Prdíky

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Prdík.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Prdíky na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Prdy a prdíky (latinsky pedit) neboli pšouky, zarvání či barva (toto označení je ovšem používáno zřídkakdy), jsou vysoce toxické látky plynného skupenství, jež vycházejí z řitního otvoru téměř všech savců (například králíci prdět neumí), ovšem zde budeme probírat pouze prdíky jistého Homo sapiens sapiens, lidově označovaného jakožto člověka.

Reakce ženy na mužské prdíky
Prdy jsou nevyzpytatelné

Druhy prdů[edit | edit source]

Prdy se zařazují do dvou obecných kategorií:

1. Legální prdy

2. Nelegální prdy


Legální prdy[edit | edit source]

Legální prdy jsou ty prdy, jež způsobují jen lehké újmy na zdraví člověka. Zde je popsáno několik druhů legálních prdů:

1. Mléčné prdy - Tyto prdy se vyskytují převážně u seniorů, jimž, jak je známo, pití mléka příliš neprospívá. Při jeho nadměrném požití se z důchodcova řitního otvoru linou nasmrádlé výpary, jež se vyznačují svou originální vůní zkaženého mléka.

2. Mexické prdy - Jak už z jejich názvu vyplývá, tyto prdy jsou původem z Mexika. Mají nasládlou fazolovou vůni řízlou štiplavým oderém, jež způsobuje chilli obsažené v mexických fazolích. Na zadku vytváří kakaové skvrny velikosti mexického dolaru.

3. Kašlem maskované prdy

4. Čvachtavé prdy - Tyto prdíky rozpoznáte díky jejich charakteristickému čvachtavému zvuku. Nejčastěji se objeví když zkonzumujete věci, které k sobě vůbec nepatří a neladí, ale můžou se také objevit po snězení opravdu hodně mastných jídel či samozřejmě po fazolích.

5. Ucpané prdy - Jsou ty prdy, jež vypouštíte když sedíte rovně a prakticky přikovaně na sedačce (nejčastěji vznikají v prostředcích veřejné dopravy) a daný prd se tzv. "ucpe", tj. narazí do povrchu sedačky. Naražený prd nejen že způsobí velice nepěkný zvuk, jež přinejmenším znechutí vaše spolucestující, ale také si tímto prdem způsobíte velikou modřinu, nejčastěji purpurové či indigové barvy. Proto se důrazně doporučuje naklonit pánev na stranu aby prd mohl být vypuštěn klasicky.

6. Nevhodně načasované prdy - Každý z nás už je někdy zažil. Tyto prdy se rozhodnou vyletět v tu nejvíce nevhodnou chvíli (např. když zrovna stojíte ve frontě na poštu, ve výtahu, či uprostřed pracovního pohovoru a podobně). Jsou to přesně ty prdíky, u kterých se musíte snažit je pevně zadržet mezi půlkami. Při špatném stahování půlek prd/y pravděpodobně vyletí, tudíž se musíte velice dobře soustředit na vyvinutí správného tlaku mezi půlkami. Pokud se to podaří, prd se "vsákne" zpět do střev. Zatím.

Bublinkový vodotrysk

7. Vodotrysk (Bublinkové prdy) - Tyto prdy se vypouštějí ve vodním prostředí, např. v bazénech. Z řitního otvoru vám pak tryskají bublinky různé velikosti (podle síly prdu). Jsou to jedny z nejneškodnějších prdů, poněvadž zpravidla nejsou cítit ani nad a pod hladinou vody.

8. Chlupaté prdy - Tyto prdíky jsou velice nepříjemné. Po opravdu hlasitém a bolestivém prdu cítíte brnění celého zadku které je způsobeno tím, že se vám v řitním otvoru zauzlovaly chlupy. Následuje nepříjemné šimrání a vy máte nutkání se poškrábat i když to zrovna není vhodné. Doporučujeme si co nejdříve odběhnout na WC a tam se pokusit chlupy rozvázat. Je důležité chlupy ihned vytrhat aby se vám nesmotaly zpátky k sobě.


Nelegální prdy[edit | edit source]

Tyto prdy jsou extrémně nebezpečné!!! V žádném případě se je nepokoušejte doma "vyrobit". Následky by mohly být katastrofální.

U nelegálních prdů se značí extrémnost hvězdičkami (*** tera-extrémní, ** giga-extrémní, * mega-extrémní.)

1. Ohnivé prdy (***) - Tyto prdy jsou ohromně nebezpečné. Vědci zjistili, že tzv. "ohniváky" se vyvolávají konzumací nejpálivější chilli papričky na světě; (Trinidad Moruga Scorpion) spolu s nejlepší whisky na světě (japonská Yamazaki Single Malt Sherry Cask 2013). Po požití těchto dvou surovin bývá zpravidla slyšet zvláštní praskající zvuk ozývající se z vašeho žaludku. Pokud trpíte takovým stupněm mentální retardace, že jste se rozhodli tento prd vyzkoušet, důrazně vám doporučujeme, aby jste si vysvlékli všechno oblečení, poněvadž vám ho "ohnivák" spálí. Při prdění ohniváka nejen že utrpíte vážné fyzické újmy, ale také způsobíte doživotní trauma očitým svědkům prdu. Pokud budete mít štěstí, vyváznete z toho s popáleninami 4. stupně. Příchod ohniváka poznáte pálením vaší odpadní roury. Nyní vám nezbývá než se modlit k Prdelákovi (tj. antický bůh prdelní soustavy), aby k vám byl milosrdný. Z vašeho řitního otvoru začnou tryskat plameny až do vzdálenosti 5 metrů (proto také doporučujeme, abyste prd vypustili na otevřeném prostranství). Oheň vytryskne asi 6x, v pravidelných, desetisekundových intervalech. Po ohni přichází krátký trysk zpopelněných exkrementů, které následně můžete použít jako složku do kompostu.

2. Technické prdy (**) - Pokud jste technický guru, případně s technologiemi máte citové pouto a vedete s nimi plnohodnotný sexuální život, tak tento prd je něco pro vás. Stačí zapojit nabíječku (od mobilního telefonu, notebooku,...) do zásuvky a druhý konec který se měl zapojit do přístroje si jednoduše narvěte to řitního otvoru. Následně čekejte než z vás očekávaný prd vyjde. Při vypouštění prdu do atmosféry spolu s ním vypouštíte elektrické jiskřičky, zpravidla bývají modré barvy, vzácně se mohou jiskry vyskytovat i barvy žluté. Při zkoušení tohoto prdu si můžete nenávratně poškodit střeva (!).

3. Politické prdy (***) - Politické prdy se přirozeně vyskytují u našich milovaných politiků v české vládě. Je lepší si s těmito prdy nezahrávat. Obzvláště brutální jsou prdy vám velmi dobře známého pana prezidenta Milouše, alias "kunda sem, kunda tam." Prdy ostře zapáchají. Jsou charakteristické svým štiplavým nádechem Becherovky.

4. Nukleární prdy (****) - Tyto prdy vznikají po manipulaci (pozření) se zdroji radioaktivního záření. Patří mezi jedny z nejstrašnějších. Při jejich průchodu ucítíte nejdříve teplo kolem vašeho řitního otvoru a poté můžete zaregistrovat pomocí dozimetru extrémní výtrysk paprsků gama nebo jiných urychlených částic. Takový prd nejde ničím zastavit, žádnou překážkou! Objekty (včetně vás) v epicentru většinou zemřou na akutní nemoc z ozáření.

5. Prd Královský Rozparovač (************) - Tyhle prdy vznikají, když to nestihnete na hajzl a cítíte, že tohle nebude jen takovej malinkatej pšouk, ale extrémní prdel-roztrhající prdbomba. Tyhle prdy vyvolají strašný rozruch, a někdy se i jiní lidi budou snažit identifikovat, kdo za něj může. Původ prdu ještě není jasný, myslím že z Moravstánu nebo jak se ta prdel jmenuje.


Zajímavosti[edit | edit source]

Američtí vědci zkonstruovali tzv. "lapač prdů". Jedná se o pytlovité spodky s nalepenou vložkou, které mají za účel zachycovat smrduté výpary linoucí se z řitního otvoru. Cena se pohybuje v rozmezí 500-1000 kč/kus. Lapač.jpg

Soutěže[edit | edit source]

Tyto soutěže se každoročně konají v obci Prdávko. Velice je oblíbená soutež "Nosní agonie", jež spočívá ve výrobě co nejaromatičtějších prdů v časovém limitu jedné hodiny. Vítěz vyhrává bidet.

(Redaktorky tohoto článku pro Vás, čtenáře, mají také soutěž. Zašlete nám zvukový záznam či video vašeho nejhlasitějšího prdíku na tuto e-mailovou adresu: centrum555@centrum.cz. Vítěz získá námi vychvalovaný lapač prdů.)

Novinky ze světa prdů[edit | edit source]

Pokud cestujete MHD, jistě jste si všimli značky, kterou řidiči musí od nynějška povinně věšet v dopravních prostředcích. Značka dostala název "Stop škodlivým prdům" a už se o ní vedou žhavé diskuze. Účelem značky je zabránit případným úmrtím cestujících kvůli škodlivinám vypouštěných z cizích anusů. Ve veřejných dopravních prostředcích byly proto zavedeny speciální oddíly, kde lidé mohou vypouštět prdíky dle libosti. Ovšem to se nelíbí většině našich občanů, kteří považují nový zákon za diskriminaci vůči chronickým pšoukalům. Budeme Vás informovat, jak se bude situace nadále vyvíjet.


Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní   
Meresjevova Periodická tabulka prvků: Oproti Českopedii nyní s extra prvky navíc!
1H Vodík Hu Homoerectium 1.1Lm Světlan 1.3Ae Éter 1.4Va Vakuum 1.5Hx Hoaxium 1.9Pneu Pneumonium 2 He Helium
3Li Lithium 4 Be Beryllium 5 B Bor 6C Uhlík 7N Dusík 8O Kyslík 9 F Fluor 10 Ne Neon
11Na Sůl 12 Mg Hořčík 13Al Hliník 14 Si Křemík 15 P Fosfor 16 S Síra 17 Cl Chlór 18 Ar Argon
19 K Draslík 20 Ca Vápník 21 Sc Skandium 22Ti Titan 23 V Vanad 24Cr Chrom 25 Mn Mangan 26 Fe Železo 27 Co Kobalt 28 Ni Nikl 29Cu Měď 30 Zn Zinek 31 Ga Galium 32Ge Germanium 33As Arzén 34Se Selen 35 Br Brom 36Kr Krypton
37 Rb Rubidium 38 Sr Stroncium 39 Y Yttrium 40 Zr Zirkonium 41 Nb Niob 42 Mo Molybden 43 Tc Technetium 44 Ru Ruthenium 45 Rh Rhodium 46 Pd Palladium 47 Ag Stříbro 48 Cd Cadmium 49 In Indium 50 Sn Cín 51 Sb Antimon 52 Te Tellur 53 I Jód 54 Xe Xenon
55 Cs Cesium 56 Ba Baryum 57 La Lanthan 72Hf Hafnium 73 Ta Tantal 74 W Wolfram 75 Re Rthenium 76 Os Osmium 77 Ir Iridium 78 Pt Platina 79Au Zlato 80 Hg Rtuť 81 Tl Thallium 82Pb Olovo 83 Bi Bismut 84Po Polonium 85 At Astat 86 Rn Radon
87Fr Francium 88 Ra Radium 89 Ac Actinium 104 Rf Rutherfordium 105 Db Dubnium 106 Sg Seaborgium 107 Bh Bohrium 108 Hs Hassium 109 Mt Meitnerium 110 Ds Darmstadtium 111 Rg Roentgenium 112 Cn Copernicum 113 Nh Nihomium 114 Fl Flerovium 115 Mc Moscovium 116 Lv Livermorium 117 Ts Tenness 118 Og Oganesson
58 Ce Cer 59Pr Praseodym 60 Nd Neodym 61 Pm Promethium 61 Sm Samarium 63 Eu Europium 64 Gd Gadolinium 65 Tb Terbium 66 Dy Dysprosium 67 Ho Holmium 68 Er Erbium 69 Tm Thulium 70 Yb Ytterbium 71 Lu Lutetium 119Žd Židík 120Uup Ununpolium 121Rn Random 122 Ky Kryptonit
90 Th Thorium 91 Pa Protactinium 92U Uran 93 Np Neptunium 94Pu Plutonium 95Am Americium 96 Cm Curium 97 Bk Berkelium 98 Cf Kalifornium 99Es Einsteinium 100 Fm Fermium 101 Md Mendělevium 102 No Nobelium 103 Lr Lawrencium 148Sp Spík
123Bo Bolševikum 124St Stalinium 125Ze Zemanium 126Pk Paroubkium 239EUR Euran 128Fu Prdík 129Sd Smrdík 130 Prudík 131Tp Transprdan
135Deb Debilit 136Im Imbecilit 137Tu Tvrdík 138Bs Bursík 139Mo Mocacium 141An Arogantin 142No Noobium 143Pn Potěmkinium 144Bdsm Úchylík 145Ta Tannwaldium 146ROH Rozvodík 147:) Smajlík 198Chk Chrastík 199Gn Gentellur 200Bt Bortlium 201Dq Drtík
202Rch Rychlík
 
Alkalické metaly
 
Alkalické zeminy
 
Trans metaly
 
Netrans metaly
 
Polometaly
 
Nemetaly
 
Halogeny
 
Vzácné plyny
 
Lanthanoidy
 
Aktinoidy
 
Těžko říct
 
Bolševika
 
Polobolševika
 
Čtvrtbolševika
 
Debilany
 
Smrdony