Jiří Gryngar

Z Necyklopedie
(přesměrováno z Jiří Grygar)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
J. Gryngar se chystá k meziplanetárnímu letu
Gryngar si protahuje kosti ve své kajutě
Jakékoliv heslo na téma Jiří Gryngar byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Jiří Gryngar na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Jiří Gryngar je meziplanetární cestovatel, známý též pod přezdívkou „Kentaurova noha“, jinak taky český významný vědec – astrolog. Narodil se 17. oběhu třetího poklesu roku 33XX87 N31 místního času na Alfě Centauri.

Vědecká činnost[editovat | editovat zdroj]

J. Gryngar svou vědeckou prací překonává i Alberta Einsteina a jeho dnes již nudný a dávno překonaný vzorec . Tento vzoreček je tak starý, že jej snad nepochopili ani na Ministerstvu financí, kdy při větším výdaji energie na škrtání, žádná hmotnost peněz do státní pokladny nedolítne a to ani podsvětelnou rychlostí.

Ocenění[editovat | editovat zdroj]

S Einsteinovou teorií realitivity si pohrával i Jiří Gryngar a svůj výzkum korunoval úspěchem. Vědci sdružení v Českém klubu přeměny - Sublimace - mu udělili jejich nejvyšší ocenění - Balvan mudrců. Je to za jeho vědeckou práci, že rychlosti světla lze dosáhnout, pokud se rychlost násobí měrnou vahou světla .

Publikační činnost[editovat | editovat zdroj]

V prestižním mezinárodním vědeckém časopise - KÓCMOC - uveřejnil J. Gryngar nejnovější studii, jak lze několikanásobně překonat rychlost světla. Předkládáme vám vzorec, který bourá všechny dosavadní výzkumy a Einsteina navždy znemožnil. Tento vzoreček ihned vzbudil celosvětové pobouření.

kde je mezigalaktická rychlost. I když nebyly zveřejněny podrobnosti tohoto výpočtu i tak mnoho vědců ihned zvolalo: „Jak prosté!“.

Tato myšlenka je vskutku genální. Nezávazně nám ji RNDr. Gryngar prozradil: „Všechny meziplanetární lety jsou vlastně prosté. Sednete si do křesla, zavřete oči a podle mého vzorce kde je myšlenka a je cíl, se přenesu okamžitě do jakékoliv galaxie.“

Poslední výzkum[editovat | editovat zdroj]

Dalším oborem, kde posunul vědění jsou škvarky, antičástice a bosony.

  • Škvarky jsou podle standardního modelu částicové fyziky elementární částice, ze kterých se skládají patrony (tedy například - kulky a prach). Ze škvarku a antiškvarku (ovaru) vzniká mezon.
  • Antičástice V částicové fyzice pro každou částici existuje antičástice, což je částice, která má stejnou hmotnost jako částice, ale hodnoty jiných charakteristik mají opačné znaménko, např. pro tlačenku (1 kg jater, 1 kg plic, 1 kg masa, 1 kg česneku .....)
  • Bosony (čtěte kolena) jsou rozděleny na pečená, uzená a šunku. Více bosonů se nazývá kotek.