Aliment

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Peníze si za dítě nekoupíš

Aliment je měna za kterou si můžete koupit dítě. Dost toho využívají ženy, které se cítí opuštěné. V jádru pudla mají tito lidé dvě možnosti. Zaprvé si koupí pudla nebo si můžou koupit dítě. Obchod s dětmi je v České republice zakázán novelou zákona z roku 2020. Nicméně toto pravidlo lze obejít směnou dítěte za Aliment.

Jak koupit dítě?[edit]

Je to poněkud komplikované, něco jako DPH u piva, kde je rozdíl jestli si pivo dáte venku, vevnitř, se svojí holkou, s mámou ve skleničce nebo pijete rovnou ze sudu. A stejné je to s Alimentem. Žena, která chce tuto proceduru podstoupit si musí sehnat muže obecného jako zprostředkovatele transakce. Tomuto objektu musí výměnou za Aliment nabídnout určitou protislužbu, záleží na dohodě mezi nimi. Poté vše potvrdí soud a je téměř hotovo.

Jak probíhá soud?[edit]

Soudní proces je v případě koupě dítěte za Aliment důležitý prvek, který je téměř nemožný přeskočit. V podstatě se jedná o druh dražby nebo aukce. Soudce licituje a kladívkem potvrzuje, strana co kupuje dítě řídí výši Alimentu velikostí svých slz. Z pohledu divadelní vědy se jedná o frašku.

Předání Alimentu a dítěte[edit]

Můžete použít klasické způsoby. Nicméně například krabice se už nedoporučuje. Doplatil na to třeba David Rath, který údajně nesl Aliment, ale měl v krabici dítě. Takže můžete dítě poslat klasicky složenkou typu „D“ (D jako dítě) nebo Aliment složenkou typu „A“.

Rizika koupě dítěte[edit]

Cela transakce je poněkud nepřirozená, viděli jste v přírodě kupčení s mláďaty tak jako u lidí? Navíc některé ženy schválně nechávají děti mužům, aby se jim pak potutelně posmívaly. Třeba představitel Harryho Pottera si požádal o svěření dítěte do své péče a pak ho chtěl vrátit Rowlingové. Ta se proti tomu ostře ohradila a trvala na tom, ať si ho kojí sám [1]. Často se stává, že v pubertě se dítě vzbouří proti statusu majetku, začne si uvědomovat sám sebe a nikdo nechce být vlastněn. Zákony bohužel dělají rodiče a tak děti na svého Mesiáše teprve čekají.

Děti koupené za Aliment[edit]

  • Jolie Angelinová, později si nechala prohodit jméno a příjmení
  • Emma Stoneová
  • Jiří Kajínek
  • Andrej Babiš, chybějící rodičovskou lásku hledá u svých voličů a nabízí jim za to koblihy
  • Milan Buřičin, unikát na české hudební scéně
  • Mlaus


Rodina sticker.jpg
AlimentBůhDítěMafieManželstvíMužSouložSvatbaTchýněŽenaOtecMatkaBabičkaPra...babička