Nasraná

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Marné pokusy těch, kteří si nechtějí hrát.
Používání dvou pomůcek při hře není zakázáno
Typ herní pomůcky vhodný k eliminaci soupeřů.
Stimulační osobní prádlo pravidla nezakazují
Google uncyc.jpg Nasraná na googleTohle je nejlepší článek na téma „Nasraná“ na celým internetu.

Nasraná je název společenské hry, jež si získává v předvánoční době řadu příznivců. Bohužel se najdou i tací, a není jich málo, kteří hru rádi nemají, ba co víc - snaží se hru bojkotovat a na hráče nezřídka slovně i fyzicky útočí. Nejvíce hráčů můžeme potkat v panelákových sídlištích velkých měst.

Potřeby a pravidla[edit]

Nepostradatelnou pomůckou při hře je domácí mazlíček, nejlépe pes, ale může být i prasopes. Ostatní zvířata nejsou vhodná, neb bývají venčena zřídka. Hra se totiž odehrává na venkovních prostranstvích. Pravidla hry jsou jednoduchá. Hra začíná v okamžiku, kdy se svým miláčkem (na rase příliš nezáleží), opustíte teploučký domov a vyrazíte z domu. Doporučuje se najít skryté či maskované místo, ale ne zase natolik, že by tam lidská noha nevkročila. Tam necháte vašeho psa udělat potřebu. Je-li nasráno, máte první tah za sebou, teď se již jen čeká na tah soupeře. Tím může být jakýkoli kolemjdoucí. Efektivní se ukázaly zejména typy manažerské, právě vystoupivší ze své limuzíny, ale pěkné bývají výsledky i s navoněnými důchodkyněmi oblečené v imitacích kožichů. Vyhráváte v okamžiku, kdy dotyčný kolemjdoucí narazí na čerstvé nadělení a svou podrážkou v něm zanechá svou stopu a je tímto Nasrán. Můžete si připsat body. V případě, že se vám podaří porozumět komentáři "stopaře", máte bonus. Extrabonusové body dostáváte, pokud je kontakt prohrávajícího provázen menším či větším equilibristickým kouskem (pirueta, vrut s prohybem, salto, plesknutí na zem apod.).

Herní nuance[edit]

  • Dlouhodobým pozorováním byla zjištěna přímá úměra mezi velikostí čoklíka (resp. jeho výměšku) a úspěšností hry. S velikostí bobku sice roste pravděpodobnost získání bonusových bodů (viz výše), nicméně roste i viditelnost a tím pádem klesá pravděpodobnost nevědomého našlápnutí. Doporučujeme kompromis. Výše zmíněné lze do určité míry ovlivnit velikostí večerní porce.
  • Rovněž skladbou stravy a tím následnou konzistencí výkalu lze výrazně ovlivňovat průběh hry
  • Při hře se zakazuje používat podpůrné prostředky, jakými jsou například různé typy sáčků, stejně jako odpadkových košů, rozmístěných náhodně nepřáteli hry. Překážet při hře vám mohou rovněž různé typy kibiců, jejichž poznámky typu: "pane...ukliďte si to po svym psovi", lze jednoduše odbýt větou: NASERTE SI! Toto však není ve hře bohužel bodově hodnoceno. Budete-li přistiženi jinými typy lidí, často oblečenými v podivných černých mundůrech s různými nášivkami a odznáčky, nenechte se odradit. Každá zábava přece něco stojí.
  • Body se vám odečítají v případě vašeho nasrání, čili našlápnutí cizí "miny". Proto pozor: nepřihrávejte soupeřům zbytečné body jakýmkoli komentářem. Stejně tak je vhodné si sebou ven brávat podpěrnou hůl, která zároveň výborně poslouží k eliminaci soupeřovy herní pomůcky (bývá někdy provázeno hysterickými scénami protihráčů - nenechte se odradit!).
  • Jestliže se chcet zcela vyhnout ztrátě bodů, doporučujeme posílat vaše miláčky venčit samotné, popřípadě na velmi dlouhém vodítku, dosahujícím až do okna 13. patra vašeho domu.
  • Pravděpodobnost eliminace vaší herní pomůcky zvyšuje nasazování jakýchkoli náhubků či košíku, neboť toto zcela znemožňuje eliminaci vašeho soupeře.


Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDejvický průjem 2015Doktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényHnědá magieHovnoHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní