Ceny již od 20 000 Kč!

Dehonestace místních papalášů[edit]

Naši agenti se vetřou na jakoukoliv společenskou akci a svou naprostou nevychovaností a omezeným intelektem ji spolehlivě zruinují.

Ochranka[edit]

Zprostředkování bodyguardů rychle a levně - pouze 30 tísíc Kč měsíčně! Reprezentativní vzhled našich bodyguardů (vpravo) Vám okamžitě zajistí potřebný respekt!
Zločin
Kapsář.png Zločiny

Podvodné účetnictvíPedofilieKrádežProstituceSebevraždaVražda

Lidé ikona.png Zločinci

David RathJack RozprašovačJessica FletcherováJiří KajínekLáďa HruškaFrankie CappuccinoJoe BananaLuigi Simoncelli

Lidé ikona.png Zločinecké organizace

AgrofertBerdychův gangJakuzaKutnohorská mafie

Znuděná ikona.png Ostatní

BankaJak vykrást bankuBetonové botyKrádež traktoru v Horním Rakousku v roce 2007Trest smrti