Zlaté stránky

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Zlaté stránky je velkolepá epická divadelní hra, s hlubokými lyrickými prvky, řešící niterné touhy a bolesti běžného člověka. Alespoň podle autora, kterým není nikdo jiný než velmistr v oboru, pan Ota Telefonig (coz je ovšem pseudonym neznámého autora).

Ukázka scénáře divadelní hry, kterou má VTN k dispozici.

Děj[edit | edit source]

Na tomto místě by mělo být varování před vyzrazením děje. Ale není. Bohužel.

Nikomu z výzkumníků se doposud nepovedlo prokousat se ani obsazením jednotlivých rolí. První asistent usnul v polovině, po probuzení se pokřižoval a s výkřikem nadrženého gorilího samce skočil z okna. Druhý po pár hodinách studia sežral pár listů a od té doby se vyjadřuje pouze výkřiky "Novák, Novák!" a "Hodně Nováků... hodně!", přičemž vědoucně mhouří oči a palcem u nohy se při tom štourá v uchu. V poslední době začal lézt po zdi a otáčet hlavou o 360 stupňů. Tipujeme to na lehké nachlazení.

Prozatím odhadujeme, že děj se pravděpodobně odehrává v káznici, protože každá osoba vystupuje v rámci hry pod svým vlastním číslem. Ano, zvědavost je zcela namístě.

Žádost o spolupráci[edit | edit source]

Najde-li se schopný dobrovoník, který dílo přečte celé, nechť zde zanechá zevrubný popis děje, abychom mohli čtenáře Necyklopedie informovat o obsahu tohoto skvělého kusu moderní české dramatické tvorby a aby se tento článek konečně dočkal šablony varující před vyzvracením vyzrazením obsahu díla.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Zlato.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Burning book-293x300.jpg
Knihy

BabičkaBabiškaBibleBible IV.Dobrý voják ŽvejkĎáblova bibleJak na křečkaJízdní řádKoránLovci mamutůNecrotelecomiconMladý hodný chemikO letadélku KakánětiO třech prasátkáchPrasohlavciPříručka pro pohádkového panovníkaRudá, nikoli modrá planetaStopařův průvodce po GalaxiiTeologický výklad jízdního řáduWesmírný omylZlaté stránky