Průmysl Otakar II.

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Průmysl Otakar II. (polsky Przemysł Ottokar drugi), český král, známý též jako Král železný a zlatý, byl český král. Železný pro svou zálibu ve sbírání železa, které patří jinému, zlatý pak pro jeho chrup. Neudělal nic zvláštního kromě toho, že jako 1. člověk v Evropě začal stavět tanky (tj. autobusy) pro našeho východního kamaráda Áďu a jeho cestovní kancelář Wehrmacht. Vědci se mylně domnívají, že žil v novověku, ale to je lež! Přéma žil ve 20. století.

Narodil se 9. 9. 1909 ve studni v Praze. Jeho dětství bylo hodně poznamenané hlavně tím, že jeho otec byl klaun Hubert a jeho matka orangutanka. Měl také hodně sourozenců (přesný počet není znám) např. sestru Banánku, bratra Helmuta nebo také známého psa Pluta. Celá rodina vyrůstala v cirkuse. Takže už od dvou let byl vystavován i s jeho celou rodinou v cirkuse po celém Čechistánu a Moravistánu. V 16 letech toho měl plné zuby a odešel z cirkusu, ale na rodinu nikdy nezapomněl. Jeho příběh do dvaceti let není znám, takže se předpokládá, že živořil na ulici.

Na ulici potkal svého dobrého kamaráda Igora, se kterým svrhli roku 1935 Tomáše Proutníka Mašaryka z trůnu a ujali se společně vlády. Ale hned po roku vlády začaly neshody. Igor chtěl podporovat západ v čele se Stalinem a Přéma chtěl podporovat Áďu. Tak nechal Igora roku 1936 v Brně zavraždit.