Patriot

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Patriot"

pojednává o opačném tématu než článek Liberál.

Patriotismu se nevyhnula ani Milena Velba

„Vlastenectví je mizerná ctnost. Co takhle sex?“

- Oscar Wilde

Patriot (též vlastenec nebo krokot) je příklad naivního člověka, který bláhově věří, že jeho národ a jeho zvyky přežijí velkou invazi Indů, Číňanů a Afričanů.

Obecný popis[edit]

Typický patriot bělošského zbarvení

Patriot je rozeznatelný od okolí velmi snadno. Zpravidla totiž nosí nějaké označení, např. tričko s vlajkou daného státu či židovskou hvězdu, čímž na sebe upozorňuje a zároveň varuje, že je kdykoliv, třeba i na WC, připraven hájit zájmy svého národa.

Osoba postižená patriotismem se pod vlivem světa stahuje do sebe (regrese) a vrací se do dětských let. V tomto stádiu vidí svět podobně jako dítě – jednoduše, černobíle (dobří černoši × zlí běloši atd.).

Český patriot[edit]

Český patriot je obvykle vyholený pořízek, který má rád svou ženu, pivo, fotbal a Kabáty. Příjmení má sice německé, ale foneticky přepsané do češtiny. Aniž by to kdy tušil, je „bílým negrem“ – všichni lidé totiž pochází z Afriky.

Americký patriot[edit]

Americké patriotky

Správný americký patriot ví, kde leží Texas a neví, kde leží Španělsko.

Čínský patriot[edit]

Patriotů-Číňanů je na světě přeci jenom více než ostatních patriotů. Ze zásady nenávidí Tajvan a dalších 200 národů a nepořizuje si věci vyrobené jinde, tedy kupuje pouze domácí výrobu. Také proto má plný byt.

Související[edit]


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid