Miloš Zeman

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to searchZemanu-Akbar.jpg
Miloš I.
Miklós Abdul Akbar Bablbam ibn Al-Zeman
(Jezevec z Vysočíny)
Miloš I., Ing. Miloš Zeman, Habíbí al Zemaak, Zeman Milós, Milos Zeeman, Милош Земан, ميلوس زيمان, ミロシュ·ゼマン, מילוש זמאן, 米洛什·屄·泽曼
Biografické informace
Pohlaví

Alko-samec

Barva očí modrá
Diagnóza deficit TSH, metabolický rozvrat
Vlasy

šedivé

Narození

údajně

Úmrtí

údajně ne, nadějné však datum 3.8. 2017 (Možná, i před smrtí vypadal jak zombie)

Rodina

žena: Blanka Zemanová
nevlastní otec: Václav Klaus
pradědek Pieter Zeeman

Děti

přiznal 2 kusy
• dcera: Kateřina Zemanová
• syn: MUDr. Zeman
• nevlastní syn: Mirek Oplzlák

Národnost

czechijská, ovšem přesvědčil o tom jen 19% svých voličů

Náboženství

přirozeně bezbožné
(přesvědčivý atheismus), vulgární materialismus

Sexuální
orientace

autofilní, arbofilní

Tituly

Ing., др. г. ц. (čestný doktorát sibiřské federální univerzity)

Přezdívka

Jezevec, Zemanoklaus, Pasy, Ježidědek z Vysočiny

Povolání

• pracující důchodce
• rekreant na Vysočině
Vysocina flag.png prezident Vysočiny
• čestný předseda SPOZK
Czech flag 2.PNG uražená hlava státu Czechie (od 2013)
• objímač stromů
příležitostný herec, herecká filmografie:
DNES, neumírej! (2013)
Quantum of Siláž (2013)
Jedna flaška nestačí (2013)
Spadla z oblakov (2013)
Kyzové Oko (2013)
Královská šavle (2013)
Kandidátor 3 (2013)
Piješ jenom dvakrát (2013)
Krteček a blbeček (2014)
Anakunda (2014)
Špektr (2018)

domovská stránka

Земан.cz

Dobré skutky
TheJeeMan.jpg

přátelství k „vyvolenému národu“

Spáchané hříchy
Happysatan.jpg

pýcha, hněv, nestřídmost, lenost, viróza a vlastně i všechny další

Zajímavosti
1

První a poslední demokraticky zvolený prezident ČR. Jeho tým naštěstí udělal všechno proto, aby odboural zbytečnou aureolu.

2

StB jej vyšetřovala pro údajné neoprávněné používání písmene Z z majetku v socialistickém vlastnictví v příjmení. Evidován v obchodním rejstříku.

3

Rezignoval na všechny funkce kromě pojištěnce VZP.[3]

4

Na hradě má roztomilého Ovčáčka.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky nepřekrývá s článkem Meles Zenawi.

To je blbě, ale můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Karel Schwarzenberg.

To je dobře, můžeš sehnat dalších sedm kandidátů na prezidenta.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Václav Havel.

Kunda sem, kunda tam, Švarcenberk...“

- Miloš Zeman

„Jsem, který jsem.“

- Miloš Zeman

„Jmenuje se Zeman. Miloš Zeman.“

- James Bond

„Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt.“

- Miloš Zeman

„Jste agentka Talibanu nebo Al-Káidy? ... Alláh akbar.“

- Miklós Abdul Akbar ibn Al-Zeman

Popelníček.jpg „Tak tady je ten popelníček.“

- gen. ředitel ČT

„Já připíjím na smrt všem abstinentům, vegetariánům, nekuřákům, intelektuálům, hubeňourům, pravdomluvným slušňákům a tak dále.“

- Miloš Zeman [4]
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Miloš Zeman na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

„Ich bin ein jude.“

- Miloš Zeman

„My european dream does not bubble bum.“

- Miloš Zeman

„这是主权的米洛什·泽曼的主权决定。“

- Miloš Zeman o jmenování Po Si-laje šéfem svých poradců

„米洛斯已经决定引进死刑的谋杀,叛国罪和侮辱总统或其他宪法官员。“

- Čínský prezizub Smrt Pouze Přezkoumává

„Dají-li vám čtverečkovaný papír, pište do kolečka.“

- Miloš Zeman

„V sedm hodin ráno normální lidé spí“

- Miloš Zeman

„Martin Putna není žádné béčko“

- Miloš Zeman o Martinu C. Putnovi

Prasomrd.png

Miloš I. Zeman, krycím jménem za normalizace Milouš Eman, čínsky 领主 爱男人 je Chuckem Norrisem české politické scény. Poměrně dlouho byl Miloš Zeman Winstonem Churchillem české politické scény, ale jen do doby, než mu neznámý odesilatel z Britské ambasády v Praze poslal několik videokazet s Chuckem Norrisem. Obdiv Miloše Zemana vůči Siru Winstonovi byl pro Brity děsivou noční můrou. Svojí snahou stylizovat se do role Winstona Churchilla byl totiž Miloš Zeman prvním, komu se podařilo tohoto velkého státníka zesměšnit (Britové poměrně přesně odhadli, co s ním ty kazety udělají).

V předwinstonovském období byl Miloš Zeman největším bavičem české politické scény a je nutno mu přiznat, že prvních 37 hodin proslovů v divadle Semafor nepostrádalo jistý vtip a osobité kouzlo (pak se ale ekonomická bilance divadla zřítila do červených čísel a Jiří Suchý ho musel vyhodit).

Svoji odbornou kariéru neomylného prognostika zahájil Miloš Zeman v Prognostickém ústavu, kde byl za vstup do komunistické strany odměněn vedoucí funkcí. Jeho jediným podřízeným byl Václav Klaus. Dlouhou dobu žil Miloš Zeman na Vysočině, kde objímal stromy. Z ověřených pramenů je ale doloženo, že se pokoušel vytrhnout z kořenů alespoň jeden vzrostlý strom, aby se mohl stát Frantou Kocourkem české politické scény. Je vášnivým čtenářem Britských listů a teletextu.

Střípky ze života Miloše Zemana

Miloš Zeman, polyhistor, lidový filosof, nedostižný kandidát na prezidenta a nepřekonatelný rétor
 • V životní periodě bezbřehého obdivu k Winstonu Churchillovi se Miloš Zeman pokoušel naučit též pít whisky a kouřit doutníky. Nepřekonatelným problémem pro něj ale bylo, že byl vždy drobný český škudlil a jak doutníky tak skotská se mu zdály silně předražené. Nahradil je proto lidovými startkami a poměrně levnou becherovkou (u té se utěšoval, že má alespoň podobnou barvu). Becherovka Zemanovi nikdy nijak zvlášť nechutnala a uvažoval proto, zda nedat přednost jinému bylinnému likéru Praděd. Vedení karlovarské likérky se ale rozhodlo využít Zemana jako reklamního maskota a začalo mu dodávat svůj likér zdarma jako formu bezplatné reklamy. Miloš Zeman pije Becherovku dodnes.
 • Miloš Zeman a Václav Klaus jsou, jak známo, nesmiřitelnými rivaly. Z řady důvodů. Jedním z nich je, že na rozdíl od Václava Klause se Zeman nikdy nenaučil pořádně anglicky (Zeman ovládá pouze základy Simple English). Toho po listopadu 1989 Klaus lstivě využil. Svoji soukromou politickou stranu ODS deklaroval jako pravicovou, ale její program opsal a přeložil z materiálů britských labouristů, což Miloš Zeman vzhledem ke svému jazykovému handicapu zavčas nezjistil. V počátku devadesátých let pak Klaus v socanském českém prostředí provozoval pod hlavičkou ODS sociálně demokratickou politiku, Zemanovu ČSSD tím zcela vyšachoval a parteigenosse Zemana tím rozzuřil tak, že se mu pokoušel mstít alespoň komickými skeči v divadle Semafor.
 • Miloš Zeman má svá typická oblíbená jídla a nápoje. Jsou to: Becherovka, vaření tučňáci, Becherovka, pečený prasopes, Becherovka, ruské pirožky, Bechcerovka a strdí.
 • Kvůli jeho oblíbeným jídlům (prasopsi), a pro jeho výroky mu byl zakázán vstup na území metropole Studének pod pohrůžkou zkrmení prasatům.
 • V 90. letech vypukla v souvislosti s jeho jménem tzv. Zetková aféra. Investigativní novináři totiž vyčmuchali, že Miloš Zeman používá neoprávněně Z ve svém příjmení. Správně by se tedy měl jmenovat Eman. Jelikož soud o ono nešťastné Z se vede do dnešních dní, jeho užívání nebylo Emanovi (na základě presumpce neviny) zakázáno, takže ho zatím drze užívá dál.
 • Miloš Zeman během své prezidentské funkce v českých zemích prosadil nový prestižní akademický titul nejmenovaný profesor. Jeho držitelem je například Marťan C. Putna.
 • Jako jednoslovný název ČR nepodporuje Česko, ale prosazuje označení Čínsko.
Seznam hlavních Zemanových řádů

Kandidát na úřad prezidenta

Winston Churchill býval životním vzorem Miloše Zemana, dokud se Zeman nestal cílem zpravodajské hry britské MI6. Obzvláště si vzal k srdci jeho citát o jiném velkém státníkovi: „Když lže, hýbou se mu rty.“

O úřad prezidenta se Miloš Zeman ucházel ve svém období adorace Winstona Churchilla. Této osobní stylizaci podřídil i celkovou strategii boje o prezidentský úřad a do prezidentského klání vstoupil až po odpadnutí figurek jakými byli Jaroslav Bureš, Miroslav Kříženecký, Jaroslava Moserova a Petr Pithart. Do rozhodujícího kola proti sobě nastoupili Václav Klaus a Miloš Zeman v roli zachránce vlasti; v té chvíli měl Zeman úřad prezidenta takříkajíc v kapse. Na poslední chvíli se ale dopustil zcela fatální chyby a oslovil na uzavřeném zasedání poslaneckého klubu ČSSD své spolustraníky proslovem, který trval 437 minut. Pochopitelně, že Miloš Zeman hovořil s patra a bez poznámek. Problémem, který ale nedocenil, bylo, že již po několika prvních hodinách byli poslanci za ČSSD zcela a naprosto vyčerpaní a když jim po několika dalších hodinách řečnění Miloš Zeman v závěrečné padesátiminutovém stručném shrnutí podrobně vysvětlil, jak mají hlasovat, byli už všichni tak totálně zblblí, že naprostá většina z nich pak dala svůj hlas Klausovi, v pevné víře, že tím podporují Zemana. Masarykova křesla se konečně dočkal 26. januára 2013 o 9 % v přímé volbě nad nejznámějším českým pankáčem, populárním zpěvákem a 7. knížetem Karlem ze Schwarzenbergu, zvaným též Hajaja. Senilní Schwarzenberg duševně nezvládl volbu a hodil lístek do urny bez obálky a jeho hlas se tímto stal neplatným. Právě o tento jediný hlas Zeman volbu vyhrál. Pravdoláskovci, fajfkaři, lidé trpící kultem osobnosti Václava Havla a jiní příznivci Karla, jak mu důvěrně v duchu říkají, se dodnes nesmířili s jeho porážkou a snaží se pomocí Pravdy, Lásky, pískotu a házených vajíček Zemana odstranit a dosadit na Pražský Hrádeček Hajaju, aby si ho také užil. Podezření o nenápadném zfalšování voleb mimo Prahu, Brno a Liberec, zejména tam v Karviné a přidruženém holdingu, se nepotvrdilo. Pravda, pravda dostala trochu na prdel, ale láska naštěstí kvete v každém věku[5]. Dlouhá desetiletá tradice toho, že hlava státu učí na VŠE, je tím tedy zachována (viz. video vpravo) a nově je vylepšena o to, že i něco naučí.

Napodruhé prezidentem

V pořadí druhá přímá volba prezidenta se konala zkraje roku 2018. Miloš Zeman se do jím obhajovaného úřadu nehrnul, volební kampani se nevěnoval (protože neměl kampaň), vlastně ani nekandidoval, ale přesto byl zvolen a byl nucen hlavou státu zůstat. Některá města zachvátily protesty, občané Zemana hájili, že jej do funkce nemůže nikdo nutit. Zákony ovšem velí jasně. Tělo Miloše Zemana musí setrvat na Pražském hradu do roku 2023. Pakliže je hlava státu indisponována, faktická moc je svěřena buď bývalému příteli, předchozímu prezidentovi nebo současnému premiérovi.

Inaugurace proběhla překvapivě špatně, že určití politici opustí sál nikdo neočekával a staronový prezident tomu nasadil korunu když se odmítl při slibu dotknout Ústavy. Česko zachvátila panika, na moment zavládlo bezpráví (Horní Bříza upálila několik vesničanů a v Brně čepovali místo piva chcanky), ale pak najednou bylo zase všechno dobrý.

Bonmoty Miloše Zemana

Slovenská piva jsou dobrá leda tak na proplachování zubních protéz.“

- Miloš Zeman

Václav Klaus se mi nemůže nikdy vyrovnat, v tom ale rozhodně není osamocen a nemusí se proto trápit.“

- Miloš Zeman

„Bůsková je líná.“

- Miloš Zeman

„Americké pivo je špinavá voda.“

- Miloš Zeman

Publikační činnost

 • Jak jsem se mýlil v politice (v úvodu Miloš Zeman obšírně vysvětluje, že název je myšlen ironicky)

Projekty

 • Vláda odborníků
 • Kanál Botič-Zvratka-Vltava
 • Tabák a alkohol do škol
 • Перейти на восток (到东边)
 • Po večerech ve volném čase mezi sledováním hambatých obrázků in internetu a googlováním vlastního jména si uplácal předvolební propagační webovku.[6]

Nová míza

Po přechodě se rozhodl založit pro potěšení novou politickou stranu s přitažlivým programem. Lze pochválit průkopnické řešení financování této strany s vlastních zdrojů. Kdyby se ostatní politické strany začaly řídit stejně, bylo by by po problémech. Samozřejmě by také neměly možnost disponovat se státními penězi. Ovšem po úspěchu nové úřednické vlády jsou šance jeho i ostatních stran minimální. Ovšem dnes podstatně změnil smýšlení a přestal pít becherovku a začal pít slivovici, což může těžce zasáhnout politickou scénu. Na doporučení lékařů zlepšit životosprávu pomalu přechází z tabáku na pohanku.

Protože nová strana nevyhrála volby, vrátil se zpět mezi jezevce, ovšem finanční výsledek jeho strany by měl být příkladem, zisk 60 000 000 Kč hovoří za vše. Například ČSSD by při poměrném výsledku měla skončit se ziskem 300 000 000 Kč a nikoliv se stejnou ztrátou.

Smrt

Přes všechnu snahu prezidentových agentů Zemanův skon zatajit byly panem Šlachtou nalezeny důkazy, konkrétně video z pohřbu Miloše Zemana v Číně, kde jej 6. srpna 2017 ukamenovali křesťanští teroristé. Později se ale objevily protichůdné důkazy o prezidentově slivovicové mumifikaci na Vysočině.

Fotogalerie

Kontakt

Kancelář prezidenta republiky, e-mail: jiri.ovcacek@hrad.cz

Podívejte se také na


Autentické videozáznamy


Premiéři Česka
Vendula-kikina.jpg
Klaus
Tosovsky.jpg
Tošovský
Zeman-spek.jpg
Zeman
Terminator Spidla.gif
Špidla
Standa Lokotka.jpg
Gross
Kdopakjetuprezdientem.jpg
Paroubek
ManekynTopol-orez.jpg
Topolánek
Fischer-Jan.jpg
Fischer
188x293-necas.jpg
Nečas
Rusnok.jpg
Rusnok
Elmex Sobotka.jpg
Sobotka
Andrej Babiš.jpg
Babiš
Prezidenti ČSR, ČSSR, ČSFR, ČR
Masaryk.jpg
Masaryk
Edvard Beneš.jpg
Beneš
Hacha.jpg
Hácha
Kléma.jpg
Gottwald
Zápotocký.jpg
Zápotocký
Tonnynewotney.jpg
Novotný
Ludvík Svoboda.jpg
Svoboda
Sudruh gustav husak.jpg
Husák
Vaclav havel.jpg
Havel
Klaus v.jpg
Klaus
Zeman-spek.jpg
Zeman
Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif
Srpakladivo.gif
BOLŠEVICI, KOMOUŠI A SOCANI
Kupředu, levá!

Agrární program bolševiků | Bolševikum | Vasil Biľak | ČSSD | Dělnická strana | EU | Jiří Dienstbier mladší | Alexander Dubček | Jan Fischer | Adolf Hitler | Hrdá propaganda ČSSR | Gustáv Husák | Milan Chovanec | Milouš Jakeš | Zdeněk Jičínský | Klement Gottwald | Stanislav Křeček | KSČM | Komanči | Komouš | KSF | Krakonoš | ČSAF | Lenin | Lihový dům | Standa Lokotka | Mao | MO KSČ ve Vševilech | Miloš Zeman | Moskva | Major Milda | NDR | Tonny Newotney | Roman Onderka | Partajman | David Rath | Bohuslav Sobotka | Semely | Socan | Sovětský svaz | Josip Stalin aneb o původu komunismu | Stalin (nekrolog) | SMER-ČSSD | Gejza Šlapka | Zdeněk Škromach | Vladimír Špidla | Jaromír Štětina | Velkolepý bolševik | Lubomír Zaorálek | Antonín Zápotocký | República Socialismo o Muerte de Cúba | Lien Ťien-šeng‎ | Barack Obama | Evropská unie | Satan | Brusel

Supersatan.jpg editovat   xyManové

BarmanHermannCimrmanKomančiMegalomanMethod ManMan DelinkaRomanSupermanŤamanTatrmanZeman