Onán

Z Necyklopedie
(přesměrováno z Onanie)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Barbar Onan.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Porflag.png
Portugalcoa.png
.: VAROVÁNÍ :.
Tento článek je v souladu
s
velkoportugalskou ideologií !!!


„ḥawwāmtī mumtil'ah bi'anqalaysūn“

- Ali volá o pomoc

Onán (či Omán) je stát, který se nachází v levé dolní části Asie, někdy nazývané Slizkým východem. Jak je patrné z jeho názvu, Onán se stal známým zejména pro svůj chov vzácných jednorožců, jejichž jedinou potravou je Adelaide kratzmari. Export těchto jedinců je opěrným bodem onánské ekonomiky, kterou drží nad ropou jen vývoz přebytečného pouštního písku. Formální název tohoto státního útvaru sní Nejjasnější Onanát.

Onán má tři sousedy. Jmenují se Saúdská Arábie, Slepené arabské emiráty a Jemen (čti Jelen). Hlavním městem země onánské je Mlaskat. Dalším významným městem je Suchar. Ve své historii byli podrobeni velkoportugalskou říší.

Většina země je pokryta pouští. V některých oblastech, mezi pouštěmi a mořem, je však úrodná půda, vhodná pro pěstování sladkých plodin, vzdáleně příbuzných s banány, onánů. Ty pro vývoz nejsou až tak významné, neboť jsou zkonzumovány domácí poptávkou. A ta je markantní.

Onánské pobřeží je ve 21. století dlouhodobě sužováno somálskými silničními piráty.

Dějiny[editovat | editovat zdroj]

Armáda Slepených emirátů pochoduje k Onánu

Podle odvěkých legend vládla Onánu tisíce let před příchodem Mohameda bájná Stará Božstva (Old Gott's Crew). Tehdy byl Onán bujnou, zelení pokrytou krajinou a Stará Božstva nijak nezasahovala do života Onánců a byla tedy pouze spectatory.

Staletí střídala staletí, konflikty střídaly konflikty. Nevinný onánský lid jen přihlížel znovuvzestupu sousedských Slepených arabských emirátů pod taktovkou šejcha al-Dofa, který podruhé v krátkém časovém sledu okupoval Onán. I když byly emiráty nakonec poraženy a Onán osvobozen, po dvou velkých válkách se muselo začít odznova.

Zatímco sousední státy, v čele s Jelenem, začaly pomalu vzkvétat, v Onánu se k moci dostala levicová strana. Všichni lidé si nyní byli rovni, ale nebyli svobodní. Tento stav trval po 40 dlouhých let, kdy znenadání propukla prapodivná revoluce, při které ale nezemřel jediný Onánec. Tento druh revoluce, kdy nedošlo k úmrtí, je velmi vzácný a vedle onánské revoluce byl zpozorován jen jedinkrát, o tisíce let později v jednom ze středoevropských států.

Archa Balúova

Onánci doufali v lepší budoucnost, ale dostalo se jim jen částečné svobody a rozkradeného státu, jemuž vládli ti samí lidé, kteří byli nezřídka členy dřívější, tolik nenáviděné, sociální strany. Onán upadal.

Pohled na skomírající, kdysi bohatou a vzkvétající zemi přinutil Stará Božstva k akci. I sestoupil nejvyšší z Bohů al-Dnas na zem a přivolal si k sobě jednoho z největších kritiků situace, Balúa íbn Šatúa. Doporučil mu svolat všechny dobré, vykořisťované lidi, nesouhlasící s tím, co se dělo. S jejich pomocí měl vystavět gigantickou nepotopitelnou loď, která měla přečkat zkázu té zkažené země. Osudového dne byla stavba lodi dokončena. Balú shromáždil věrné a nastoupil s nimi na Archu. S sebou vzal také některá zvířata i část vegetace, která byla nenáročná na životní podmínky. Z paluby Archy přeživší Onánci sledovali, jak jejich zemi a vše co znali zasypává písek z písečné bouře, vyvolané al-Dnasem. Zkažený svět byl pohřben pod kvadriliardami zrnek písku. Množství písku bylo tak velké, že se dosypal až k Izraeli.

Osud Archy byl ovšem nešťastný. Onánci byli příliš zaneprázdněni sledováním pískové potopy světa, aby dávali pozor na plavbu. Neřízená Archa tak narazila do jednoho z utvořených pískovců. V přední části lodi se vytvořila trhlina a do lodi začal téct písek. Bohužel, trhlina zasáhla více pískotěsných komor, než-li mohla loď zvládnout. Balú nařídil osedlat velbloudy, avšak těch bylo nedostatek pro celou posádku. Ostatní, na které nezbyl velbloud, se buď pokoušeli udržet na potápějící se lodi nebo panicky skočili dolů, přímo do vařícího písku. Navíc se začaly vytvářet písečné víry, jak Archa klesala. Tato tragická událost stála život téměř dvou třetin osádky, naštěstí se již nikdy v historii neopakovala. Přeživší začali budovat svůj nový, společný domov.

Cestovní ruch[editovat | editovat zdroj]

Onánka Fatime se nechala vyfotit i pro Playboy

Pro cestovní ruch a taktéž hospodářství byl zásadní výskyt mořských panen při pobřeží regionu al-Šukíja. I přes nevoli ženské muslimské komunity zde byly vystavěny speciální hotely, vhodné pro mužské suchozemce i ve vodě žijící panny. Hotely nabízejí spoustu zájmových činností, zahrnujících i společné pojídání onánů. Nová rekreace přitáhla muže z různých koutů světa, často z USA a Německa, jelikož se ukázalo, že mořské divošky jsou velmi atraktivní.

Odmítavost ženské části onánské populace byla logická. Kritizovaly tyto hotely pro jejich nápadnou podobnost s atlanticko-západoevropským jevem zvaným v arabštině بيت دعارة neboli bo-rdel. Spekulace o existenci mořských paniců se nikdy nepotvrdily, mohly však být příčinou onoho negativismu u onánských žen.

Zahraniční vztahy[editovat | editovat zdroj]

Vztahy s Českem[editovat | editovat zdroj]

Onán a Česko nijak pevné vztahy nepěstují, pro což není ani vhodné podhoubí. Česko Onánu závidí hospodářské úspěchy v mnoha odvětvích, zejména pak boom sexuálního průmyslu. Onánská al-Šukíja se stává novým centrem erotického, sexuálního a pornografického světa a znamená tak úpadek dříve skvostných českých závodů, jako byla teplická E55. Naopak Onán Česku záviděl nesobeckého a moudrého, ale opravdu moudrého panovníka Václava Klause.

Vztahy obou zemí se rapidně zhoršily zvolením islamofóbního Miloše Zemana prezidentem ČR.

Vztahy s Čečenskem[editovat | editovat zdroj]

Onán nemá žádné vztahy s Čečenskem. Nic nenasvědčuje tomu, že by se to mohlo v průběhu století měnit. Následující 16. století ale může být vše jinak.[1]

Vztahy s Izraelem[editovat | editovat zdroj]

Vztah k Izraeli? Není to snad jasné?! ALLAHU AKBAR!

Zdroje[editovat | editovat zdroj]

  1. MUHAMMAD, Abdullah; Klid, vole, islamisti maj jinej kalendář… [cit. 1432-08-08] [1]

Země Koruny české BohemiaBójskoBudvajzskoBrněnská republikaČeskoČeská říšeČeskoslovenskoČeskoslovenská říšeČeskotskoHoráckoChacharstánChánovIslámský stát v TeplicíchJesenická republikaJirenský sultanátJižní ČechyKatolická AOKarlovarské VelkovévodstvíKlesterlieKrálovství Ul. MíruKrhútistánKřivočeskoLabe nad ÚstímLužiceLužistánMaleschauMexxikoMongolská kolonieMoravstánNRVKOsoblažskoPráglSámova říšeSlezmorčeSkalická velkoříšeSlizkoSudetenlandŠimonovská federativní republikaTěšínskoTuzemskoValašskoVelká MoravaVietnamVysočinaZarakovnickoŽernovská říše

EvropaAlbánieAnglieBaskickoBavorskoBělehradský pašalíkBelgieBěloruskoBulharskoČerná HoraČeskosaské ŠvýcarskoČtvrtá říšeDámskoDánskoEstonskoFinskoFrancieChorvatskoIrskoItálieIslandIslandský státKatalánskoKosovoSA KosovoKurvystánLiberlandLichtenštejnskoListenbourgLitvaLotyšskoLucemburskoMaďarskoMalá BritánieMoldavskoNěmeckoNDRNizozemskoNorskoNultá říšePolskoPortugalskoRakouskoRumunskoŘeckoSealandSeverní KyprSeverní MaďarskoSicílieSkotskoSlovenskoSlovinskoSrbskoSRDVatikánSvobodné město HamburkŠpanělskoŠvédskoŠvýcarskoUkrajinaWalesOsmanská říše

Kdó de pořád doléva, octné se vprávo

AsieCajzlistánČečenskoČínaIndieÍránIslámský státIsraelJaponskoJižní KoreaKatarKazachstánKLDRKurvajtLibanonMíránMongolskoOnánOlympijští sportovci z RuskaPakostánRuskoRusko podle západuSovětský svazStanSýrieTaiwanThajskoTibetTureckoTurkmenistánTydlistán

AfrikaBurkina FasoEgyptGambieJihoafrická republikaKarlovarská Jihozápadní AfrikaLibyeLSRNigérieMoravská Jihovýchodní AfrikaSomálskoSúdánTogo

AmerikaArgentinaAztécká ŘíšeBrazílieGrónskoJamajkaKanadaKolumbieRepública Socialismo o Muerte de CúbaMexikoSpojené státy americkéUruguayVenezuela

AzuraBilírieKatowská federaceSolovijstersko

OstatníAbsurdistánAntarktická říšeAtlantidaAustrálieBanánová republikaÇek CumhuriyetiČudlíkistánDámskoGighaHavajHněďKrakoziaKrálovství kněze JanaLiberlandNový ZélandPapu PapuPirátský státSadistánSeychellyTokelauUsámova říšeZeleň

StatistikyStáty podle počtu obyvatel