Jiří Gryngar

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
J. Gryngar se chystá k meziplanetárnímu letu
Gryngar si protahuje kosti ve své kajutě

Jiří Gryngar je meziplanetární cestovatel, známý též pod přezdívkou „Kentaurova noha“, jinak taky český významný vědec – astrolog. Narodil se 17. oběhu třetího poklesu roku 33XX87 N31 místního času na Alfě Centauri.

Vědecká činnost[edit | edit source]

J. Gryngar svou vědeckou prací překonává i Alberta Einsteina a jeho dnes již nudný a dávno překonaný vzorec . Tento vzoreček je tak starý, že jej snad nepochopili ani na Ministerstvu financí, kdy při větším výdaji energie na škrtání, žádná hmotnost peněz do státní pokladny nedolítne a to ani podsvětelnou rychlostí.

Ocenění[edit | edit source]

S Einsteinovou teorií realitivity si pohrával i Jiří Gryngar a svůj výzkum korunoval úspěchem. Vědci sdružení v Českém klubu přeměny - Sublimace - mu udělili jejich nejvyšší ocenění - Balvan mudrců. Je to za jeho vědeckou práci, že rychlosti světla lze dosáhnout, pokud se rychlost násobí měrnou vahou světla .

Publikační činnost[edit | edit source]

V prestižním mezinárodním vědeckém časopise - KÓCMOC - uveřejnil J. Gryngar nejnovější studii, jak lze několikanásobně překonat rychlost světla. Předkládáme vám vzorec, který bourá všechny dosavadní výzkumy a Einsteina navždy znemožnil. Tento vzoreček ihned vzbudil celosvětové pobouření.

kde je mezigalaktická rychlost. I když nebyly zveřejněny podrobnosti tohoto výpočtu i tak mnoho vědců ihned zvolalo: „Jak prosté!“.

Tato myšlenka je vskutku genální. Nezávazně nám ji RNDr. Gryngar prozradil: „Všechny meziplanetární lety jsou vlastně prosté. Sednete si do křesla, zavřete oči a podle mého vzorce kde je myšlenka a je cíl, se přenesu okamžitě do jakékoliv galaxie.“

Poslední výzkum[edit | edit source]

Dalším oborem, kde posunul vědění jsou škvarky, antičástice a bosony.

  • Škvarky jsou podle standardního modelu částicové fyziky elementární částice, ze kterých se skládají patrony (tedy například - kulky a prach). Ze škvarku a antiškvarku (ovaru) vzniká mezon.
  • Antičástice V částicové fyzice pro každou částici existuje antičástice, což je částice, která má stejnou hmotnost jako částice, ale hodnoty jiných charakteristik mají opačné znaménko, např. pro tlačenku (1 kg jater, 1 kg plic, 1 kg masa, 1 kg česneku .....)
  • Bosony (čtěte kolena) jsou rozděleny na pečená, uzená a šunku. Více bosonů se nazývá kotek.