Gymnázium Jistého Sarlatána Makala v Bnl-Stb

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


historie

'Gymnázium bylo založeno 32. 13. 1913, jako ústav pro zvláštní případy podivně (ne)nadaných dětí a mládeže v Brandejse nad Labem-Staré Bolehlavi. Původní název ústav pro zvláštní případy podivně (ne)nadaných dětí a mládeže byl změněn na gymnázium poté, co rodiče jistého chlapce (jméno nemohu zveřejnit kvůli GDPR) si zaplatili 666 jednotek univerzální měny (víček od plastových lahví) a 6,66l okeny (samozřejmě, aby měli čím mýt okna), aby se z ústav pro zvláštní případy podivně (ne)nadaných dětí a mládeže stalo Gymnázium Jistého Sarlatána Makala, který zde měl jistou dobu ordinaci a také zde skládal básně ( např. óda na homeopatii ',můj frekvenční generátor,  ó urinoterapie atd... Stalo se to někdy v roce 1912 př. n. l. Náš ústav neměl od roku 1913 do roku 1927 vlastní budově, proto sídlil v místní základní škole Palachova (psychiatrické dětské léčebně) nejblíže výrobny jakýchsi nehezky vonících (nedýchatelných), jedovatých a občas i žíravých látek (školní jídelny) . V roce 1927 byla omezena činnost nedaleké místní pěstírny konopí a tak tato budova byla vojensky obsazena gymnazisty. (kdesi na půdě se stále pěstuje) Poté se nic zas až tak zajímavého nedělo, jen v 50. letech uniklo do prostor ústavu bolševikum a v roce 1973 se jistému studentovi podařilo (omylem) vyrobit nitroglycerin a důsledky si lze představit. v 90. letech byla ovládnuta čelákovickou mafií, která začala používat budovu k původním účelům (jestli jste zapomněli původní účel budovy, přečtěte si článek znovu) a chtěli dopřát svým ratolestem asi lepší vzdělání, než v čelákovickém ústavu pro děti  a mládež s velkými problémy s výtržnictvím a různými jinými trestnými činy určenými pro převýchovu (pasťák). Proto chodí do našeho ústavu mnoho lidí (většina) z Čelákovic.

přijímací zkoušky

Abyste se na naši školu dostali a dokázali že jste dostatečně podivně (ne)nadaní musíte složit přijímací zkoušky co nejlépe nebo můžete podplatit učitele opravující testy. Testy vymýšlejí lidé z ústavu někde v Zermattu, kde si celoročně užívají a poté vymýšlejí testy s mnoha chibamy, které potom dodávají do ústavů nebo za velké peníze prodávají. Studenti mají v den přijímacích zkoušek volno, aby je uchazeči nepodplatilia oni jim neřekli řešení, které stejně neznají. Protože členové čelákovické mafie stejně podlatí opravující, aby jejich děti nemusely na čelákovický ústav, tak se tam dostane obvykle mnoho čelákovických, kteří by zkoušky nesložily.

Výuka

Výuka začíná obvykle v 7:65, tedy pokud se učitel neopozdí. Pokud se opozdí je nebezpečné vlézt do třídy, ale to je ještě nebezpečnější když se neopozdí. Co se děje s učiteli kteří přijdou včas vám bohužel nemohu sdělit. Výuka obvykle probíhá tak, že učitel něco kecá a nikdo ho neposlouchá. to nejdůležitější, co jsme se zde naučili je zde.


matematika: To nejdůležitější, co jsme se naučili je, jak vypočítat objem železničního náspu, délku ramene trojúhelníkového sponu atd...

chemie: To nejdůležitější, co umíme je, že astat necháme fyzikům a chudák vodík má jen 1 proton a elektron.

fyzika: Zemřel stephen Hawkins.

hudební výchova: píseň o letním táboře SS summertime sadness

přírodopis: žáby si lezou při rozmnožování na záda, ale lidé ne.

zeměpis: nic podstatného si nikdo nepamatuje

dějepis: stejně jako u zeměpisu

výtvarná výchova: stejné jako u dvou předchozích

občanská výchova: do kytek se nelije přesnídávka

český jazyk: důležitost mezilidských vztahů

anglický jazyk: druhý význam slova rubber a to že diplomati chodí na záchod když mohou a ne když musí

německý jazyk: jak se řekne německy železniční násep, patro pro labužníky, místo, kde se stýkají hranice 3 zemí atd…

španělský jazyk: slovo mierda (něco jako anglické fuck)

žazyk (francouzský jazyk): zbytečnost tohoto jazyka

informatika: expení dobyvatele

tělesná výchova: jak správně simulovat při fotbale


studenti

'Rád bych je popsal jmenovitě a trochu některé podrobil kritice, ale nařízení EU o ochraně osobních údajů mi to zakazuje. Druhým důvodem je, že nechci být popraven spolužáky. Studenti jsou obvykle dvojího pohlaví a zájmy mají velmi různorodé. Je tu mnoho ničitelů školního majetku, tak iřiťolezců', expitelů atd… Je tu mnoho zvláštních lidí např. homeopaté, marxisté, leninisté, anarchokapitalisté, anarchoprimitivisté, stalinisté , míšenci, extrémistické feministky , pacifisté , vodní skauti, suchozemští skauti, pionýři atd…

Školní jídelna

Bohužel, naše škola nemá vlastní jídelnu a ani na ni nejsou peníze, proto se chodí do výrobny jakýchsi nehezky vonících (nedýchatelných), jedovatých a občas i žíravých látek (školní jídelny) na mítní základní škole (dětské psychiatrické léčebny). Je to krásná budova v socialistickém slohu krásně se hodící pro tento účel. Jídlo je v 74% nepoživatelné, v 24% poživatelné a ve 1,9998% ucházející, v 0,0002% dobré. Obvykle je to UHO nějakým jiným způsobem upravené, jestli chcete vědět více přetěte si kuchařku UHO stokrát jinak. UHO se u nás vyrábí ze směsného odpadu a bioodpadu (proto se snažte vyhazovat co nejméně věcí, ať to pak nejíte, ale nechci vás nabádat k tomu, abyste házeli odpad do přírody). K omáčce je obvykle maso. V mase se téměř vždy vyskytuje speciálně vyšlechtěný druh tasemnice školní . Larvy této tasemnice se přidávají do masa pro zvětšení objemu a hmotnosti. Bohužel tato tasemnice přežívá i teploty kolem 500 °C, takže bod varu vody hravě zvládne. Tato tasemnice přenáší mnoho nemocí a v jejích buňkách se snadno ukládá bolševikum, kterým je školní jídelna zamořena, takže mnoho lidí se nakazilo komunismem. Profesor GDPR tvrdí že tasemnice školní se vyskytuje až v 105% školních jídelen.