Emma Stone

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Ema-stone-eep.jpg

Emma Stone je animovaná postavička Walta Disneyho. Walt Disney měl od mládí problémy se ženami a tak si vytvářel kreslené postavičky a masturboval nad nimi. Jedna z nich vynikala nad ostatními. Dal ji jméno Emma Stone.

Průnik do reality[edit]

Mladá dívka se zelenýma očima jménem Eep Croodsová nebyla příliš spokojená se svým životem. Rodiče měla na hovno, rozvedli se a nový strejda od mámy ji furt šahal na hračky a tak se rozhodla vzít si identitu z animáku. Zalíbila se ji Emma Stone a tak si říká prostě Emma. Tajně se vdala za svého pastýře a chová dalmatiny, vlastně jich má 101. Což je druh úchylky

Rodiče Emmy[edit]

Matka byla papír a otec je nejistý, ale předpokládá se, že částečný otec je Walt Disney a nějaké geny může mít i po Jamesi Cameronovi, který v té době byl u Walta na záchodě. Za veřejné WC se v Hollywoodu platí nekřesťanské peníze a tak se tvůrci vzájemně navštěvují. Někteří mívají i klíče, proto mají tak velké svazky klíčů. Protože třeba Cameron má klíče od Miloše Zemana, Andreje Babiše, Fialy z ODS, Okamůry a dalších herců z českého Hollywoodu.

Milenci Emmy Stoneové[edit]

Každá sexy dívka má mnoho obdivovatelů a i když se o tom nemluví, tak chlapci používají fotografie dívek jako pomocníka. Pomocníka pro hledání své životní lásky, často chodí po městě s mobilem v ruce a zírají na displeji na její fotografii a pak koutkem oka hledají podobnou dívku, kterou by oslovili. Je to těžký úděl těchto moderních milovníků, kteří to mají od dob Shakespeareho těžší a těžší. Dřív stačilo zahrát pod okny na citaru a zazpívat. Dívku pak často rozbolely uši, protože se to nedalo poslouchat a pozvala chlapce k sobě do pokoje. Dneska musí hledat podle fotky Emmy Stoneové na mobilu.

Ocenění[edit]

Její babička, kreslená postavička Cruella de Vil ji v dětství pořád říkala, ty jednou špatně skončíš. Byl to takový druh ocenění. A od rodiny si většinou člověk váží ocenění nejvíce. Ještě Walt Disney ji ocenil tvář kapičkami bílé hmoty. O dalších cenách není nic známo.

Filmografie[edit]

  • Croodsovi, taková normální rodinka
  • Croodsovi 2, taková nenormální rodinka
  • Croodsovi 3, Emma Stone v nesnázích
  • Croodsovi 4, (natáčí se)
  • Croodsovi 5, nenatáčí se a ani nikdy nebude
  • Spider-Man, hrála jednu z dvojice Spider - Man, toho pavouka

Co o sobě řekla[edit]

„Jednou bych se chtěla nechat přeoperovat. Na tučňáka, ty má každý rád.“

- Emma Stone, 15 let

„Jednou jsem si v tramvaji prdla a pak zařvala: „Který prase?“ Nikdo se neozval a všichni se začali rozhlížet po ostatních a já mohla vystoupit jako dáma.“

- Emma Stone, 18 let

„Jednou bych chtěla mít svoje vlastní heslo na Necyklopedii, ale je hrozně těžké se tam dostat.“

- Emma Stone, 19 let