Barnevernet

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Při lovu dětí se využívají lidožravé kočky

Barnevernet (ve skutečnosti Barnebortføring) je norská (a teď už i světová), velice prospěšná inkviziční organizace, která má za cíl se vypořádat se zlobivými evropskými dětmi. Děti, které nemají rodiče dobrých mravů, nechť jsou uneseny do norských kamenolomů. Výjimkou není ani unášení puberťáků. Hlavním provozovatelem Barnevernetu je Anders Behring Breivik, který zabil 77 dospěláků jen proto, že mu nechtěli vydat své děti.

Jak to funguje?[edit | edit source]

Nahlásit neposlušnost dítěte inkvizici Barnevernet může kdokoliv pomocí Telefon, webového formuláře či telegrafu. Na stránkách Barnevernetu to vřele doporučuje samotné jeho vedení jako rychlé řešení sousedských sporů. Další výhodou je, že pro zahájení stíhání nejsou potřeba žádné důkazní materiály.

Účel[edit | edit source]

Celá tato organizace vznikla především díky tomu, že Norové plodí děti s příbuznými, a tak díky únosům Evropanů získají nezdegenerovanou populaci, kterou tak nutně potřebují. Není-li k dispozici dost Evropanů, je možné unášet i Araby, Eskymáky, Číňany, Rómy, Pygmeje, neandrtálce, šimpanze, gorily, tučňáky atd. Drobnou závadou je, že když někdo chce plodit děti s příbuznými, nedonutíte ho, aby to nedělal.

Naopak rodiče dětí tímto získají možnost rozmnožovat se, šířit své geny, aniž by se pak museli starat o výživu svých dětí. Ideál každého příznivce Darwinismu.

Každé norské dítě je střeženo a pozorováno Barnevernetem. S inkvizicí na věčné časy a nikdy jinak!

Zločin
Kapsář.png Zločiny

Podvodné účetnictvíPedofilieKrádežProstituceSebevraždaVražda

Lidé ikona.png Zločinci

David RathJack RozprašovačJessica FletcherováJiří KajínekLáďa HruškaFrankie CappuccinoJoe BananaLuigi Simoncelli

Lidé ikona.png Zločinecké organizace

AgrofertANOČDBarnevernetBerdychův gangJakuzaKutnohorská mafie

Znuděná ikona.png Ostatní

BankaJak vykrást bankuBetonové botyKrádež traktoru v Horním Rakousku v roce 2007Trest smrti