Lenin

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Lenin byl se mnou dnes v práci.“

- Kapitán Osvěta

„Lenin?! Lenin, kde jsi?! Vladimíre Iljiči!“

- Tlustej Josef
Lenin projevuje svou rebelskou povahu
Vzorem pro Lenina byl Jean Luc Picard.
Romulané mohou bez potíží libovolně měnit podobu, na tomto obrázku se Lenin tváří jako Jiří Paroubek.
Lenin se uplatnil i v reklamě na papirosy.

Lenin nebyl jen Vladimír Iljič Uljanov. Lenin byl v jádru Romulan. Lenin je věčně živý.

Zastával naprostou demokracii a zločiny proti ní krutě trestal. Kvůli tomu ho nechápaly bolševické západní mocnosti. Poslední testy DNA potvrdily změny typické pro jádro mimozemského původu, je z planety Smětišťopytlákov. Tajné materiály KGB odtajněné 30. ledna 2007 jen přiblížily pozadí celého případu.

Válka s Romulany[edit]

Spojená federace planet byla ve válečném stavu s krutými, barbarskými, lstivými, proradnými, nestoudnými Romulany. Ve hvězdném čase 4539,1 se romulanská loď ocitla v časoprostorovém zlomu. Zhmotnili se v roce 1914 blízko planety Země. Romulané trpce litovali, že jsou jen na nákladní lodi a ne na bitevním křižníku. Ten mohl planetu zničit.

Špión[edit]

Romulané vyhodnotili situaci a našli řešení. Pomocí regenerativní plastické chirurgie a sobě vlastního kosmického programu té doby (kdyby je dnes měla k dispozici Zuzana Paroubková, vypadala by jak miss world) naprogramovali přeměnu jednoho člena posádky a transportovali ho paprskem na Zemi jako kosmonautické jádro přímo do nitra Vladimíra Iljiče Uljanova, jehož přeměna v pozemskou verzi Lenina byla pak nevídaně úspěšná. Koho jiného by si Romulané mohli vzít za vzor, než Jeana Luca Picarda, kapitána Enterprise a svého úhlavního nepřítele.

Špiónova akce – VŘSR[edit]

Jelikož Romulané měli k dispozici historickou databázi lidstva (získali ji ve hvězdném čase 4531,7 za úplatek od jednoho českého úředníka), Bylo pro ně snadné najít nejcitlivější místo pro vražedný řez do srdce historie lidstva – jejich špión vystupoval jako Lenin. Spuštěním revoluce v Rusku s následnými událostmi bylo lidstvo vrženo o desítky až stovky let zpět. Například ve Stalinském Gulagu zahynul vědec, který měl objevit teorii warp pohonu. Nicméně Lenin brzy projevil svou rebelskou povahu, přestal plnit vůli Romulanů a většinu sil vyprodukovaných jím založeným státem vrhl do obohacení pozemského vesmírného programu Romulandským, aby mohl konkurovat programu Rakousko-uherskému.

Leninovi pohrobkové můžou dále odsávat mízu ze stromu lidstva. Viď Jirko?

Některé neoficiální zdroje pak také uvádějí, že Velká říjnová (zvaná též Oktoberfest), vznikla jen jako nedopatření, když se Romulan Iljič Lenin (společně se soudružkou Naděždou Krupskou) v den Trockého narozenin zpumprdlikoval několika stakany vodky. Poté se pod rouškou noci ještě s dalšími kumpány přesunuli do lodního baru Aurora, kde začali uprostřed noci střílet jak z děla. Zpívali si přitom píseň „Dám dělovou ránu, bum bum bum bum“, kterou později převzal Karel Gott. Pokus Romulanů zamaskovat tuto skutečnost zapříčinil to, že se Velká říjnová revoluce konala až v listopadu.

Lenin věčně živý[edit]

Bohužel se ukázalo, že Romulan jako nepravý kosmonaut není dostatečně otužilý pobytem v temnotách vesmíru a není tedy pro pobyt v Rusku dostatečně mrazuvzdorný ani při pravidelném přijímání ethanolu a glycerínu. Romulanské jádro se proto od Uljanova časem odpojilo, což se současníkům jevilo jako Uljanovova smrt, ale Straníci vždy správně trvali na faktu, že tento kosmonaut smrti nepodlehl, je dlouhověký a z hlediska lidského života zatím téměř věčný. Jeho další výskyt je nejasný a plný spekulací. Jedna z nich praví, že se usídlil věčně v Praze v Ječné a živí se jiskrami sršícími uvědoměle z tramvajové troleje, jiná (vyvrácená), že fůzoval s Janem Rumlem.

Pohřeb.jpg Černý humor je specifický druh humoru a komiky založený na tom, že paradoxně vyvolává smích prostředky, které ve své podstatě vůbec k smíchu nejsou.
Letectvi Astronautika.jpg
   v  d  e
Letectví a Astronautika
A380BomboniéraBrněnské letochodištěCs Air ForceCessnaGötterdämmerungJak 42Jednosměrné letištěLetiště Klementa GottwaldaL1L-159Kloubové letadloLétající trolejbusLetecká dopravaMiG-29Mizení cestujících v letadlechO letadélku KakánětiRyanairŘidičský průkazŘízení letového provozuStíhací rogaloTu-154TurbulenceVrtulníkŠalinokoptéra

Aštar ŠeranBuranEnterprise NX-01Expedice na VenušiJak cestovat do vesmíruKanonizaceKolonizace MěsíceKostnický kosmodromLeninMezinárodní vesmírná staniceNecyklopedie našla život na MarsuOsídlování NeptunuPravidla provozu ve vesmíruRaketoplán NecyklopedieRakousko-uherský kosmický programRebešovický nadsvětelný koridorSpudnikSputnik 666Star Trek XI.Vesmírné silnice

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif
Vládci Ruska a dalších podobných zemí na jeho území se nacházejících

Kostěj Nesmrtelný (věčně) • Vladimir Iljič Lenin (1922–1924) • Josif Vissarionovič Stalin (1924–1953) • Nikita Chruščov (1953–1964) • Leonid Brežněv (1964–1981) • Konstnatin Černěnko (1981) • Jurij Galvaněnko (1981) • Pjotr Dědkoněnko (1981–1982) • Jurij Andopov (1982–1983) • Alexej Krematorov (1983) • Michail Rakvinin (1983) • Eduard Smrtkašvili (1983–1985) • Michail Gorbačov (1985–1991) • Boris Jelcin (1991–1999) • Vladimir Putin (1999–2020) • Oleg Holodov (2020–2021) • Michail Chodorkovskij (2021–2022) • Gujarbulláh Bezděngidze (2022–2023) • Vladimir Putin mladší (2023–2067) • Vladimir Putin nejmladší (2067–2087) • Vladimir Putin III. (2087–2099) • Vladimir Putin IV. Hrozný (2099–2120) • Vladimir Putin V. Dobyvatel (2120–2128) • Vladimir Mikuláš I. (2128–2156) • Vladimir Mikuláš II. (2156–2199) • Vladimir Mikuláš III. Romanov (2199–2217) • Dělnická rada v Petrohradských loděnicích (2217–2222) • Vladimir Lenin (2222–2224) • (opakuje se)