Gymnázium Brno-Řečkovice

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Téma tohoto článku se částečně překrývá se článkem Baterie do berušek.
Učitelská sborovna

Gymnázium Brno-Řečkovice (v hantecu Gympl Brnisko-Řečkany či Gayrec) je supermoderní vzdělávací elitní brněnský ústav, nacházející se v severní části Brna. Díky jeho skvělé poloze mají zdejší elitní studenti možnost pozorovat postupný rozklad skládky Brno bez toho, aniž by byli touto pochybnou vesnicí a jejím klimatem negativně ovlivněni.

Historie[edit | edit source]

Superelitní gymnázium bylo založeno v roce 1993 (několik let potom, co vyhynuli dinosauři). Tomuto založení předcházelo násilné vyhnání retardovaných idiotů ze základní školy, která zde dříve sídlila. Zhruba polovina tehdejších rodičů si tehdy nepřála, aby malé děti kvůli zrušení této školy museli procházet podchodem plným pedofilů, druhá polovina rodičů byla po zrušení základní školy v tomto podchodu viděna každé ráno, jak slintajíc pozorovali malé děti.

Elitní tým[edit | edit source]

P. profesor Polický

Týmu nejlepších evropských "profesorů" vévodí superskvělý mučitel Tuňák, který svým bystrým zrakem nonstop sleduje všechny světové strany. Dále je zde také Polásek, tzv. strýček Pedo, Filouš, který využívá taktiky něčeho jako matiky, olizuje se přesně 1,8krát za minutu a také užívá velice význačných projevů - “Chceš se provětrat?!”, ”Hoši já vás vyrazím”. Velmi význačné je, že neumí jména svých otroků a velmi rád je komolí. Sekačka, jak už její jméno naznačuje, používá zajímavé techniky mučení. Škola vlastní zoologickou zahradu, která se nazývá kabinet fyziky. Nejzajímavějším tvorem této zahrady je oliheň Černá. Vyznačuje se svým vysokým hláskem, pořád stejným výrazem a průsvitnou podprsenkou. Matematiku učí velice oblíbený profesor Regál z Bauhausu (přezdívaný Police, či Polický, občas také plesnivá Brambora), který by nejradši zkopal vše, co existuje. Tento dokonalý vyučující tým doprovázel superskvělý arciškolník Štefan. Ten svým supertalentem opraví naprosto cokoliv pomocí 20 let starých zásob silikonivého tmelu. Toho nahradil jeho syn Roman.

Školu vede ředitel Flustrubka, vynálezce krupkostroje. Bývalá vůdkyně školy byla Führerin Slavíková, která svými taktiky mučení a opravdu silným německým přízvukem vynikala nad ostatními mučiteli.

Unikátní taktiky mučení studentů[edit | edit source]

Tento ústav nemučí studenty pouze tradiční výukou; každý rok je nutí vytvořit scénku na školní majáles. Studenti se pak několik měsíců pod nátlakem tyranských profesorů snaží nacvičit pochybnou choreografii.

K tomuto aktu se také váže legendární třída "SEXTA A" (majáles her, rok 2016), která se prostě vysrala na tento majáles, a potupně nepředvedla žádnou scénku. Následkem toho však žádného skřeta z této třídy nikdo nikdy neviděl a od tohoto majálesu se ze Štefanovy boudy vydávají pochybné, bolestné zvuky.

Někteří učitelé mají natolik charakteristické taktiky, že dostaly své vlastní jméno. P. prof. Zemanová kupříkladu užívá taktiky jménem Gutace, při které profesorka řekne slovo "gut" minimálně jednou za sekundu - jednotka [gut.s⁻¹].

Školní gilotina[edit | edit source]

I tato škola má, podobně jako většina věznic, svůj vlastní časopis. Skupina obzvláště tyranovaných studentů pod vedením Jméno a příjmení odstraněno agentem BIS vydává školní časopis GILOTINA, což je pojmenování velmi trefné, vzhledem k tomu, na jakém místě většina zdejších studentů ještě v době studia v prostorách školy skončí (podobně jako už cca polovina "SEXTY A"). Tento plátek se pokouší co nejlépe zmapovat a studentům sdělit osobní informace o profesorech, aby studenti v případě studentského puče věděli, jak nejefektivněji zaútočit.

Významní absolventi[edit | edit source]

Na gymnáziu studovala Lucka; jedná se o nejinteligentnější osobu žijící v Řečkovicích. V roce 2020 vydala Gilotina exkluzivní rozhovor s touto absolventkou. Zde jsou některé její odpovědi.

Jaký je Váš názor na vzhled školy po rekonstrukci?

"Haf"

Který z profesorů se Vám nejvíce zapsal do hlavy?

"Ahoj, haf"

Chtěla byste nám sdělit ještě něco?

"Půjdu volit. Už jsi volil?"


Děkujeme za rozhovor.

Měření gutace - úpadek užívání taktiky[edit | edit source]

V květnu roku 2021 byla provedena analýza audionahrávky hodiny němčiny prof. Zemanové, jejíž výsledky implikovaly, že zmíněná profesorka užívá taktiky jménem gutace daleko méně, než při distanční výuce.

Z výsledků analýzy plyne, že p. prof. Zemanová řekne slovo (či tvar slova) "gut" průměrně 0.289krát za minutu (0.00481 gut.s⁻¹). Tabulka, na níž je analýza založena, je uvedena níže.

Čas výskytu (GMT+2) Popis
10:57:06 Gut
10:58:06 Gut
10:59:52 Gut
11:02:20 Gut
11:02:40 Gut
11:06:30 Gut
11:06:55 Gut
11:10:09 Gut
11:21:54 Gut
11:25:15 Gut
11:26:27 Gut
11:30:40 Gute
11:32:23 Gut

Jiné ústavy[edit | edit source]

Sponzoři školy[edit | edit source]

Jiné články a odkazy[edit | edit source]

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHnůjHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakabusKakofonieKočičí záchodekLejnovoLepíkLepíkismusLord HovenNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCOHČMPisoárkyPrdelkovicePrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomZasranáWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní