Matka obecná

From Necyklopedie
(Redirected from Matka)
Jump to navigation Jump to search
Sedí chlapeček u žumpy a usedavě pláče. Jde okolo pán a říká: "Proč pláčeš chlapečku?" A chlapeček odpoví: "Spadla mi do žumpy matka!" Tak pán skočí do žumpy, hrabe a po minutě říká, že tam nic není. A chlapeček na to: "Tak to mi je ten šroubek na hovno."

"Ty zmr** já tě zabiju!" "Až se dostaneš z té žumpy můžeš to zkusit!"🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Mamynka.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Matka obecná"

pojednává o opačném tématu než článek Muž obecný.

Matka obecná saje krev lidskému dítěti. nezaměňovat s upírem, ten vám po vysátí krve aspoň nenadává.

Matku obecnou zná skoro každý. Zrození tohoto druhu je datováno přibližně před 200 000 lety s vývojem člověka. Je podivuhodné, že všichni jedinci tohoto druhu jsou samičky, pro úspěšné oplození se proto musí pářit s jedinci jiných druhů, především pak s muži obecnými, degenerovaným primitivním druhem nižších živočichů.

Charakteristika[edit | edit source]

Matka obecná je žena (ve výjimečných případech muž, nebo jsou matky dvě). Vývoj matky obecné do formy, ve které jí všichni známe dnes, se táhne celou dobu s vývojem člověka z ryby (jak ho dnes známe). Její věk se pohybuje, podle nejnovějších statistik jedné nejmenované společnosti, kolem 13 až 120 let (všimněte si, že 120 je neprvočíslo).

Její vzhled se může každým dnem viditelně měnit buď podle nálady, nebo podle situace, či plánu na daný den. Bylo také prokázáno, že vzhled matky obecné je závislý na součtu finanční situace všech samečků, se kterými se stýká, a množství dosud vrhnutých mláďat.

Stádia[edit | edit source]

V poslední době velmi rozšířený druh Matky krkavčí. Od Matky obecné se liší svou zlolajnou povahou.

Matka obecná má různá stádia nálad. Tyto stádia jsou pro přehlednost rozdělena na:

  • So happy smiling cat.jpg Mírumilovná - jedna z nejlepších nálad, kterou může tento druh mít, ať už pro vás, nebo pro blízké ve vašem okolí. Tato nálada je velice cenná a vzácnáProto si jí co nejrychleji vychutnejte.
  • Smiley neutral-happy.svg Neutrální - neutrální nálada tohoto druhu nic moc neznamená, ale je zhruba 85% šance očekávat do hodiny rychlou a nekontrolovatelnou změnu. Tato nálada je pro tohoto savce velmi typická a častá.
  • Smile slota.jpg Naštvaná - tato nálada se vyskytuje u tohoto druhu především v dobách od příchodu ze zaměstnání, od doktora, či ze špatné večeře, návštěvě, nebo v omezených případech i večírku. Tato nálada je také velice častá.
  • Debilní kvalita.png Rozzuřená - pokud se u tohoto savce vyskytne toto stádium nálady, přestaňte si hrát na frajera a začněte se snažit spor ujednat. Pokud se povede, nechte ji trošku vychladnout, nejlépe do druhého dne. Pokud však toto varování neuposlechnete, jsou dvě možnosti:
    • Spor po dlouhých hádkách vyhrajete, ale za jakou cenu...
    • Matka obecná přejde do posledního stádia:
  • Colossal octopus by Pierre Denys de Montfort.jpg Kraken - pokud se vám, nebo někomu jinému podaří dostat matku obecnou do tohoto stádia, zbývá vám jen jediné řešení a to takové, že si vyhledáte nejbližší úkryt a začnete se modlit, ať se vám nic nestane. Toto stádium je životu nebezpečné a je doporučeno pokusit se mu za jakýchkoli podmínek vyhnout, i když to může znamenat splnit to, co si matka obecná žádá, nebo provést nějaký jiný potupný úkol, jako třeba omluvu nebo obdarování.


Rodina sticker.jpg
AlimentBůhDítěMafieManželstvíMužSouložSvatbaTchýněŽenaOtecMatkaRodičBabičkaPra...babička