Babička

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pohřeb.jpg Černý humor je specifický druh humoru a komiky založený na tom, že paradoxně vyvolává smích prostředky, které ve své podstatě vůbec k smíchu nejsou.
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Babiška.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Babička Boženy Němcové
Logo Babičky.

Babička (dle modernějšího přepisu též Ba BITCH ka) je krutý a zvrhlý román sepsaný německou sadistickou spisovatelkou Boženou Němcovou, v blízkých nacistických kruzích zvanou Božka Germa. Tento román sepsala, když pracovala jako ředitelka koncentračního tábora na popud německého Führera Adolfa Hitlera. Tato kniha ji později posloužila jako hrůzný sadistický mučící nástroj.

Z výpovědí zázračně přeživších svědků se až po válce zjistilo, jaká zvěrstva se zde během války děla. Na rozdíl od rychlé smrti v plynové komoře, kterou prožívali ostatní vězni v jiných táborech, zde vězni byli nuceni číst toto sadistické dílo. Nad každým vězněm stál dozorce nemilosrdně trestající sebemenší zaváhání v četbě. Jelikož řada vězňů přežila, čeští koncentráčníci se mimoděk stali zakladateli slavné tradice českého čtení, nemající dlouho konkurenci v kulturním světě (tato slavná tradice se zachovala až o roku 1989 kdy se rozplynula v trhovém bezpřívlastkovém hospodářství).

Po válce byla Babička po celém světě zakázána rezolucí OSN č.001. Její nucená četba je v rozporu s Listinou lidských práv a svobod. Dodnes ji ale patrně používají Američané ve svých tajných věznicích při vyslýchání zatčených obyvatel Usámovy říše a Bašmaků.

Obsah díla[edit]

Obsah díla nám není znám, protože nikdo z týmů špičkových odborníků se nedokázal při čtení překonat první stránku. Trvalé psychické následky postihují všechny čitatele, někdy i jmenovatele. Patrně jediným žijící babičkočtenářem je Ross Hedvíček. Vše co Ross o obsahu prozradil, byly osoby jeho dvou oblíbených hrdinů - esesáků Sultána(stážisty z Turecka) a Tyrola.

V roce 1975 se několik německých obyvatel pokusilo knihu přečíst, aby ukázali světu, že už se Babičky nemusí bát. I když se v četbě střídali po stránkách, většina z nich skončila v blázinci. V roce 1999 stejný úkol uložila americká vláda jedinému muži, který to mohl zvládnout - Chucku Norrisovi. Ten to nakonec dokázal a pořídil jediný dochovaný záznam. Ani tento záznam však nemůže normální smrtelník přečíst bez újmy na zdraví.


Rodina sticker.jpg
BůhDítěMafieManželstvíMužSouložSvatbaTchýněŽenaOtecMatkaBabičkaPra...babička
Burning book-293x300.jpg
Knihy

BabičkaBabiškaBibleBible IV.Dobrý voják ŽvejkĎáblova bibleJak na křečkaJízdní řádKoránLovci mamutůNecrotelecomiconMladý hodný chemikO letadélku KakánětiO třech prasátkáchPrasohlavciPříručka pro pohádkového panovníkaRudá, nikoli modrá planetaStopařův průvodce po GalaxiiTeologický výklad jízdního řáduWesmírný omylZlaté stránky