Sběr psích hoven v Praze 666

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Paní Gustě Fučíkové z Prahy 666 bylo za sběr hovínek propůjčeno vyznamenání "sběratelka roku". Vyznamenání předával sám Pavel Bém

Sběr psích hoven v Praze 666 je hlavní poslání městské části Praha 666. Na území obvodu je umístěno přibližně 666 nádob zelené barvy, do nichž musí obyvatelé odevzdávat hovna od psů, prasopsů a prasodlaků. Naopak vkládání výkalů kočkodlaků a kňáv je pod přísným trestem zakázáno. Trus holstřábů se rovněž nesbírá, protože ti poserou úplně všechno.

Statistika sběru psích hoven je zveřejňována v časopise Šestsetšedesátšestka.

Využití takto nasbíraných výkalů je zahaleno tajemstvím. Jisté je že jsou o půlnoci sváženy multikárou na neznámé místo. Další podrobnosti však neodhalila ani PIS a dokonce ani Mosad. Nejnovější hypotézy hovoří o tom, že sušený psí trus je užíván jako palivo na bitevní lodi Primátor Pavel Bém.

Nikdo si už nepamatuje, kdy se se sběrem začalo, určitě je to již hodně dávno, proto někteří občané ve sběru polevují a je třeba je stále novým způsobem vyzývat, aby pokračovali s nezmenšeným výkonem. Když se koše se symboly 666 staly neúčinnými, byly do ulic umístěné nové koše, které samotný Pavel Bém všechny vlastnoručně podepsal.

Švejk2.jpeg „Já znám dva Ferdinandy. Jednoho, ten je slouha u drogisty Průši a vypil mu tam jednou omylem nějakou láhev mazání na vlasy, a potom znám ještě Ferdinanda Kokošku, co sbírá ty psí hovínka…“
Švejk 1/1 - Zasáhnutí dobrého vojáka Švejka do světové války

Způsoby lákání ke sběru hoven na Praze 666[edit | edit source]

Pozor na falešná hovna!
  • Komerční banka přišla s návrhem, dávat pod hovna stokoruny. Tento plán se plnil plný půlrok, dokud se zcela nezadlužila státní kasa. Onen půlrok byla Praha 666 hovenprostá. Vážný problém také nastal, když se na Praze 666 začala objevovat hovna jiná, nežli psí a sběratelé sepsali petici, že pod taková hovna by se měly dávat tisícikoruny. Od plánu se upustilo.
  • Filmové studio Barrandov přišlo s návrhem umisťovat mezi obyčejná psí hovna také hovna psích celebrit. V tu chvíli začal sběratelský hon. Kdejaký šťastlivec mohl svou hovní sbírku obohatit o výsledky metabolismu takových ranařů jako byli Lajka, Goro, bílý pes, Kokakolie či komisař Rex. Ovšem jakmile sběratel narazil na hovno necelebritózní, vztekle jím zpravidla praštil o zeď okolostojících domů. Tajní agenti Barrandovu za dvouměsíční trvání akce potajmu zcela vyplenili muzeum psích hoven v Edinburgu. I od tohoto se upustilo.
  • Mateřská školka Vypustil & Neuhlídal upozornila na mezinárodní stravovací studii, podle které se dětský metabolismus vyrovná s nákazou daleko rychleji, nežli metabolismus dospělého. Školka Vypustil & Neuhlídal, konkrétně Vypustil, navrhla, že by si děti mohly chodit hrát do ulic Prahy 666. Dítě dle Vypustila sežere všechno na co přijde. Od tohoto návrhu se před započetím upustilo, když se přišlo na skutečnost, že tím Vypustil jen vydírá rodiče o větší příplatky na výtvarné pomůcky.
  • Pražská knihovna ve spolupráci s Národním divadlem přišla s revolučním řešením. Ke každému hovnu na Praze 666 implantovat profesionálního herce, který bude procítěným hlasem číst klasiky světové literatury. Hovna se do druhého dne od započetí plánu obsypala posluchači, díky čemuž se psi, pro nedostatek místa, neměli kde vysrat, čímž si poškozovaly organismy, z čehož byli páníčci nesví, díky čemuž o 87 % stoupl výdělek psychologů i veterinářů, z čehož měli zmínění nesmírnou radost. Radost tuto projevovali nezřízeným pitím a oslavami a opilí jezdíc auty, bourali a umírali, kvůlivá čemuž se psychologové i veterináři stali nedostatkovým zbožím a zbytek Prahy začal pociťovat nedostatky Prahy 666 na vlastní kůži. A tak, jedné temné noci, jeden temný občan Prahy 2, šel a utloukl dva herce již zkamenělými hovny Prahy 666. Ostatní herci uprchli.
  • Bezdomovec Jarý přišel s návrhem, že by se vyprázdnění psi mohli vracet do zverimexů a útulků, díky čemuž by na Praze 666 již nemohli srát. Když zjistil, že psi nejsou zálohovaní, od návrhu upustil.


Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní