Sračkovaná

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Metla.png

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: Formátově aj.

Sračkovaná v Ukrajinském parlamentu se často promění v požár po tom co někdo z politiků začne házet nedopalky od cigaret

Sračkovaná je kolektivní hra, ve které proti sobě hrají dva týmy o 5-10 hráčích. Tato hra velmi mladá, protože má své kořeny v europarlamentu, kde si jí politici zkracují nudná jednání.

Návod ke hře[editovat | editovat zdroj]

Počet hráčů Nejlépe se sračkovaná hraje v 10 hráčích na každé straně, ale pokud je k dispozici málo lidí, dá se hrát i v pouhých 5 hráčích na každé straně

Příprava hry Každý tým si stoupne z jedné strany stolu a každému týmu je také přidělen papír. Na ten se budou psát nejdebilnější nápady, které je napadnou (Tzv. "Sračky").

Průběh hry Samotný průběh hry je velice jednoduchý. Zvolí se tým, který bude začínat a hráč, který je z tohoto týmu nejvíce nalevo jako první zakřičí tu největší blbost co ho napadá a tu napíše na papír. Potom hodí po jednom ze soupeřů druhého konce stolu nějaký předmět, který má zrovna po ruce. Když se mu trefí do koulí, tak byl hod úspěšný a trefený soupeř je vyřazen. Potom je na řadě druhý tým.

Konec hry Týmy se střídají dokud někdo nepřijde o všechny hráče. Potom se vezmou papíry se "sračkami", které byly v průběhu hry vymyšleny, sračky se přepíšou na kartičky a ty se dají do klobouku, Zástupce poraženého týmu jednu vylosuje a tu pak musí poražený tým nebo poraženým týmem zvolený zástupce splnit.

Příklad: Milan z prvního týmu začíná hru a zařve "Navštiv Miloše Zemana!", napíše svou sračku na papír a hodí po Ondrovi z druhého týmu vidličku. Ta se mu zapíchne do koulí, Ondra zaječí a je vyřazen. Nyní hraje druhý tým. Lojza zakřičí "Dej pusu 80ti leté sousedce", napíše to na papír, hodí po Milanovi židli, ale netrefí se. Pokračuje tedy zase první tým. Po konci hry, ve které zvítězil první tým si druhý tým musí vylosovat jednu ze sraček. Lojza sáhne do klbouku a vytáhne si návštěvu u Miloše Zemana. Musí tak za ním jet na Pražský hrad.

Vliv hry na politiku[editovat | editovat zdroj]

Hru vymysleli politici v europarlamentu, aby si zkrátili dlouhá nudná jednání a kvůli tomu pak také vznikaly nesmyslné zákony jako zákaz používání názvu "Pomazánkové máslo" (Ha! A máme vás eurosoudruzi!). Hru potom přejali i čeští politici. Například Klaus takto přišel na svou slavnou amnestii a Miloš Zeman dostal po hraní této hry "virózu". Podle našich informací měl za úkol se opít a pozvracet korunovační klenoty, ale jako vždycky se zachoval jako srab. Rath měl zase po prohře v tého hře nacpat 7 miliónů do krabice od vína. Nakonec se mu to povedlo, ale oni ho za to chudáka zatkli zlí policisté! Další informace zase hovoří o tom, že G. Bush musel po prohře v této hře zavolat Usámovi, aby mu schodil dvojčat nebo, že Putin takto "vymyslel" útok na Ukrajinu, v jejímž parlamentu je sračkovaná snad vůbec nejoblíbenější.

Domácí verze[editovat | editovat zdroj]

Nemusíte být politici, co mohou schvalovat nesmyslné zákony, abyste si mohli tuto hru zahrát. Můžete po sobě klidně u vás doma házet různými přeměty, vaše sračky řečené před hodem zapisovat na papír a pak je plnit. Nebude to sice taková sranda jako, když Milda dostal virózu, ale přátele tím jistě pobavíte (nebo vykastrujete)

Necyklopedická verze[editovat | editovat zdroj]

To tady nemusíme vysvětlovat, stačí se podívat do historie tohoto článku.