Gymnázium Sokolov

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Adult neon.gif Mezinárodní Organizace Prostitutek
Je uspokojena z tohoto článku tak moc, že si dovoluje za niklák schválit tento článek
Budova gymnázia vypadá na první pohled velmi chytře, ovšem když vejdete, tak už tak okouzlení z inteligence nebudete. Povšimněte si skvělých velkých oken ve čtvrtém podlaží.

Gymnázium Sokolov a Korejské Krajské vzdělávací centrum (všichni mu stejně říkají zkratkou GYMSO,1946-současnost) je nejlepší sokolovský ústav pro zcela zjevně chytré a zvídavé děti. Často konkuruje a povyšuje se nad ostatní školy v Sokolově jako např. ISŠTE Sokolov,SŠŽ Sokolov (lidově „děvkárna“) nebo SOA Sokolov. Součástí ústavu je i tzv. Krajské vzdělávací centrum které organizuje další vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). V podstatě se jedná o školu pro učitele z celého Karlovarského kraje, jelikož sami učit neumí.😂

Výuka[edit]

GYMSO zvídavým dětem nabízí 3 typy studia:[edit]

 • 4leté gymnázium 79-41-K/41 na kterém jste nečekaně 4 roky (tzn. nejmenší zlo). Tyto třídy mají označení Cé a Dé( jako c. d. )
 • 8leté gymnázium 79-41-K/81 na kterém jste již očekávaně 8 roků (tzn. největší zlo). Tato třída má označení A(jako Andílek)
 • 6leté gymnázium 79-41-K/61 na kterém jste opět očekávaně 6 roků (tzn. „mezizlo“). Do této třídy se hlásí nejčastěji mentálně narušení jedinci a jedinci s poruchami učení. Tato třída má přírodovědné zaměření, které se projevuje pouze v hodinách navíc a má označení (jako Blbeček).

Mimo to dokonce nabízí i:[edit]

 • Hodně volitelných předmětů (cca 2-3).
 • Kvalitní výuku cizích jazyků (češtinu a tak…).
 • Knihovnu, která má těch 12 000 svazků zbytečně jelikož tam nikdo nechodí.
 • Velmi dobře vybavené laboratoře chemie,biologie a fyziky kde jste rádi, že vám teče voda vedle stolu.
 • Kvalitní a stabilní Wi-Fi připojení ZDARMA po celé škole (no dobře no… Tak funguje jen někdy a na určitých místech).

Budova[edit]

Aula ústavu, někomu připomíná spíše spací místnost.

Celý obrovský komplex ústavu je rozdělen do 4 pavilonů. Pavilon A,B,C a pavilon D. Prostředí pavilonu D je relaxační zóna a měl původně sloužit k odpočinku studentů po náročném studiu. V současnosti se však ale využívá spíše k setkávání nechutných a perverzních párů, které svoje prasárny nemůžou nechat na doma. V přízemí na pavilon A volně navazují šatny, které zůstavají uklizené a čisté cca hodinu od začátku vyučování. Čtvrté podlaží je známé především svojí teplotou. Systém oken ve čtvrtém podlaží byl vymyšlen skvostným architektem tak dokonale, že koncem jara a v létě připomínají místnosti spíše pec pro židy, než místnosti elitního gymnázia. Pokud máte chuť a jste vášniví zahrádkáři tak si můžete v rozlehlém skleníku v jedné z tříd vypěstovat třeba rajčata(Máří*hanu. Po celém komplexu se můžete pohybovat pouze po jednom schodišti, přestože jsou dohromady 4. Zbylé 3 jsou prý únikové a studenti na něj mají zakázaný přístup (co kdybyste náhodou na schodech spadli a nikdo vás tam už nikdy nenašel). Za zmínku rozhodně stojí i aula gymnázia pro 180 lidí. Pro tuto oblast se používá písmeno E a neřadí se k dalším pavilonům. Prostě je to taková velká místnost kam vás nastrčí na záživnou besedu, u které usnete (alespoň zabijete pár hodin např. matematiky).

Vedení[edit]

Do této skupiny se často chybně řadí i správce ústavu p. Ladislav Zoubek, který je ovšem bohužel pouze správce budovy a nemá absolutně žádnou moc. I přesto se ho ale většina studentů bojí a raději nesedí na topení, nestrkají nic do zásuvek a poslušně nosí přezůvky. Teď k vedení již zmíněného ústavu. Společně si nechávají říkat „Velká trojka“ (podobně jako Churchill,Roosevelt a Stalin za Druhé světové války).

Jde o tyto osoby:[edit]

 • RNDr. Jirka „DJ“ Widž - současný ředitel sokolovského ústavu. Ve svém volném čase rád komponuje hudební hity dnešní zkažené mládeže (tfuj na ní!).
 • Mgr. Pája „Šváchys“"FrajaPaja" Švácha – nový zástupce, který od 1.7.2017 nahradil dosluhující Danču Částkovou. Hlavním kritériem výběru byly zřejmě Pájovo enormně velké znalosti práce na PC. Jeho posláním bude dělání rozvrhů a celá škola se na jeho rozvrhy těší jako prase na porážku.
 • PaeDr. Lenča „Dostálka“ Chvalová – druhá zástupkyně ředitele a skvělá učitelka češtiny. Její hlavní náplní práce je zařizování velmi záživných přednášek,besed v aule ústavu a různých dalších kulturních akcí ústavu.
Sokolovský ústav má svojí dokonalou kopii i na Google mapách.