WC (organizace)

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Znak firmy WC

Organizace WC (oficiální název Wysrané Céčko), je spolek spravující toalety na celém území Česka. Považují se za zakladatele hajzlu jako takového. Za opravdového zakladatele firmy a zároveň celého hajzlu je považován poskok Chucka Norrise, Miloš Zeman.

Wysrané Céčko (dále jen WC) bylo založeno zhruba ve 4. tisíciletí př. n. l. kdy vládce Záchodové říše (dnešní území USA) Zemanovous (pradávný předek Miloše Zemana) založil firmu WC. Jeho firma byla tak úspěšná, že se hajzly rozšířily do celého světa.

Ředitel WC Miloš Zeman

WC dnes[edit | edit source]

Od roku 1560 zhruba do roku 2012 je ředitelem WC Miloš Zeman. Ředitele firmy jmenuje prezident USA Chuck Norris, kterému firma WC v plné míře patří.

Příklad, kdy rozhodně musíte zavolat servisáky z firmy WC

Servis[edit | edit source]

Servis je úplně jednoduchý. Pokud máte potíže s hajzlem, stačí zavolat na známé číslo 666751 (ano správně je to prvočíslo) a do 10 minut k vám přijedou servisáci z WC. Pokud hajzl nejde spravit, odvezou si ho a vy jste odkázání buď na sraní na podlahu nebo na sraní ven.

!!!! POZOR !!!! Užívání hajzlů v sousedství je protizákonné, hrozba pokuty 1000 HK (hajzlkorun). Důvod: každé WC má svou databázi bobků a pokud je detekován výjimečný uživatel, Správa WC okamžitě zakročí.

WC v budoucnu[edit | edit source]

Zakladatel ČSSD a WC Miloš Zeman věří, že i nadále bude WC hojně využíván, a plánuje nové modely WC (například WC-SPytlikem - přenosný hajzl tvaru igelitového pytlíku; nebo jeho užití v systému Windows-Wokna, spláchnutí hajzlu pouhým kliknutím myši - dostupné už v roce 2013!

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní