Lepík

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Panáček muži.png
Jeden ze skalních vyznavačů Lepíka při obřadu Huja-fuja

Lepík je bůh na ho*no. Je vyznáním víry Lepíkovy (viz též lepíkismus) a zároveň centrální a pravodní myšlenkou celého náboženství. Přesto, či snad právě proto, se může bůh Lepík pyšnit největším počtem praktikujících věřících na planetě Zemi i mimo ni.

Zájmová oblast Lepíkova[edit]

Panáček ženy.png

Lepík se zabývá především čištěním našich těl od všeho zlého, tedy formováním konečných produktů našeho metabolismu (v této činnosti jsou jeho spojenci mikrobohové). Ve volném čase Lepík s oblibou sesílá náhlé okamžiky prozření na osoby meškající v jednom z jeho přemnohých chrámů. Okrajovou oblastí Lepíkových zájmů je pak humánní poprava pečiva.

Obraz boží[edit]

Panáček muži.png

Složitá teologická otázka zobrazování některých božstev byla v případě Lepíka prozatímně uzavřena. Lepík není zobrazován, neboť jde o bytost tak ohavnou, že by se z jeho obrazu každý po-tento. Na druhou stranu se neprokázala žádná spojitost mezi braním jména božího nadarmo a střevními potížemi, pročež je toto považováno za lepíkulibé.

Viz též[edit]

Panáček ženy.png

Podstata a zásady církve Lepíkovy

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní