Zóna placeného sraní

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?


Tento exemplář je něco mezi 4. a 5. typem - Za sraní jako takové se zde neúčtuje ani koruna, ale dochází zde ke znečištění lesa s pokutou v řádech statisíců.

Zóna placeného sraní je nepřesný termín označující několik různých zón. Je tedy třeba si je vyjmenovat.

Zóny[edit | edit source]

1. Hřiště sračkované[edit | edit source]

Sračkovaná, oblíbená společenská hra. (Více zde.)

2. Zóna odměněného sraní[edit | edit source]

O tomto tématu blíže pojednává článek Parlament.

3. Zóna zasraně placená[edit | edit source]

Bobek.svg Tato sekce stojí za hovno

4. Sračková o-zóna[edit | edit source]

Známá též jako exkrementozonová vrstva pluje permanentně v kastratosféře. Je to taková "blána", která ohraničuje prdíky a sublimované výkaly, které se nacházejí ve výšce 25-30 kilometrů. Místa, kde je tato vrstva narušena, odborně nazýváme exkrementozonová díra. Vlivem tohoto neblahého jevu plynné látky unikají, chladnou a padají na zem v podobě tzv. Kyselých dešťů. Ano, milé děti: Se sírou to má hovno společného.

5. Zóna se sraním zpoplatněným[edit | edit source]

Drahé tafiry nizozemské firmy Hounö dovedli lidi až do extrému. Lidé začali srát doma

ZssZ je patrně zónou, kterou si většina člověků vybaví, když slyší termín Zóna placeného sraní. Je to tedy opačná zóna druhého zmíněného významu tohoto spojení. V této zóně se za pouhé vysrání musí platit; bohužel jsou často poměrně draze tarifovány i úsery.

6. Evropská zóna placeného sraní[edit | edit source]

Eurozóna gender-korektně zakázala pisoáry, muži tedy mohou na úlevu ve stoje co? Zapomenout.

Takzvaná eurozóna je soubor speciálně vymezených prostor, kde je nutné kadit v souladu s eurounijními zákony. Záchodový software umožňuje analyzovat aktuální exkrement a umožní detekovat zakázané látky jako jsou drogy, salámy a párky pochybného obsahu nebo marihuanu.

Vše v eurozóně vykaděné pak putuje do podzemní biomasy, která ještě dobře poslouží. Nic tak nepřijde na zmar.


  • Poznámka: Kromě zón se sraným zpooplatněným existuje i zóna se sraním nezpoplatněným. Tyto zóny jsou využívány podstatně více; dle Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnojevských exkrementologů až o 33 % častěji. Vzhledem k faktu, že takových zón je podstatně méně, často se mezi čekajícími frontami lidí přenáší různé nepohlavní choroby; navíc může dojít k sexu a s ním související choroby pohlavní a poruchy svěrače (Více ve článku Dejvický průjem 2015).
Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní