Barney

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Barney
BarneyID.jpg

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (Animalia)
Kmen: vycpaní (Plyšus)
Podkmen: ocasovití (penisus)
Druh: Barney Nedočkavý

(Barneus Fakanosahus)


Barney je dětimilující fialovočký dinosaurus, které láká na melodické nevtíravé písničky, vroucí objetí a svůj masivní ocas.

Výskyt a charakteristika[edit | edit source]

Dle neověřených teorií je Barney buď z jiné planety, nebo jiné dimenze. Každopádně se nedá zjistit, kdy přesně se vyskytl. Návrhy radikálního křídla našeho vědeckého týmu, aby byl dotyčný lapen a přeříznut za účelem spočítání letokruhů nebyly Radou pro televizní vysílání vyslyšeny. Za použití sofistikované analýzy Hospoda-osumpanáků-záchytka dle metodiky páně Jelcina jsme odhadli stáří na 68 let, což je shodou okolností věk Jana Nedvěda.

Barney je mohutný dinosaurus fialové barvy. Vzhledem k oblosti jeho sedací části a celkového vzezření bývá titulován jako Fialová prdel, nicméně toto označení nebylo schváleno Evropským údem pro lidská práva, takže jako politicky korektní označení bylo schváleno Fialové ukončení zažívacího traktu.

Barney a jeho přátelé[edit | edit source]

Barney a jeho přátelé je spektakulární marketingová show za účelem podpory kladného vztahu k dětem. Barney zde společně se svými pohůnky předvádí roztodivné kejkle, skupinové tance a nedospělé hry tak, aby nabudil u dětí touhu se k někomu přitulit. Děti si posléze zvykají na intimní dotyk a tisknutí se ke genitáliím větších jedinců a omezí se tím žaloby na církev.

Barneyho rozsah a apetit nabývá monstrózních rozměrů. Původní specializace na nedospělé hošíky záhy vystřídala honba za kvantitou, čímž se pořad stal genderově vyváženým. A protože svým zjevem obloudil nejednu dětskou hvězdu, zástupy členů jeho sekty se úspěšně rozrůstají.

Například u Seleny Gomez, která taktéž prošla jeho pořadem, se mu podařilo vybudovat utkvělou představu o kvalitě svého zpěvu a pochybnosti o její sexuální orientaci. Selena posléze není schopna fyzického vztahu s muži a uchyluje se pravidelně do náruče Justina Biebra, což je jak známo lesbička.

Sekta se stala mnohokráte předmětem žalob podaných k civilním soudům, leč ke spravedlivému soudu nedošlo, neboť zatím každý soudce, který dostal spis k dispozici, účinkoval ve výše zmíněném pořadu.

Kauza "Teletubbies"[edit | edit source]

Aféra Teletubbies, svým rozsahem a krvavostí srovnatelná snad jen s aférou Watergate a Blanka, vznikla z hluboce zakořeněné nenávisti vůči konkurenci. Když barevné kvarteto dosáhlo své popularity díky hlubokomyslným textům (např. nezapomenutelný výrok "Bude puding, bude puding!") a Barneymu logicky hrozil masivní odliv jeho fanynek a Fanoušků, svolal Barney, celý fialový vzteky, své věrné. S pomocí zákeřného a snadno podplatitelného Sluníčka pronikl do jejich země a sekáčkem naporcoval všechny králíky okolo. Než stačil neočkované ušatce dodat do spřáteleného teroristického pořadu Babicovy Dobroty, byl odhalen zmatenou Lálá, která freneticky opakovala slovo "červená". Barney zpanikařil a dotáhl svůj hrůzný plán do konce. Členové Teletubbies z neznámých důvodů posléze pobíhali po studiu, dželi se za hýždě a křičeli "Bude šití, bude šití!".

Později unikly na internet fotografie z večerní intelektuální diskuze zmíněného kvarteta na téma ostrosti sekáčku a krvácivost plyše.

Další trestné činy[edit | edit source]

Barney má kromě zneužívání dětí a vraždění svých konkurentů ještě na svědomí několik závažných trestných činů. Jedná se o veřejné tajemství, že Barney se několikrát v opilosti pokoušel napadnout veřejného činitele svým ocasem, řídí svůj luxusní vůz v opilosti, neodvádí poctivě daně a protřepává v obchodech Coca-Colu.