Jiří Gryngar

From Necyklopedie
(Redirected from Jiří Grygar)
Jump to navigation Jump to search
J. Gryngar se chystá k meziplanetárnímu letu
Gryngar si protahuje kosti ve své kajutě

Jiří Gryngar je meziplanetární cestovatel, známý též pod přezdívkou „Kentaurova noha“, jinak taky český významný vědec – astrolog. Narodil se 17. oběhu třetího poklesu roku 33XX87 N31 místního času na Alfě Centauri.

Vědecká činnost[edit]

J. Gryngar svou vědeckou prací překonává i Alberta Einsteina a jeho dnes již nudný a dávno překonaný vzorec Nelze pochopit (MathML with SVG or PNG fallback (recommended for modern browsers and accessibility tools): Neplatná odpověď („Math extension cannot connect to Restbase.“) od serveru „https://wikimedia.org/api/rest_v1/“:): {\displaystyle E= mc^2} . Tento vzoreček je tak starý, že jej snad nepochopili ani na Ministerstvu financí, kdy při větším výdaji energie na škrtání, žádná hmotnost peněz do státní pokladny nedolítne a to ani podsvětelnou rychlostí.

Ocenění[edit]

S Einsteinovou teorií realitivity si pohrával i Jiří Gryngar a svůj výzkum korunoval úspěchem. Vědci sdružení v Českém klubu přeměny - Sublimace - mu udělili jejich nejvyšší ocenění - Balvan mudrců. Je to za jeho vědeckou práci, že rychlosti světla lze dosáhnout, pokud se rychlost násobí měrnou vahou světla Nelze pochopit (MathML with SVG or PNG fallback (recommended for modern browsers and accessibility tools): Neplatná odpověď („Math extension cannot connect to Restbase.“) od serveru „https://wikimedia.org/api/rest_v1/“:): {\displaystyle c = vy_c } .

Publikační činnost[edit]

V prestižním mezinárodním vědeckém časopise - KÓCMOC - uveřejnil J. Gryngar nejnovější studii, jak lze několikanásobně překonat rychlost světla. Předkládáme vám vzorec, který bourá všechny dosavadní výzkumy a Einsteina navždy znemožnil. Tento vzoreček ihned vzbudil celosvětové pobouření.

Nelze pochopit (MathML with SVG or PNG fallback (recommended for modern browsers and accessibility tools): Neplatná odpověď („Math extension cannot connect to Restbase.“) od serveru „https://wikimedia.org/api/rest_v1/“:): {\displaystyle M_c = MC}

kde Nelze pochopit (MathML with SVG or PNG fallback (recommended for modern browsers and accessibility tools): Neplatná odpověď („Math extension cannot connect to Restbase.“) od serveru „https://wikimedia.org/api/rest_v1/“:): {\displaystyle M_c} je mezigalaktická rychlost. I když nebyly zveřejněny podrobnosti tohoto výpočtu i tak mnoho vědců ihned zvolalo: „Jak prosté!“.

Tato myšlenka je vskutku genální. Nezávazně nám ji RNDr. Gryngar prozradil: „Všechny meziplanetární lety jsou vlastně prosté. Sednete si do křesla, zavřete oči a podle mého vzorce kde Nelze pochopit (MathML with SVG or PNG fallback (recommended for modern browsers and accessibility tools): Neplatná odpověď („Math extension cannot connect to Restbase.“) od serveru „https://wikimedia.org/api/rest_v1/“:): {\displaystyle M} je myšlenka a Nelze pochopit (MathML with SVG or PNG fallback (recommended for modern browsers and accessibility tools): Neplatná odpověď („Math extension cannot connect to Restbase.“) od serveru „https://wikimedia.org/api/rest_v1/“:): {\displaystyle C} je cíl, se přenesu okamžitě do jakékoliv galaxie.“

Poslední výzkum[edit]

Dalším oborem, kde posunul vědění jsou škvarky, antičástice a bosony.

  • Škvarky jsou podle standardního modelu částicové fyziky elementární částice, ze kterých se skládají patrony (tedy například - kulky a prach). Ze škvarku a antiškvarku (ovaru) vzniká mezon.
  • Antičástice V částicové fyzice pro každou částici existuje antičástice, což je částice, která má stejnou hmotnost jako částice, ale hodnoty jiných charakteristik mají opačné znaménko, např. pro tlačenku (1 kg jater, 1 kg plic, 1 kg masa, 1 kg česneku .....)
  • Bosony (čtěte kolena) jsou rozděleny na pečená, uzená a šunku. Více bosonů se nazývá kotek.