Kakabus

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Nejhorší je průjem. Ten nezastavíš, ani kdyby ses posral.“

- staré čínské přísloví
Kakabusy jezdí v Rusku zcela běžně.

Kakabus je soustava kadibudek na kolečkách, tzv. soukadibudství. Kdyby byla kadibudka jen jedna, jednalo by se o Kakauto. Jako palivo se většinou využívá cyklomethan, který si vůz vyrábí sám. Jedná se tedy o trvale udržitelný, ekologický provoz.

Využití[edit | edit source]

Hlavním účelem je poskytnout možnost vykonání potřeby tam, kde je kanalizační síť nedostatečná, případně zcela chybí. Mezi místa s vysokou hustotou kakabusů tudíž patří Prdelsk a jiná zaostalá místa, například Moravstán. Své uplatnění najde při masových událostech jako jsou koncerty ezoterických kapel, demonstrace nebo degustace výběrových ležáků.

Uvnitř vozidla se nachází záchody, umyvadla, řidič a hajzlbába, německy WC Oma, která v případě nedostatku personálu může okamžitě zastoupit řidiče a převézt zařízení na strategicky výhodnější místo s větší průchodností a tudíž i ziskovostí provozu. Bohužel, řidičů s plnou kvalifikací a atestem o absolovování kurzu Manažera toaletního provozu, je pohříchu poskrovnu.

Jedním z nejznámějších řidičů byl Milan Čurda, který roku 2005 s hovnocucem kakabusem havaroval a bylo mu naměřeno 8 promile, což je český rekord.

„héa krva frwmg noaso“

- doslový přepis policejního výslechu zadrženého Čurdy

Kakabus lze využít i jako způsob přepravy mezi zastávkami na trase. Řidič cestujícím vytiskne toaletní jízdenku, kterou se v případě potřeby dá vytřít prdel a ušetřiti tak cenný toaletní papír, který je obvykle vydáván v počtu 3 útržků. Požaduje-li zákazník útržků více, je mu účtována přirážka. Množstevní slevy se nevedou.

Doprava[edit | edit source]

Kakabusy zajíždějí na předem stanovená místa v předem stanovených časech. Tyto informace jsou uvedeny na zastávkových označnících. V systému IDOS jsou tyto jízdy označeny hnědou barvou.

Cestující a návštěvníci jsou po celou dobu povinni nejen držet madel, ale i dodržovat Návštěvní řád kadibudky. V tomto obsáhlém svazku se mimo jiné dozvíte, jak správně srát a zároveň přepravní podmínky dopravce, nejčastěji Veolia Transport, který mimo jiné způsobil Dejvický průjem a kakabusy zde byly přítomny po celou dobu tohoto průseru.

Kakabusy jsou nedílnou součástí IDS JMK a všechny linky jsou do tohoto systému integrovány. Je na bíledni, že Jihomoravský kraj se opět překonal a je oparník napřed v poskytování kvalitních služeb obyvatelstvu.

Fotogalerie[edit | edit source]

Další odkazy[edit | edit source]

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní