Průměrný občan

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Aby mohla vláda, média, kazatelé jediné pravdy či jakákoli jiná mocenská složka na někoho svalit své chyby, řekne, že si to přál Průměrný občan.

Barva, vůně, chuť[edit | edit source]

Nevíme jak v cizině, ale v Čechistánu je má průměrný občan takovou nahnědlo-žlutou barvu. Vůni pak má kulatou, příjemně zemitě kořeněnou, s drobným štiplavým ocáskem, až vám vyhrkne sopel a štípou oči. No jen si jeďtě za vedra šalinou, však uvidíte, jestli uvidíte. A uvidíte, že neuvidíte.

Chuť se nikomu z našeho týmu nepodařilo zjistit, neboť se vesměs jiných lidí obáváme a nedůvěřujeme lékařským ústavům. Máte-li někdo možnost někoho oblíznout, dejte pak vědět.

Pohlaví a sexuální orientace[edit | edit source]

Jakkoli se to zdá z lingvistického pohledu logické, průměrný občan není mužského pohlaví. Vzhledem k faktu, že mužů i žen je zhruba stejně, pak dotyčný občan nemá mezi nohama nic, zato je vlastníkem jednoho prsu. Podle posledních sociologických průzkumů a guerilového osahávání v metru a jiných dopravních prostředcíh, pečlivě zprůměrováno statistickou metodou, má průměrný občan velikost košíčku B a kousek. B jako bluma. Bohužel. Narozdíl od normálního občana se tato velikost naštěstí časem nemění a neklesá k zemi vlivem gravitace.

Průměrný občan též nevykazuje žádnou sexuální orientaci, není to tedy ani heterosexuál ani homosexuál ani bisexuál, ale monosexuál. Musí si tedy vystačit sám. Je též jednou za život gravidní, což bylo předmětem hlubokomyslných filozofických debat na téma autoanální sex, neboť řečený subjekt nedisponuje pohlavím. Proto také politici před volbami lezou průměrnému občanovi do prdele.

Politické smýšlení[edit | edit source]

Bylo-li by na tvrzení politiků zbla pravdy, pak je průměrný občan z politického hlediska úplný chameleon. Každý politik tvrdí, že tento volí právě jeho a tak jsme se rozhodli i tuto část prozkoumat. Zjistili jsme, že přirovnáme-li politickou scénu k zadnici, průměrný občan ví, že celá společnost směřuje přesně do středu. Průměrný občan je tedy uvědomělý občan. Uvědomělý beznázorový občan.

Elektrické vlastnosti[edit | edit source]

Průměrný občan navzdory častému napětí neklade odpor. Což je poměrně překvapivé, protože takový zástup průměrných občanů přitom vytváří hlavní proud dění.

Soplečenské vztahy[edit | edit source]

Mezi oblíbené věci zkoumaných subjektů řadíme uctívání Hospodina a sledování substituce lovu v kouzelné skříňce, kterou každý průměrný občan vlastní ze čtvrtiny. Průměrný občan vlastní též polovinu dvojkola a skoro celý luxusní automobil. Průměrný občan potkává rád jiné průměrné občany a společně pak velebí volené představitele a tomu se pak říká demonstrace, milé děti.

Průměrný občan též pije 143 l piva ročně a z křečků, kteří běhají v mlunostrojích vydojí asi polovinu z 2,5 MWh energie. Je to tedy člověk milující světské radosti (někdy i sovětské) a nezhasíná na WC. Chudáci křečci.


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid