Kulové

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Vesmír je nekonečný a je tam kulové..

Jiří Grygar

Charakteristika[edit | edit source]

Velkakulova.jpg
  • Kulové- Se prolíná naším životem od malých plenek po velké pleny. Je to vlastně vesmírná brána, propletená a pokroucená a vedoucí časoprostorem do třetí dimenze. V Kulovém zmizí vše, co se octne nadosah a z Kulového nevyleze nikdy nic kvalitního. Její vstup se denně natírá pastou s Měsíční vůní, aby při průletu nedocházelo k odřeninám. Pokud ji pozemšťané včas nedovedou otevřít - bývá zle.
  • Velké kulové- Je šíleně velká kulatá díra vedoucí někde do zatracení. Ostatní charakteristika je jako viz. Kulové.

Zatím se nepodařilo zjistit co je v Kulovém, nebo co se nachází na konci Kulového. I když vchody do těchto míst jsou velice časté. Existují lidé, kteří se různými průzkumnými metodami ( jazykem, prsty i penisem ) pokoušejí zjistit o co se v tom Kulovým jedná, ale jejich snaha obvykle skončí hned za začátkem. U nás i ve světě existují šílení učenci, kteří ji zkoumají různými přístroji, ale ti zarytě mlčí. Nám plebejcům tvrdí, že jde jen o hovno.

Vliv kulového na ekonomiku[edit | edit source]

Kulové po druhé světové hádce[edit | edit source]

Kulové se v České republice začalo prosazovat v r. 1953 při měnové reformě, kdy občané dostávali místo korun Kulové a tímto krokem se uchytilo i v naší ekonomice. Zvítězila teorie ruského ekonoma Alexandra Ivanoviče Minusova, kdy vznikla rovnice V práci děláš kulové => za práci dostaneš kulové => v regálech v obchodě je kulové.

Kulové po pádu komančů [edit | edit source]

Kulového se v devadesátých letech zmocnil profesor Václav Klaus s ekonomem Tomášem Ježkem¸, kde na třetí straně vzorce ekonomické reformy chtěli škrtnout Kulové z ekonomiky tak, že ... log x= 0,3722 - 2×(diference -K)+ 3.14 - E=m×c2 ... kde je K=kulové, tím by se ekonomika očistila od Kulového a nastalo by tržní prostředí. Při známém spuštění ekonomické reformy 'Teď se na chvíli zhasne a až se opět rosvítí, budou tady majitelé podniků a tržní hospodářství.' Při této nastálé tmě se na sedmé straně rovnice opomělo vyškrtnout Kulové a 1/2 díleček tam ještě zůstal viz. Harvardské investiční fondy, kdy akcionáři těchto fondů dostávají proplácené Kulové ještě nyní.
V nynější době platí v České republice rovnice V práci dřeš jako barevnej => dostáváš kulové => regály v obchodech jsou plné. Tato rovnice má, ale v sobě zakódovanou nestabilitu na ekonomických trzích viz. nynější krize v České republice.
Proto by měla Ekonomická rada vlády navrhnout reformu buď s vložením Kulového - Děláš v práci kulové => dostaneš kulové => koupíš si kulové , nebo úplným vyjmutím Kulového - Makáš jak vůl => dostaneš prachy => máš plné regály.
Třetí cesta v této době není možná.

Omyl vědců a vliv kulového na zábavu.[edit | edit source]

Kulové po druhé světové hádce v zábavě[edit | edit source]

V této době se začal rozšiřovat vynález přístroje na zábavu. Při náročných pokusech v laboratořích tento přístroj chodil bezvadně a docela i bavil lidi. Toto ale skončilo při sériové výrobě tohoto přístroje, když nebyla dodržena absolutní čistota prostředí ( vládl tady bordel ) a na příjimací anody se dostávalo nepatrné množství Kulového, to začalo ovlivňovat programy, které televize vysílala. Toto ovlivnilo celou řadu lidí, kromě těch co bydleli blízko hranic. I přes marné snahy kroutit anténami sem tam, bylo slyšet to samé: „ Co dávají v televizi? “ Odpověď byla taky vždy stejná: „ Kulové. “

Kulové po pádu komančů[edit | edit source]

V součastnosti se náš elektrotechnický průmysl snaží eliminovat tuto odchylku v příjimací anodě a díky moderním technologiím se to s nejasným výsledkem daří. Zejména Česká televize ve výrobě kulového nepřekonatelná.

Problémy s Velkým kulovým[edit | edit source]

Americká NASA má velký problém a proto pozastavuje lety raketoplánů do odvolání. U Země se vyskytuje aktivní Velké kulové. Tohle Velké kulové je pro tamní kosmonautiku přímo pohroma. Americké firmy zabývající se kosmomautikou počítají ztráty v milionech dolarů za přerušený výzkum vesmíru. Tamní vědci prozatím zjistili jak by se dalo obejít Kulové, ale na vyřešení problému Velkého kulového. zatím nemají.
To Ruský přístup k Velkému kulovému je od začátku zcela jiný. Ruská kosmická agentura RKA vzala Velké kulové ze zcela jiného konce. Jako základ vzala životní styl v Rusku. Tam se totiž Kulové vyskytuje zcela hojně a to od malé ve sničky, až po velké město . Na centrální úrovni se vyskytuje Velké kulové dokonce dvakrát častěji než jinde ve světě. Jeden čas to dokonce vypadalo, že ve Velkém kulovém zmizí celé Rusko. Toto prozkoumala kosmická agentura RKA a už nyní ví jak Velké kulové svými Sojuzy obletět. Podle posledních agenturních zpráv se nyní i mezinárodní kosmická stanice ISS nebezpečně přiblížila k Velkému kulovému a to by potom bylo přímo v prdeli.

Vyhlídka použití kulového v Č.R.|.[edit | edit source]

Zatím se zdá, že začíná opět vítězit teorie profesora Minusova. Pokud přibude nezaměstanost vznikne neradostná rovnice - Nebudu makat => dostanu kulové => koupím si kulové.

Znacka kruhovy objezd.jpg
   v  d  e
Kulaté články
Konec kruh objezdu.svg
Bludný kruhCyklomethanCyklostezkaDefinice kruhemChodí pešek okoloKoloKolometKolováKoloběhKolečkoKouleKruhKruhový JičínKruhový objezdKruhy v obilíKružítkoKulaťákKuličKulocentrismusKulovéKvadratura kruhuMozartovy kouleSférické DVDToaletova kružniceVelikonoční kruh v obilíVelký kulový