Rodič obecný

From Necyklopedie
(Redirected from Rodič)
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Hrůzovládce.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Rodič obecný bývá většinou mužského a/nebo ženského pohlaví. Rodič s mužským přirozením se nazývá otec. Tomu s vaginou se říká matka. Aby mohli býti rodiči, měli by zplodit dítě. Není však nutno, aby se tak stalo společně. Někdy je vhodné tuto potupnou činnost outsourceovat a to pak přijde na pomoc pošťák nebo soused. Většinou spolu tvoří rodinu, někdy dokonce i tzv. domácnost. Dítě po dobu jejich života terorizují. Dítě je na oplátku trápí svým chováním, odmlouváním a příživnictvím.

V moderní době je možné se stát rodičem, i když jste dítě nezplodili a tomu instrumentu se říká adopce. Také již není nutné, aby pár otec-matka tvořil muž a žena. Takoví rodičové se pak označují jako rodič 1 a rodič 2, v ostatních případech jako guvernantka, kojná, poručník či poručnice nebo dokonce zákonný zástupce.

„Ano, je to smutné, ale je to pravda, už bychom si to měli připustit a měli bychom se vzbouřit!!! ANO, MY BYCHOM SE MĚLI VZBOUŘIT! MY PUBERŤÁCI OBECNÍ A PUBOŠI KLÁTIVÍ, jak nás tito tyrani nazvali!“

- Puberťáci a Puboši
Canon.png Chybí autentická fotka


Habitat[edit | edit source]

Tento živočich je velice zvláštní svým chováním. Převážně tedy samice, které musí mít pořád vše "uklizené". Samci si na tato zvláštní opatření moc nepotrpí a proto mají svůj brloh v podobném stavu jako typický puberťák obecný. V pudu sebezáchovy ovšem samici přitakávají a zřídka odporují. S trochou lsti se dají použít jako zdroj financí.

Stavba těla[edit | edit source]

Jde o živočicha který má na přední části těla (většinou ji nazývají hlavou) mírné ochlupení které nosí ostříhané na krátko nebo dokonce do hola. Tato neskutečnost se ovšem týká jen samců, samice mají většinou vlasy dlouhé, obarvené a stažené do "ohonu" nebo do jiného prazvláštně vypadajícího tvaru, který pyšně nazývají účesem. S přibývajícím věkem se u samic ochlupení hlavy zkracuje, barva se aplikuje častěji a postupně přechází v odstíny fialové.

Zbarvení kůže a ochlupení[edit | edit source]

Kůže bývá většinou opálená do hněda někdy dokonce do černa. Rodiče obecní se "opalují" a myslí si, že jim to přidá na kráse. Ochlupení mívá různé nepřirozené barvy, mezi které patří například žlutá (říkají jí blond), červená, hnědá, nebo dokonce oranžová. Toto ochlupení má různé délky, které mohou dosahovat u samců 10 cm, u samic až půl metru. Ženy jsou na své ochlupení hrdé a snaží se o ně pečovat, ovšem s jejich inteligencí to nijak neprospívá.

Oči a jejich barva[edit | edit source]

Oči většinou bývají podivně podbarvené bílou barvou, kterou rodiče obecní nazývají bělmo. Barva očí není nikdy jasná, neboť si ji dospěláci nenechávají na delší dobu. Barva se mění podle nálady a podle příležitostí.

Potrava a její typy[edit | edit source]

Rodiče jsou všežraví, ale u jistých mentálně postižených jedinců se dá nalézt jistá nechuť k masu, čemuž se říká vegetariánství. Tito jedinci jsou patrně postiženi nějakou neblahou příhodou z dětství, kdy bylo sežráno jejich roztomilé zviřátko.

Technologie rodičovství[edit | edit source]

Z technických důvodů může být skutečným rodičem - tedy tím, kdo dítě vrhne pouze jeden. Této úlohy se vždy obvykle ráda zhostí matka (a to je dobře, otec pak má více času na lov, sběr a zabezpečování rodiny vůbec). Ostatně, ženy mají k vrhu a následné péči už od přírody lepší vybavení.

Urazte se též pomocí článků:[edit | edit source]


Rodina sticker.jpg
AlimentBůhDítěMafieManželstvíMužSouložSvatbaTchýněŽenaOtecMatkaRodičBabičkaPra...babička