Gymnázium Brno-Řečkovice

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Téma tohoto článku se částečně překrývá se článkem Baterie do berušek.


Učitelská sborovna

Gymnázium Brno-Řečkovice (v hantecu Gympl Brnisko-Řečkany či Gayrec) je supermoderní vzdělávací elitní brněnský ústav, nacházející se v severní části Brna. Díky jeho skvělé poloze mají zdejší elitní studenti možnost pozorovat postupný rozklad skládky Brno bez toho, aby byli touto pochybnou vesnicí a jejím klimatem negativně ovlivněni.

Historie[edit]

Superelitní gymnázium bylo založeno v roce 1993 (několik let potom, co vyhynuli dinosauři). Tomuto založení předcházelo násilné vyhnání retardovaných idiotů ze základní školy, která zde dříve sídlila. Zhruba polovina tehdejších rodičů si tehdy nepřála, aby malé děti kvůli zrušení této školy museli procházet podchodem plným pedofilů, druhá polovina rodičů byla po zrušení základní školy v tomto podchodu viděna každé ráno, jak slintajíc pozorovali malé děti.

Elitní tým[edit]

P. profesor Polický

Týmu nejlepších evropských "profesorů" vévodí superskvělý mučitel Tuňák, který svým bystrým zrakem nonstop sleduje všechny světové strany. Dále je zde také Polásek, tzv. strýček Pedo, Filouš který využívá taktiky něčeho jako matiky a olizuje se přesně 1,8krát za minutu, význačné projevy - “Chceš se provětrat?!”, ”Hoši já vás vyrazím” a velmi význačné je, že neumí jména svých otroků a velmi rád je komolí. Sekačka, jak už její jméno, naznačuje používá zajímavé techniky mučení. Škola vlastní zoologickou zahradu, která se nazývá kabinet fyziky. Nejzajímavějším tvorem této zahrady je oliheň Černá. Vyznačuje se svým vysokým hláskem, pořád stejným výrazem a průsvitnou podprsenkou. Matematiku učí velice oblíbený profesor Regál z Bauhausu (přezdívaný Police, či Polický), který by nejradši zkopal vše, co existuje. Tento dokonalý vyučující tým doprovázel superskvělý arciškolník Štefan. Ten svým supertalentem opraví naprosto cokoliv pomocí 20 let starých zásob silikoniveho tmelu. Toho nahradil jeho syn Roman.

Školu vede ředitel Flustrubka, vynálezce krupkostroje. Bývalá vůdkyně školy byla Führerin Slavíková, která svými taktiky mučení a opravdu silným německým přízvukem vynikala nad ostatními mučiteli.

Unikátní taktiky mučení studentů[edit]

Tento ústav nemučí studenty pouze tradiční výukou, každý rok je nutí vytvořit scénku na školní majáles. Studenti se pak několik měsíců pod nátlakem tyranských profesorů snaží nacvičit pochybnou choreografii.

K tomuto aktu se také váže legendární třída "SEXTA A" (majáles her, rok 2016), která se prostě vysrala na tento majáles, a potupně nepředvedla žádnou scénku. Následkem toho však žádného skřeta z této třídy nikdo nikdy neviděl a od tohoto majalesu se ze Štefanovy boudy vydávají pochybné, bolestné zvuky.

Školní gilotina[edit]

I tato škola má, podobně jako většina věznic, svůj vlastní časopis. Skupina obzvláště tyranovaných studentů pod vedením Jméno a příjmení odstraněno agentem BIS vydává školní časopis GILOTINA, což je pojmenování velmi trefné, vzhledem k tomu, na jakém místě většina zdejších studentů ještě v době studia v prostorách školy skončí (podobně jako už cca polovina "SEXTY A"). Tento plátek se pokouší co nejlépe zmapovat a studentům sdělit osobní informace o profesorech, aby studenti v případě studentského puče věděli, jak nejefektivněji zaútočit.

Jiné ústavy[edit]

Sponzoři školy[edit]

Jiné články a odkazy[edit]

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult BabyBanžo žumpingCařihradDefekační strategie tučňákůDejvický průjem 2015Dobrodružství pana KučeryDoktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFeketevezekényGymnázium Brno-ŘečkoviceHnědá magieHovnoHovnodaHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusLeslie Nielsen na ZpovědniciNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoryjeŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666Smrad (veličina)SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC kreativecWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní